Margveti — ORBI 72:79: огляд і статистика матчу
Georgia. Superliga (Play-off) · 03.05.2026 13:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Margveti0%
- Нічия0%
- ORBI0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Margveti 72:79 ORBI, Georgia. Superliga (Play-off), 03.05.2026 13:00 (UTC). Перемога — за командою ORBI.
Margveti за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. ORBI за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.
В історії очних матчів Margveti і ORBI: зустрічей — 10, перемог Margveti — 4, перемог ORBI — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 30.04.2026 15:00: ORBI 91:76 Margveti.
Статистика та результати: статистика Margveti, статистика ORBI, таблиця і результати: Georgia. Superliga (Play-off).
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 21 | 16 | 10 | 72 | |
| 25 | 23 | 16 | 15 | 79 |
Статистика матчу
- 75 Field goals attempted 60
- 30 Field goals scored 25
- 40% Field goals 41.67%
- 50 2-point field goals attempted 31
- 24 2-point field goals scored 13
- 48% 2-pt 41.94%
- 25 3-point field goals attempted 29
- 6 3-point field goals scored 12
- 24% 3-pt 41.38%
- 8 Free throws attempted 25
- 6 Free throws scored 17
- 75% Free throws 68%
- 16 Offensive rebounds 11
- 29 Defensive rebounds 29
- 45 Total rebounds 40
- 22 Assists 15
- 1 Blocks 3
- 14 Turnovers 13
- 8 Steals 6
- 24 Personal fouls 18
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 23 | -7 | — | — | 35:20 | 19 | 9 | 2 | — | 5 | 3 | 11 | 14 | 1 | 2 | 17 | 9 | 7 | |
| 12 | 9 | -8 | 1 | 5 | 35:20 | 12 | 4 | 5 | — | — | 2 | — | 4 | — | 2 | 7 | 3 | — | |
| — | 2 | -4 | — | — | 9:59 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 4 | 2 | 1 | — | |
| 1 | 12 | -13 | — | — | 31:41 | 10 | 4 | 7 | — | 1 | — | — | — | — | 3 | 3 | 1 | 1 | |
| — | 12 | -17 | 3 | — | 20:57 | 11 | 6 | — | — | — | 5 | — | 13 | — | 3 | 11 | 6 | — | |
| 2 | — | — | — | — | 7:08 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 2 | — | — | — | |
| 1 | 10 | -1 | 1 | — | 31:37 | 13 | 4 | 9 | 2 | — | — | 2 | 2 | — | 2 | 4 | 2 | — | |
| — | — | 4 | 1 | — | 10:33 | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | — | 3 | — | — | — | |
| — | — | 9 | 2 | — | 14:23 | 5 | — | — | — | — | 3 | 2 | 5 | — | 3 | 5 | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні

Sandro Shalamberidze- 2
Sandro Bardavelidze - 8

Giorgi Kobakhidze - 11

Tengo Enukashvili - 14

Gagi Gvalia - 23

Giorgi Shalikiani
Тренер

Irakli Dzidziguri
Основний склад
Запасні
- 1

Kakhaber Iagorashvili - 3

Luka Jiqia - 6

Nikoloz Totladze - 15
Jimmy Bell Jr. - 25

Luka Kharabadze - 33
Tsotne Robakidze - 93

Saba Narimanidze
Тренер

Irakli Dzidziguri
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
MargvetiУсього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0
ORBIПопередні матчі: Margveti
Попередні матчі: ORBI
Інформація про матч
- Турнір
- Superliga
- Суддя
- Beqa Chachua
Найближчі матчі: ORBI
Georgia. Superliga (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
ТМ 174.5 у 8 з 10 матчів80%
ТМ 178.5 у 7 з 9 матчів78%
Пропускала менше 86.5 у 7 з 9 матчів78%
Забивала менше 86.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 78.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 169 | 138 | 100% | Період 1 | 100% | 109 | 115 |
| 159 | 132 | 100% | Період 2 | 100% | 98 | 111 |
| 140 | 153 | 100% | Період 3 | 100% | 102 | 94 |
| 163 | 170 | 100% | Період 4 | 100% | 108 | 93 |
- • Margveti найбільше забиває у відрізку Період 1: 169 з 631 (27%).
- • Margveti найбільше пропускає у відрізку Період 4: 170 з 593.
- • ORBI найбільше забиває у відрізку Період 1: 109 з 417 (26%).
- • ORBI найбільше пропускає у відрізку Період 1: 115 з 413.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 169,83 гола за матч.