UMFN Njardvik (Women) — UMF Grindavik (Women) 83:72: огляд і статистика матчу
Iceland. Premier league. Women (Play-off) · 05.05.2026 19:15 · Матч завершено
Порівняти команди
UMFN Njardvik (Women)
UMF Grindavik (Women)Хто переможе?
Голосів: 0- UMFN Njardvik (Women)0%
- Нічия0%
- UMF Grindavik (Women)0%
Огляд
05.05.2026 19:15 (UTC) у турнірі Iceland. Premier league. Women (Play-off) зустріч UMFN Njardvik (Women) — UMF Grindavik (Women) закінчилася з рахунком 83:72. Перемога — за командою UMFN Njardvik (Women).
UMFN Njardvik (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. UMF Grindavik (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
В історії очних матчів UMFN Njardvik (Women) і UMF Grindavik (Women): зустрічей — 20, перемог UMFN Njardvik (Women) — 3, перемог UMF Grindavik (Women) — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 01.05.2026 19:15: UMF Grindavik (Women) 68:72 UMFN Njardvik (Women).
Статистика та результати: статистика UMFN Njardvik (Women), статистика UMF Grindavik (Women), таблиця і результати: Iceland. Premier league. Women (Play-off).
Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Статистика працює на даних: SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 24 | 14 | 25 | 83 | |
| 14 | 17 | 20 | 21 | 72 |
Статистика матчу
- 76 Field goals attempted 64
- 35 Field goals scored 26
- 46.05% Field goals 40.63%
- 48 2-point field goals attempted 40
- 23 2-point field goals scored 22
- 47.92% 2-pt 55%
- 28 3-point field goals attempted 24
- 12 3-point field goals scored 4
- 42.86% 3-pt 16.67%
- 2 Free throws attempted 17
- 1 Free throws scored 16
- 50% Free throws 94.1%
- 12 Offensive rebounds 10
- 27 Defensive rebounds 30
- 39 Total rebounds 40
- 20 Assists 14
- 1 Blocks 5
- 10 Turnovers 14
- 6 Steals 4
- 16 Personal fouls 15
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 20 | 11 | 2 | 3 | 40:00 | 18 | 9 | 4 | 2 | — | 6 | 11 | 17 | — | 1 | 14 | 7 | — | |
| — | 3 | -20 | 2 | — | 19:29 | 2 | 1 | — | — | 1 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 2 | 1 | 2 | |
| 1 | 8 | -15 | 1 | — | 26:01 | 9 | 3 | 5 | 2 | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 4 | 1 | — | |
| 9 | 23 | 12 | 2 | 2 | 39:50 | 26 | 10 | 11 | 3 | — | — | 7 | 7 | 1 | 2 | 15 | 7 | — | |
| 2 | 3 | -8 | 1 | — | 27:39 | 4 | 1 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | 2 | 1 | — | — | |
| — | 4 | 18 | — | 1 | 12:31 | 4 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | 4 | 3 | 2 | — | |
| — | 9 | 26 | — | — | 13:59 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | — | — | — | — | 3 | — | — | — | |
| 1 | 13 | 31 | — | — | 20:31 | 10 | 6 | 1 | 1 | — | 4 | 4 | 8 | — | 1 | 9 | 5 | — |
Склади
Основний склад
- 4

Danielle Rodriguez - 6

Paulina Hersler - 11

Hulda Maria Agnarsdottir - 12

Brittanny Dinkins - 17

Helena Rafnsdottir
Запасні
- 5

Krista MagnusdottirК - 8

Kristin Bjork Gudjonsdottir - 9

Helga Jara Bjarnadottir - 13

Eyglo Oskarsdottir - 14

Sara Bjork Logadottir - 16

Inga Lea Ingadottir - 21
Sofia Roma
Тренер

Einar Johannsson
Основний склад
Запасні
- 4

Emilie Hesseldal - 7
Eyrun Gestsdottir - 8
Telma Loftsdottir - 10

Olof Maria Bergvinsdottir - 11
Jenny Kjartansdottir - 13

Thorey Thorleifsdottir - 17
Maria Eiriksdottir
Тренер
Nokkvi Jonsson
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
UMFN Njardvik (Women)Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
UMF Grindavik (Women)Попередні матчі: UMFN Njardvik (Women)
Попередні матчі: UMF Grindavik (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
- Суддя
- Kristinn Oskarsson
Найближчі матчі: UMF Grindavik (Women)
Iceland. Premier league. Women (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
ТМ 175.5 у 7 з 9 матчів78%
ТБ 156.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 78.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 84.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 119 | 99 | 100% | Період 1 | 100% | 153 | 119 |
| 98 | 96 | 100% | Період 2 | 100% | 119 | 143 |
| 107 | 111 | 100% | Період 3 | 100% | 141 | 158 |
| 129 | 114 | 100% | Період 4 | 100% | 176 | 166 |
- • UMFN Njardvik (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 129 з 453 (28%).
- • UMFN Njardvik (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 114 з 420.
- • UMF Grindavik (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 176 з 589 (30%).
- • UMF Grindavik (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 166 з 586.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 161,67 гола за матч.