Szolnoki Olaj — Falco KC Szombathely 94:79: огляд і статистика матчу

Hungary. NB I (Play-off) · 16.05.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Peter Tamas Foldhazi (Hungary)
Szolnoki Olaj
Матч завершено94 : 7916.05.2026 18:001st leg
Falco KC Szombathely

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Szolnoki Olaj0%
  • Нічия0%
  • Falco KC Szombathely0%

Огляд

Матч Szolnoki Olaj — Falco KC Szombathely (Hungary. NB I (Play-off), 16.05.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 94:79. Перемога — за командою Szolnoki Olaj.

Szolnoki Olaj за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Falco KC Szombathely за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

В історії очних матчів Szolnoki Olaj і Falco KC Szombathely: зустрічей — 20, перемог Szolnoki Olaj — 6, перемог Falco KC Szombathely — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 11.04.2026 16:00: Falco KC Szombathely 74:77 Szolnoki Olaj.

Статистика та результати: статистика Szolnoki Olaj, статистика Falco KC Szombathely, таблиця і результати: Hungary. NB I (Play-off).

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Szolnoki Olaj
2022232994
Falco KC Szombathely
1920241679

Статистика матчу

  • 65 Field goals attempted 67
  • 34 Field goals scored 29
  • 52.31% Field goals 43.28%
  • 32 2-point field goals attempted 40
  • 16 2-point field goals scored 20
  • 50% 2-pt 50%
  • 33 3-point field goals attempted 27
  • 18 3-point field goals scored 9
  • 54.55% 3-pt 33.33%
  • 12 Free throws attempted 16
  • 8 Free throws scored 12
  • 66.7% Free throws 75%
  • 7 Offensive rebounds 14
  • 27 Defensive rebounds 26
  • 34 Total rebounds 40
  • 28 Assists 15
  • 3 Blocks 4
  • 6 Turnovers 8
  • 3 Steals 0
  • 17 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMP3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
LeTre DarthardUnited StatesDarthard—27141—30:11545—11—2955
Adam SomogyiHungarySomogyi207191136:10621—55—27—3
Auston BarnesUnited StatesBarnes16111129:37211213—2111
Boris KrnjajskiHungaryКрняйски79-1——23:2163——44141——
Brady SkeensUnited StatesSkeens—1121—30:13——117824653
Szymon WojcikPolandWojcik P.—941—10:4233—123——1——
Gabor RudnerHungaryRudner—3-6——5:3221—————2———
Marton MolnarHungaryMolnar—613——9:28———145—143—
Tamas PallaiHungaryPallai—16191124:4694—112——32—

Склади

Перебіг матчу

Szolnoki Olaj +15Найбільший відрив+4 Falco KC Szombathely
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
502 / 955
Очки
453 / 955
Матчі
11.04.2026Матч завершено
Falco KC Szombathely74 : 77Szolnoki Olaj
22.02.2026Матч завершено
Szolnoki Olaj69 : 66Falco KC Szombathely
20.12.2025Матч завершено
Szolnoki Olaj84 : 82Falco KC Szombathely
23.05.2025Матч завершено
Falco KC Szombathely79 : 98Szolnoki Olaj
20.05.2025Матч завершено
Szolnoki Olaj81 : 79Falco KC Szombathely
17.05.2025Матч завершено
Falco KC Szombathely73 : 93Szolnoki Olaj

Попередні матчі: Szolnoki Olaj

08.05.2026Матч завершено
Szolnoki Olaj65 : 63Atomeromu SE Paks
В
05.05.2026Матч завершено
Atomeromu SE Paks82 : 87Szolnoki Olaj
В
02.05.2026Матч завершено
Szolnoki Olaj88 : 74Atomeromu SE Paks
В
24.04.2026Матч завершено
Szolnoki Olaj119 : 87Sopron
В
21.04.2026Матч завершено
Sopron73 : 84Szolnoki Olaj
В
18.04.2026Матч завершено
Szolnoki Olaj107 : 68Sopron
В

Попередні матчі: Falco KC Szombathely

08.05.2026Матч завершено
Falco KC Szombathely93 : 92Kaposvari
В
05.05.2026Матч завершено
Kaposvari81 : 91Falco KC Szombathely
В
02.05.2026Матч завершено
Falco KC Szombathely97 : 79Kaposvari
В
24.04.2026Матч завершено
Falco KC Szombathely90 : 76Budapesti Honved
В
21.04.2026Матч завершено
Budapesti Honved82 : 95Falco KC Szombathely
В
18.04.2026Матч завершено
Falco KC Szombathely89 : 82Budapesti Honved
В

Інформація про матч

Турнір
Hungary. NB I
Суддя
Peter Tamas Foldhazi

Найближчі матчі: Szolnoki Olaj

04.11.2026Матч відбудеться
Oostende19:30Szolnoki Olaj
07.11.2026Матч відбудеться
Szolnoki Olaj17:00Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak

Найближчі матчі: Falco KC Szombathely

04.11.2026Матч відбудеться
Falco KC Szombathely17:00AEK Athens
07.11.2026Матч відбудеться
Sopron17:00Falco KC Szombathely

Hungary. NB I (Play-off)

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 87.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 156.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Szolnoki Olajматчів: 4 · 2Falco KC Szombathely
167,8Середній тотал матчу174,5
75%3/4ТБ 157.5—
25%1/4ТМ 157.5—
50%2/4ТБ 162.5—
50%2/4ТМ 162.5—
—ТБ 164.5100%2/2
—ТМ 164.50%0/2
50%2/4ТБ 167.5—
50%2/4ТМ 167.5—
—ТБ 169.5100%2/2
—ТМ 169.50%0/2
50%2/4ТБ 172.5—
50%2/4ТМ 172.5—
—ТБ 174.550%1/2
—ТМ 174.550%1/2
25%1/4ТБ 177.5—
75%3/4ТМ 177.5—
—ТБ 179.50%0/2
—ТМ 179.5100%2/2
—ТБ 184.50%0/2
—ТМ 184.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Szolnoki OlajFalco KC Szombathely
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
10564100%Період 1100%4839
9189100%Період 2100%4842
9164100%Період 3100%4638
9275100%Період 4100%4444
  • • Szolnoki Olaj найбільше забиває у відрізку Період 1: 105 з 379 (28%).
  • • Szolnoki Olaj найбільше пропускає у відрізку Період 2: 89 з 292.
  • • Falco KC Szombathely найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 186 (26%).
  • • Falco KC Szombathely найбільше пропускає у відрізку Період 4: 44 з 163.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Szolnoki Olaj6 з 6
0%Перемога: Falco KC Szombathely0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 159,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +15 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 17