S.L. Benfica — Oliveirense 86:61: огляд і статистика матчу
Portugal. LPB (Play-off) · 23.05.2026 14:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- S.L. Benfica0%
- Нічия0%
- Oliveirense0%
Огляд
23.05.2026 14:00 (UTC) у турнірі Portugal. LPB (Play-off) зустріч S.L. Benfica — Oliveirense закінчилася з рахунком 86:61. Перемога — за командою S.L. Benfica.
S.L. Benfica за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Oliveirense за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
В історії очних матчів S.L. Benfica і Oliveirense: зустрічей — 20, перемог S.L. Benfica — 6, перемог Oliveirense — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.05.2026 18:00: S.L. Benfica 98:76 Oliveirense.
Пов'язані сторінки: результати та розклад S.L. Benfica, результати та розклад Oliveirense, Portugal. LPB (Play-off).
Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 24 | 19 | 26 | 86 | |
| 18 | 14 | 16 | 13 | 61 |
Статистика матчу
- 60 Field goals attempted 60
- 30 Field goals scored 19
- 50% Field goals 31.67%
- 33 2-point field goals attempted 38
- 22 2-point field goals scored 16
- 66.67% 2-pt 42.11%
- 27 3-point field goals attempted 22
- 8 3-point field goals scored 3
- 29.63% 3-pt 13.64%
- 24 Free throws attempted 28
- 18 Free throws scored 20
- 75% Free throws 71.4%
- 11 Offensive rebounds 14
- 29 Defensive rebounds 20
- 40 Total rebounds 34
- 25 Assists 17
- 5 Blocks 1
- 18 Turnovers 20
- 12 Steals 11
- 25 Personal fouls 25
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 4 | 7 | 3 | 2 | 20:41 | 8 | 2 | 5 | — | — | — | 3 | 3 | — | 4 | 3 | 2 | — | |
| 1 | 12 | 2 | 1 | 1 | 21:53 | 9 | 4 | 4 | — | 4 | 2 | 2 | 4 | — | 1 | 5 | 4 | 5 | |
| 7 | 10 | 18 | 4 | 2 | 21:33 | 6 | 3 | 4 | 2 | 2 | — | 3 | 3 | — | 3 | 2 | 1 | 4 | |
| 2 | 10 | 17 | 3 | 2 | 19:48 | 5 | 5 | — | — | — | — | 4 | 4 | 2 | 2 | 5 | 5 | — | |
| 2 | 12 | 14 | 1 | — | 20:04 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 | 6 | 1 | 4 | 4 | 3 | 4 | |
| — | 10 | 23 | 1 | — | 18:07 | 4 | 3 | — | — | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 2 | 4 | 3 | 5 | |
| 2 | 2 | 8 | — | 1 | 16:36 | 2 | 1 | — | — | — | 4 | 4 | 8 | 2 | 1 | 2 | 1 | — | |
| 2 | 2 | 8 | 1 | 1 | 11:03 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 | 1 | — | |
| 1 | 10 | 14 | 1 | 1 | 18:53 | 7 | 3 | 6 | 3 | 1 | — | 2 | 2 | — | 3 | 1 | — | 2 | |
| — | 3 | -4 | — | 1 | 7:26 | 3 | 1 | 3 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | |
| 6 | 11 | 18 | 2 | 1 | 23:56 | 8 | 3 | 4 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | — | 4 | 4 | 2 | 4 |
Склади
Основний склад
Запасні

Eduardo Francisco- 4

Jose Silva - 13

Diogo Gameiro - 14

Daniel Relvao - 15

Betinho Gomes - 19
Koby McEwen - 21

Jhonathan Andrade
Тренер

Norberto Alves
Основний склад
Запасні
- 5

Filipe Dionisio - 7

Myles Foster - 11

Eduardo Filipe Morete Dos Santos - 14

Carlos Mijares - 20

Diogo Araujo - 29

Leon Ayers III - 33

Miguel Fonseca
Тренер

Joao Figueiredo
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
S.L. BenficaУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
OliveirenseПопередні матчі: S.L. Benfica
Попередні матчі: Oliveirense
Інформація про матч
- Турнір
- LPB
- Глядачі
- 647
- Суддя
- Bruno Sa
Найближчі матчі: S.L. Benfica
Найближчі матчі: Oliveirense
Portugal. LPB (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
Пропускала менше 84.5 у 6 з 6 матчів100%
ТМ 174.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала більше 84.5 у 5 з 6 матчів83%
Перемоги в 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 109 | 94 | 100% | Період 1 | 100% | 123 | 154 |
| 147 | 90 | 100% | Період 2 | 100% | 116 | 150 |
| 114 | 97 | 100% | Період 3 | 100% | 140 | 149 |
| 102 | 92 | 100% | Період 4 | 100% | 166 | 151 |
- • S.L. Benfica найбільше забиває у відрізку Період 2: 147 з 472 (31%).
- • S.L. Benfica найбільше пропускає у відрізку Період 3: 97 з 373.
- • Oliveirense найбільше забиває у відрізку Період 4: 166 з 545 (30%).
- • Oliveirense найбільше пропускає у відрізку Період 1: 154 з 604.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 178,33 гола за матч.