Antwerp Giants — Limburg United 84:73: огляд і статистика матчу
Belgium. EuroMillions League (Play-off) · 26.05.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти команди
Antwerp Giants
Limburg UnitedХто переможе?
Голосів: 0- Antwerp Giants0%
- Нічия0%
- Limburg United0%
Огляд
Матч Antwerp Giants — Limburg United (Belgium. EuroMillions League (Play-off), 26.05.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 84:73. Перемога — за командою Antwerp Giants.
Antwerp Giants за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Limburg United за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
В історії очних матчів Antwerp Giants і Limburg United: зустрічей — 20, перемог Antwerp Giants — 4, перемог Limburg United — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 24.05.2026 13:00: Limburg United 87:74 Antwerp Giants.
Статистика та результати: Antwerp Giants, Limburg United, таблиця і результати: Belgium. EuroMillions League (Play-off).
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 16 | 27 | 26 | 84 | |
| 17 | 20 | 14 | 22 | 73 |
Статистика матчу
- 67 Field goals attempted 63
- 32 Field goals scored 27
- 47.76% Field goals 42.86%
- 39 2-point field goals attempted 44
- 25 2-point field goals scored 22
- 64.1% 2-pt 50%
- 28 3-point field goals attempted 19
- 7 3-point field goals scored 5
- 25% 3-pt 26.32%
- 22 Free throws attempted 18
- 13 Free throws scored 14
- 59.1% Free throws 77.8%
- 13 Offensive rebounds 8
- 30 Defensive rebounds 24
- 43 Total rebounds 32
- 15 Assists 14
- 1 Blocks 1
- 11 Turnovers 12
- 7 Steals 5
- 19 Personal fouls 18
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 22 | 3 | — | 3 | 29:55 | 17 | 8 | 5 | — | 6 | 1 | 4 | 5 | — | 1 | 12 | 8 | 7 | |
| 4 | 6 | 13 | 4 | 3 | 37:21 | 7 | 2 | 3 | — | 2 | 4 | 6 | 10 | 1 | 1 | 4 | 2 | 4 | |
| — | 22 | 17 | 1 | 1 | 32:13 | 14 | 7 | 12 | 6 | 2 | — | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 1 | 3 | |
| — | — | 5 | — | — | 9:45 | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | — | 4 | — | — | — | |
| 1 | 7 | — | — | — | 24:14 | 6 | 3 | — | — | 1 | 4 | 4 | 8 | — | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 1 | 2 | — | — | — | 10:10 | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — | |
| 1 | — | -2 | — | — | 5:10 | 2 | — | 2 | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | |
| 2 | 6 | 3 | 1 | — | 13:43 | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 1 | 2 | |
| — | 3 | 3 | 2 | — | 8:00 | 2 | 1 | — | — | 1 | 2 | 2 | 4 | — | 3 | 2 | 1 | 4 | |
| 1 | 16 | 13 | 2 | — | 29:29 | 13 | 8 | 3 | — | — | 1 | 3 | 4 | — | 2 | 10 | 8 | — |
Склади
Основний склад
Запасні
- 1

Feie Tallir - 8

Letto Van Drom - 9

Elias Lasisi - 11

Joel Murray - 24

Kevin Tumba - 32

Vincent Kesteloot - 42

Daniel Ntambwe Kanbundji
Тренер

Roel Moors
Основний склад
Запасні
- 6

Oshean Brathwaite - 9

Jonas DelalieuxК - 10

Aubin Gateretse - 11

Daan Goossens - 25
Nicolas Timberlake - 33

Nick Muszynski
Тренер

Raymond Westphalen
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Antwerp GiantsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Limburg UnitedПопередні матчі: Antwerp Giants
Попередні матчі: Limburg United
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
- Глядачі
- 1 800
- Суддя
- Chess Van Looy
Найближчі матчі: Antwerp Giants
Найближчі матчі: Limburg United
Belgium. EuroMillions League (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Забивала більше 85.5 у 8 з 10 матчів80%
Перемоги в 8 з 10 матчів80%
Без поразок у 8 з 10 матчів80%
ТМ 185.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала більше 87.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 87.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 77 | 64 | 100% | Період 1 | 100% | 171 | 123 |
| 102 | 55 | 100% | Період 2 | 100% | 159 | 153 |
| 74 | 46 | 100% | Період 3 | 100% | 159 | 155 |
| 63 | 62 | 100% | Період 4 | 100% | 135 | 111 |
- • Antwerp Giants найбільше забиває у відрізку Період 2: 102 з 316 (32%).
- • Antwerp Giants найбільше пропускає у відрізку Період 1: 64 з 227.
- • Limburg United найбільше забиває у відрізку Період 1: 171 з 624 (27%).
- • Limburg United найбільше пропускає у відрізку Період 3: 155 з 542.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 172 гола за матч.