Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez — Poitiers 86 86:73: огляд і статистика матчу

France. Elite 2 (Play-off) · 18.06.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
Матч завершено86 : 7318.06.2026 18:303-й матч. По-Ортез выиграл серию 2-1.
Poitiers 86

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez0%
  • Нічия0%
  • Poitiers 860%

Огляд

Матч Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez — Poitiers 86 (France. Elite 2 (Play-off), 18.06.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 86:73. Переможець матчу — Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez.

Форма Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Poitiers 86 в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez — 3, перемоги Poitiers 86 — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 15.06.2026 18:30: Poitiers 86 72:81 Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez.

Ще на сайті: результати та розклад Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez, результати та розклад Poitiers 86, таблиця і результати: France. Elite 2 (Play-off).

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
2519182486
Poitiers 86
2217241073

Статистика матчу

  • 60 Field goals attempted 60
  • 28 Field goals scored 24
  • 46.67% Field goals 40%
  • 37 2-point field goals attempted 27
  • 21 2-point field goals scored 12
  • 56.76% 2-pt 44.44%
  • 23 3-point field goals attempted 33
  • 7 3-point field goals scored 12
  • 30.43% 3-pt 36.36%
  • 33 Free throws attempted 19
  • 23 Free throws scored 13
  • 69.7% Free throws 68.4%
  • 12 Offensive rebounds 11
  • 34 Defensive rebounds 22
  • 46 Total rebounds 33
  • 22 Assists 14
  • 1 Blocks 2
  • 10 Turnovers 15
  • 9 Steals 6
  • 19 Personal fouls 26

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Bryce NzeUnited StatesNze312151224:38841—4246—1746
Bastien PinaultFrancePinault110311128:2073413————3324
Marvin CairoCubaClark22736——27:14966411279133214
Seydou NdiayeFranceН'диайе4512—120:0532——1112—3322
Thomas CornelyFranceCornely87181226:3572512—66—4212
Drew ThelwellUnited StatesТелвэлл15-14——12:534211——————31—
Fabio MilaneseFranceМиланезе37-152119:56933—1145—1632
Josh MballaSpainMballa—4-174—16:4142———369—1422
Francois Wibaut——-61—7:083—2——1—1—11——
Jonathan MkambaFranceMkamba——1————————————————
Sitraka RaharimanantoaninaMadagascarRaharimanantoanina—94—216:09741—1—11—2641

Склади

Перебіг матчу

Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez +13Найбільший відрив+6 Poitiers 86
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

3 / 12
Перемоги
3 / 12
504 / 1007
Очки
503 / 1007
Матчі
15.06.2026Матч завершено
Poitiers 8672 : 81Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
12.06.2026Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez82 : 106Poitiers 86
30.04.2026Матч завершено
Poitiers 8690 : 97Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
14.11.2025Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez79 : 80Poitiers 86
11.04.2025Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez93 : 78Poitiers 86
20.12.2024Матч завершено
Poitiers 8677 : 72Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez

Попередні матчі: Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez

15.06.2026Матч завершено
Poitiers 8672 : 81Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
В
12.06.2026Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez82 : 106Poitiers 86
П
03.06.2026Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez90 : 72Orleans Loiret
В
15.05.2026Матч завершено
Chorale Roanne108 : 82Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
П

Попередні матчі: Poitiers 86

15.06.2026Матч завершено
Poitiers 8672 : 81Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
П
12.06.2026Матч завершено
Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez82 : 106Poitiers 86
В
09.06.2026Матч завершено
Poitiers 8685 : 75Hermine Nantes Atlantique
В
03.06.2026Матч завершено
Poitiers 8680 : 83Hermine Nantes Atlantique
Н
31.05.2026Матч завершено
Poitiers 8676 : 73Saint Quentin
В
27.05.2026Матч завершено
Saint Quentin84 : 81Poitiers 86
П

Інформація про матч

Турнір
France. Elite 2

Найближчі матчі: Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez

07.11.2026Матч відбудеться
ASVEL Lyon-Villeurbanne19:30Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez

Найближчі матчі: Poitiers 86

06.11.2026Матч відбудеться
Poitiers 8619:00Antibes Sharks
10.11.2026Матч відбудеться
Poitiers 8619:00Caen Basket Calvados

France. Elite 2 (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 168.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 83.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 80.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Перемоги в 6 з 8 матчів75%
  • Без поразок у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthezматчів: 4 · 2Poitiers 86
165,0Середній тотал матчу176,5
75%3/4ТБ 155.5—
25%1/4ТМ 155.5—
75%3/4ТБ 160.5—
25%1/4ТМ 160.5—
50%2/4ТБ 165.5—
50%2/4ТМ 165.5—
—ТБ 166.550%1/2
—ТМ 166.550%1/2
50%2/4ТБ 170.5—
50%2/4ТМ 170.5—
—ТБ 171.550%1/2
—ТМ 171.550%1/2
50%2/4ТБ 175.5—
50%2/4ТМ 175.5—
—ТБ 176.550%1/2
—ТМ 176.550%1/2
—ТБ 181.550%1/2
—ТМ 181.550%1/2
—ТБ 186.550%1/2
—ТМ 186.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Elan Bearnais Pau-Lacq-OrthezPoitiers 86
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7081100%Період 1100%4740
8889100%Період 2100%4344
7782100%Період 3100%4648
8362100%Період 4100%5134
1513100%Період 5———
  • • Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez найбільше забиває у відрізку Період 2: 88 з 333 (26%).
  • • Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez найбільше пропускає у відрізку Період 2: 89 з 327.
  • • Poitiers 86 найбільше забиває у відрізку Період 4: 51 з 187 (27%).
  • • Poitiers 86 найбільше пропускає у відрізку Період 3: 48 з 166.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez3 з 6
50%Перемога: Poitiers 863 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 167,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 4