Pasay Voyagers — Batangas City Tanduay Athletics 85:67: огляд і статистика матчу

Philippines. MPBL · 28.07.2026 11:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Pasay Voyagers
Матч завершено85 : 6728.07.2026 11:00
Batangas City Tanduay Athletics

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Pasay Voyagers0%
  • Нічия0%
  • Batangas City Tanduay Athletics0%

Огляд

28.07.2026 11:00 (UTC) у турнірі Philippines. MPBL зустріч Pasay Voyagers — Batangas City Tanduay Athletics закінчилася з рахунком 85:67. Переможець матчу — Pasay Voyagers.

Форма Pasay Voyagers в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Batangas City Tanduay Athletics в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Pasay Voyagers — 0, перемоги Batangas City Tanduay Athletics — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 26.04.2025 10:00: Batangas City Tanduay Athletics 82:79 Pasay Voyagers.

Pasay Voyagers: 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26. Batangas City Tanduay Athletics: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 27.

Статистика та результати: Pasay Voyagers, Batangas City Tanduay Athletics, таблиця і результати: Philippines. MPBL.

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Pasay Voyagers
2223192185
Batangas City Tanduay Athletics
1618201367

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
79 / 161
Очки
82 / 161
Матчі
26.04.2025Матч завершено
Batangas City Tanduay Athletics82 : 79Pasay Voyagers

Попередні матчі: Pasay Voyagers

22.07.2026Матч завершено
Negros Hacienderos85 : 118Pasay Voyagers
В
15.07.2026Матч завершено
Pasay Voyagers89 : 84Bulacan Kuyas
В
08.07.2026Матч завершено
Meycauayan Marilao Gems82 : 77Pasay Voyagers
П
03.07.2026Матч завершено
Pasay Voyagers51 : 68Abra Solid North Weavers
П
29.06.2026Матч завершено
Ilagan Isabela Cowboys66 : 75Pasay Voyagers
В
26.06.2026Матч завершено
Pasay Voyagers74 : 77Binan Tatak Gel
П

Попередні матчі: Batangas City Tanduay Athletics

24.07.2026Матч завершено
Batangas City Tanduay Athletics76 : 66Rizal Golden Coolers
В
16.07.2026Матч завершено
Batangas City Tanduay Athletics87 : 71Basilan Steel
В
25.06.2026Матч завершено
Quezon Huskers62 : 65Batangas City Tanduay Athletics
В
18.06.2026Матч завершено
Batangas City Tanduay Athletics111 : 64Sarangani 10Act
В

Інформація про матч

Philippines. MPBL

Northern Division
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Abra Solid North Weavers2624020:000
2San Juan Knights2724030:000
3Caloocan Batang Kankaloo2622040:000
4Pasay Voyagers26150110:000
5Meycauayan Marilao Gems25140110:000
6Ilagan Isabela Cowboys26140120:000
7Bataan Risers27130140:000
8Quezon City Black Bulls27130140:000
9Pasig City26120140:000
10Valenzuela City Darkhorse26110150:000
11Marikina Shoemasters2780190:000
12Bulacan Kuyas2670190:000
13Manila Batang Quiapo2620240:000
14Paranaque Patriots2720250:000
Southern division
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Quezon Huskers2723040:000
2Binan Tatak Gel2521040:000
3Batangas City Tanduay Athletics2721060:000
4Gensan Warriors2721060:000
5Cebu Greats2620060:000
6Rizal Golden Coolers2617090:000
7Mindoro Tamaraws25130120:000
8Basilan Steel25130120:000
9Zamboanga Sikat26120140:000
10Imus Bandera2750220:000
11Sarangani 10Act2640220:000
12Iloilo United-Royals1420120:000
13Bacolod Masskara2230190:000
14Negros Hacienderos2730240:000
  • Promotion - MPBL (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - MPBL (Play-In)

Тренди

  • Переможна серія: 9100%
  • Без поразок поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Пропускала менше 80.5 у 7 з 9 матчів78%
  • ТБ 149.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала менше 83.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Pasay Voyagersматчів: 5 · 2Batangas City Tanduay Athletics
154,2Середній тотал матчу137,5
—ТБ 127.550%1/2
—ТМ 127.550%1/2
—ТБ 132.550%1/2
—ТМ 132.550%1/2
—ТБ 137.550%1/2
—ТМ 137.550%1/2
—ТБ 142.550%1/2
—ТМ 142.550%1/2
80%4/5ТБ 144.5—
20%1/5ТМ 144.5—
—ТБ 147.550%1/2
—ТМ 147.550%1/2
80%4/5ТБ 149.5—
20%1/5ТМ 149.5—
40%2/5ТБ 154.5—
60%3/5ТМ 154.5—
40%2/5ТБ 159.5—
60%3/5ТМ 159.5—
40%2/5ТБ 164.5—
60%3/5ТМ 164.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 2
Pasay VoyagersBatangas City Tanduay Athletics
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
97102100%Період 1100%4040
97101100%Період 2100%3825
10495100%Період 3100%3830
8887100%Період 4100%2638
  • • Pasay Voyagers найбільше забиває у відрізку Період 3: 104 з 386 (27%).
  • • Pasay Voyagers найбільше пропускає у відрізку Період 1: 102 з 385.
  • • Batangas City Tanduay Athletics найбільше забиває у відрізку Період 1: 40 з 142 (28%).
  • • Batangas City Tanduay Athletics найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 133.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.