Phoenix Suns — Portland Trail Blazers 81:79: огляд і статистика матчу
NBA. Summer League (Las Vegas) · 11.07.2026 03:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Phoenix Suns0%
- Нічия0%
- Portland Trail Blazers0%
Огляд
Матч Phoenix Suns — Portland Trail Blazers (NBA. Summer League (Las Vegas), 11.07.2026 03:00 UTC) завершився з рахунком 81:79. Переможець матчу — Phoenix Suns.
Форма Phoenix Suns в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Portland Trail Blazers в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Phoenix Suns — 3, перемоги Portland Trail Blazers — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 15.04.2026 02:00: Phoenix Suns 110:114 Portland Trail Blazers.
Phoenix Suns: 7-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 4. Portland Trail Blazers: 12-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 4.
Пов'язані сторінки: Phoenix Suns, Portland Trail Blazers, таблиця і результати: NBA. Summer League (Las Vegas).
Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 14 | 31 | 26 | 81 | |
| 19 | 19 | 18 | 23 | 79 |
Статистика матчу
- 71 Field goals attempted 76
- 27 Field goals scored 26
- 38.03% Field goals 34.21%
- 43 2-point field goals attempted 40
- 19 2-point field goals scored 19
- 44.19% 2-pt 47.5%
- 28 3-point field goals attempted 36
- 8 3-point field goals scored 7
- 28.57% 3-pt 19.44%
- 17 Free throws attempted 15
- 11 Free throws scored 11
- 64.7% Free throws 73.3%
- 11 Offensive rebounds 15
- 33 Defensive rebounds 34
- 44 Total rebounds 49
- 18 Assists 15
- 5 Blocks 4
- 20 Turnovers 20
- 11 Steals 10
- 27 Personal fouls 23
- 1 Technical fouls 1
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 5 | -15 | 3 | 1 | 24:59 | 7 | 1 | 4 | — | 2 | — | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 1 | 2 | |
| 4 | 17 | -2 | 3 | — | 28:02 | 11 | 6 | — | — | 3 | 2 | 4 | 6 | 1 | 8 | 11 | 6 | 5 | |
| — | 19 | 6 | 7 | 2 | 26:24 | 15 | 7 | 7 | 3 | 1 | 2 | 9 | 11 | 1 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 7 | 5 | -2 | 2 | 1 | 28:09 | 6 | 1 | 3 | — | 2 | — | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 1 | 4 | |
| 1 | 6 | -4 | 2 | 2 | 24:51 | 9 | 3 | 4 | — | — | 3 | 7 | 10 | 2 | 1 | 5 | 3 | — | |
| 1 | 4 | 10 | — | 1 | 15:22 | 4 | 2 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | — | — | 3 | 2 | — | |
| — | 21 | 6 | — | — | 24:07 | 12 | 7 | 8 | 5 | 1 | — | 1 | 1 | — | 5 | 4 | 2 | 1 | |
| — | — | 6 | — | 1 | 8:47 | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 4 | — | 2 | — | — | — | |
| 3 | 4 | 5 | 3 | 3 | 19:20 | 7 | — | 1 | — | 2 | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 6 | — | 4 |
Склади
Основний склад
Запасні
- 21

CJ Huntley - 46

Cooke Javonte - 47
Barry Evans - 48
Sam Hoiberg - 49

Devin Askew - 50Bailey Reed
- 51

Corey Camper Jr - 52

Jake Stephens - 53

Tramon Mark - 54

Jameer Nelson Jr.
Тренер

Chaisson Allen
Основний склад
Запасні
- 18
Barry Dunning Jr. - 21

Quincy Olivari - 24

Jaylen Martin - 26

Jalen Bridges - 34

Aliou Diarra - 50

Flynn Cameron - 65

Andrew Carr
Тренер

Gilbert Ndato Abraham
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Phoenix SunsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Portland Trail BlazersПопередні матчі: Phoenix Suns
Попередні матчі: Portland Trail Blazers
Інформація про матч
- Сезон
- 2026
- Суддя
- Chelisa Painter
Найближчі матчі: Phoenix Suns
Найближчі матчі: Portland Trail Blazers
NBA. Summer League (Las Vegas)
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВ | |
| 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВ | |
| 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВ | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВП | |
| 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВП | |
| 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВ | |
| 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВ | |
| 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВ | |
| 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВП | |
| 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВ | |
| 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПП | |
| 13 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВП | |
| 14 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПП | |
| 15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВП | |
| 16 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВ | |
| 17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВП | |
| 18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПП | |
| 19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВ | |
| 20 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВ | |
| 21 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВ | |
| 22 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВ | |
| 23 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПП | |
| 24 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВП | |
| 25 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВ | |
| 26 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПП | |
| 27 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВППП | |
| 28 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПП | |
| 29 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВ | |
| 30 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП |
- Promotion - NBA. Summer League (Las Vegas) (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Серія поразок: 4100%
Без перемог поспіль: 4100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
ТБ 204.5 у 6 з 6 матчів100%
ТМ 234.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 127 | 116 | 100% | Період 1 | 100% | 103 | 127 |
| 105 | 131 | 100% | Період 2 | 100% | 113 | 116 |
| 105 | 98 | 100% | Період 3 | 100% | 83 | 92 |
| 115 | 117 | 100% | Період 4 | 100% | 114 | 103 |
- • Phoenix Suns найбільше забиває у відрізку Період 1: 127 з 452 (28%).
- • Phoenix Suns найбільше пропускає у відрізку Період 2: 131 з 462.
- • Portland Trail Blazers найбільше забиває у відрізку Період 4: 114 з 413 (28%).
- • Portland Trail Blazers найбільше пропускає у відрізку Період 1: 127 з 438.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 220,5 гола за матч.