Bataan Risers — Paranaque Patriots 139:88: огляд і статистика матчу
Philippines. MPBL · 21.07.2026 12:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Bataan Risers0%
- Нічия0%
- Paranaque Patriots0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Bataan Risers 139:88 Paranaque Patriots, Philippines. MPBL, 21.07.2026 12:00 (UTC). Переможець матчу — Bataan Risers.
Форма Bataan Risers в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Paranaque Patriots в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Bataan Risers — 1, перемоги Paranaque Patriots — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 25.08.2025 12:00: Bataan Risers 132:83 Paranaque Patriots.
Bataan Risers: 7-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 27. Paranaque Patriots: 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 27.
Статистика та результати: Bataan Risers, Paranaque Patriots, таблиця Philippines. MPBL.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 41 | 25 | 43 | 139 | |
| 17 | 26 | 16 | 29 | 88 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Bataan RisersУсього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0
Paranaque PatriotsПопередні матчі: Bataan Risers
Попередні матчі: Paranaque Patriots
Інформація про матч
- Турнір
- Philippines. MPBL
Philippines. MPBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 24 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 27 | 24 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 26 | 22 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 4 | 26 | 15 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 5 | 25 | 14 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВП | |
| 6 | 26 | 14 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 7 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 8 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 10 | 26 | 11 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППВ | |
| 11 | 27 | 8 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 12 | 26 | 7 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 13 | 26 | 2 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 2 | 0 | 25 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 23 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 25 | 21 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВП | |
| 4 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 5 | 26 | 20 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 6 | 26 | 17 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 7 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 8 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 10 | 27 | 5 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 11 | 26 | 4 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 12 | 14 | 2 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 13 | 22 | 3 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 3 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
- Promotion - MPBL (Play-off: Round of 8)
- Promotion - MPBL (Play-In)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Пропускала більше 92.5 у 8 з 10 матчів80%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
Пропускала менше 89.5 у 6 з 8 матчів75%
ТБ 179.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 92.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 | 95 | 100% | Період 1 | 100% | 101 | 111 |
| 113 | 113 | 100% | Період 2 | 100% | 72 | 112 |
| 110 | 118 | 100% | Період 3 | 100% | 123 | 119 |
| 127 | 102 | 100% | Період 4 | 100% | 89 | 115 |
- • Bataan Risers найбільше забиває у відрізку Період 4: 127 з 474 (27%).
- • Bataan Risers найбільше пропускає у відрізку Період 3: 118 з 428.
- • Paranaque Patriots найбільше забиває у відрізку Період 3: 123 з 385 (32%).
- • Paranaque Patriots найбільше пропускає у відрізку Період 3: 119 з 457.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.