Sarangani 10Act — Caloocan Batang Kankaloo 83:113: огляд і статистика матчу
Philippines. MPBL · 31.07.2026 09:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Sarangani 10Act0%
- Нічия0%
- Caloocan Batang Kankaloo0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Sarangani 10Act 83:113 Caloocan Batang Kankaloo, Philippines. MPBL, 31.07.2026 09:00 (UTC). Переможець матчу — Caloocan Batang Kankaloo.
Форма Sarangani 10Act в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Caloocan Batang Kankaloo в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Sarangani 10Act — 0, перемоги Caloocan Batang Kankaloo — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 27.09.2025 10:00: Caloocan Batang Kankaloo 93:79 Sarangani 10Act.
Sarangani 10Act: 11-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26. Caloocan Batang Kankaloo: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26.
Статистика та результати: Sarangani 10Act, Caloocan Batang Kankaloo, таблиця Philippines. MPBL.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 24 | 26 | 83 | |
| 30 | 32 | 23 | 28 | 113 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Sarangani 10ActУсього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0
Caloocan Batang KankalooПопередні матчі: Sarangani 10Act
Попередні матчі: Caloocan Batang Kankaloo
Інформація про матч
Philippines. MPBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 24 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 27 | 24 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 26 | 22 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 4 | 26 | 15 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 5 | 25 | 14 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВП | |
| 6 | 26 | 14 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 7 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 8 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 10 | 26 | 11 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППВ | |
| 11 | 27 | 8 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 12 | 26 | 7 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 13 | 26 | 2 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 2 | 0 | 25 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 23 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 25 | 21 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВП | |
| 4 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 5 | 26 | 20 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 6 | 26 | 17 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 7 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 8 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 10 | 27 | 5 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 11 | 26 | 4 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 12 | 14 | 2 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 13 | 22 | 3 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 3 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
- Promotion - MPBL (Play-off: Round of 8)
- Promotion - MPBL (Play-In)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
Пропускала менше 93.5 у 8 з 8 матчів100%
Перемоги в 7 з 8 матчів88%
Без поразок у 7 з 8 матчів88%
Забивала менше 88.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 110 | 126 | 100% | Період 1 | 100% | 88 | 69 |
| 115 | 140 | 100% | Період 2 | 100% | 104 | 67 |
| 127 | 162 | 100% | Період 3 | 100% | 128 | 122 |
| 148 | 145 | 100% | Період 4 | 100% | 118 | 80 |
- • Sarangani 10Act найбільше забиває у відрізку Період 4: 148 з 500 (30%).
- • Sarangani 10Act найбільше пропускає у відрізку Період 3: 162 з 573.
- • Caloocan Batang Kankaloo найбільше забиває у відрізку Період 3: 128 з 438 (29%).
- • Caloocan Batang Kankaloo найбільше пропускає у відрізку Період 3: 122 з 338.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.