Rizal Golden Coolers — Valenzuela City Darkhorse 81:71: огляд і статистика матчу
Philippines. MPBL · 26.08.2026 09:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Rizal Golden Coolers0%
- Нічия0%
- Valenzuela City Darkhorse0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Rizal Golden Coolers 81:71 Valenzuela City Darkhorse, Philippines. MPBL, 26.08.2026 09:00 (UTC). Переможець матчу — Rizal Golden Coolers.
Rizal Golden Coolers: 6-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26. Valenzuela City Darkhorse: 10-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26.
Статистика та результати: результати та розклад Rizal Golden Coolers, результати та розклад Valenzuela City Darkhorse, Philippines. MPBL.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 19 | 21 | 21 | 81 | |
| 16 | 19 | 17 | 19 | 71 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Rizal Golden CoolersУсього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
Valenzuela City DarkhorseКоманди ще не зустрічалися
Інформація про матч
- Турнір
- Philippines. MPBL
- Сезон
- 2026
Philippines. MPBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 24 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 27 | 24 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 26 | 22 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 4 | 26 | 15 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 5 | 25 | 14 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВП | |
| 6 | 26 | 14 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 7 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 8 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 10 | 26 | 11 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППВ | |
| 11 | 27 | 8 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 12 | 26 | 7 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 13 | 26 | 2 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 2 | 0 | 25 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 23 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 25 | 21 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВП | |
| 4 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 5 | 26 | 20 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 6 | 26 | 17 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 7 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 8 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 10 | 27 | 5 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 11 | 26 | 4 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 12 | 14 | 2 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 13 | 22 | 3 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 3 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
- Promotion - MPBL (Play-off: Round of 8)
- Promotion - MPBL (Play-In)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 4100%
Без поразок поспіль: 4100%
Перемоги в 8 з 10 матчів80%
Без поразок у 8 з 10 матчів80%
ТМ 159.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 75.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 97 | 87 | 100% | Період 1 | 100% | 208 | 211 |
| 127 | 85 | 100% | Період 2 | 100% | 232 | 212 |
| 106 | 79 | 100% | Період 3 | 100% | 197 | 252 |
| 95 | 107 | 100% | Період 4 | 100% | 211 | 234 |
- • Rizal Golden Coolers найбільше забиває у відрізку Період 2: 127 з 425 (30%).
- • Rizal Golden Coolers найбільше пропускає у відрізку Період 4: 107 з 358.
- • Valenzuela City Darkhorse найбільше забиває у відрізку Період 2: 232 з 848 (27%).
- • Valenzuela City Darkhorse найбільше пропускає у відрізку Період 3: 252 з 909.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.