Denver Nuggets — Dallas Mavericks: статистика, особисті зустрічі та прев'ю
NBA · 25.11.2026 03:10 · Матч відбудеться
Хто переможе?
Голосів: 0Огляд
Матч Denver Nuggets — Dallas Mavericks відбудеться 25.11.2026 03:10 (UTC) у межах турніру NBA.
Форма Denver Nuggets в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Dallas Mavericks в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Denver Nuggets — 9, перемоги Dallas Mavericks — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 26.03.2026 02:00: Denver Nuggets 142:135 Dallas Mavericks.
Denver Nuggets: 8-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 5. Dallas Mavericks: 6-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 6.
Ще на сайті: результати та розклад Denver Nuggets, результати та розклад Dallas Mavericks, NBA.
Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Особисті зустрічі
Denver NuggetsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Dallas MavericksПопередні матчі: Denver Nuggets
Попередні матчі: Dallas Mavericks
Інформація про матч




- Турнір
- NBA
- Стадіон
- Ball Arena (Denver)
- Місто
- Denver
- Адреса
- 1000 Chopper Cir
- Місткість
- 19 520
- Відкритий
- 1999
- Архітектор
- Populous (then HOK Sport)
- Карта
- Відкрити карту
Найближчі матчі: Denver Nuggets
Найближчі матчі: Dallas Mavericks
NBA
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 6 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПВ | |
| 7 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 9 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППВ | |
| 10 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 12 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВП | |
| 13 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПВ | |
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 8 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВВ | |
| 9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПП | |
| 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 12 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 13 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 14 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП | |
| 15 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПВ | |
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПП | |
| 5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВВ | |
| 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППВ | |
| 5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВП | |
| 4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 5 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПВ | |
| 5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП |
- Promotion - NBA (Play-off: Round of 16)
- Promotion - NBA (Promotion - Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
ТБ 219.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 109.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 124.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 225.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 136 | 154 | 100% | Період 1 | 100% | 185 | 175 |
| 138 | 158 | 100% | Період 2 | 100% | 181 | 173 |
| 149 | 155 | 100% | Період 3 | 100% | 207 | 185 |
| 148 | 138 | 100% | Період 4 | 100% | 206 | 187 |
| 15 | 9 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • Denver Nuggets найбільше забиває у відрізку Період 3: 149 з 586 (25%).
- • Denver Nuggets найбільше пропускає у відрізку Період 2: 158 з 614.
- • Dallas Mavericks найбільше забиває у відрізку Період 3: 207 з 779 (27%).
- • Dallas Mavericks найбільше пропускає у відрізку Період 4: 187 з 720.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 241,17 гола за матч.