Quezon City Black Bulls — Imus Bandera 111:94: огляд і статистика матчу
Philippines. MPBL · 24.08.2026 07:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Quezon City Black Bulls0%
- Нічия0%
- Imus Bandera0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Quezon City Black Bulls 111:94 Imus Bandera, Philippines. MPBL, 24.08.2026 07:00 (UTC). Перемога — за командою Quezon City Black Bulls.
Quezon City Black Bulls за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Imus Bandera за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
В історії очних матчів Quezon City Black Bulls і Imus Bandera: зустрічей — 1, перемог Quezon City Black Bulls — 0, перемог Imus Bandera — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.03.2025 07:00: Quezon City Black Bulls 62:69 Imus Bandera.
Quezon City Black Bulls — 8-й рядок таблиці (0 оч. за 27 ігор). Imus Bandera — 10-й рядок таблиці (0 оч. за 27 ігор).
Ще на сайті: статистика Quezon City Black Bulls, статистика Imus Bandera, Philippines. MPBL.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 19 | 45 | 22 | 111 | |
| 18 | 31 | 22 | 23 | 94 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Quezon City Black BullsУсього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0
Imus BanderaПопередні матчі: Quezon City Black Bulls
Попередні матчі: Imus Bandera
Інформація про матч
- Турнір
- Philippines. MPBL
- Сезон
- 2026
Philippines. MPBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 24 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 27 | 24 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 3 | 26 | 22 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВП | |
| 4 | 26 | 15 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 5 | 25 | 14 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВП | |
| 6 | 26 | 14 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 7 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 8 | 27 | 13 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПВ | |
| 10 | 26 | 11 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППВ | |
| 11 | 27 | 8 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 12 | 26 | 7 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 13 | 26 | 2 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 2 | 0 | 25 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 23 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 25 | 21 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВП | |
| 4 | 27 | 21 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 5 | 26 | 20 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 6 | 26 | 17 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 7 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 8 | 25 | 13 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 9 | 26 | 12 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВВ | |
| 10 | 27 | 5 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 11 | 26 | 4 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 12 | 14 | 2 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 13 | 22 | 3 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 14 | 27 | 3 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
- Promotion - MPBL (Play-off: Round of 8)
- Promotion - MPBL (Play-In)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Забивала менше 95.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 95.5 у 8 з 10 матчів80%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
ТБ 161.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 89.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 89.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 132 | 119 | 100% | Період 1 | 100% | 83 | 119 |
| 112 | 120 | 100% | Період 2 | 100% | 104 | 134 |
| 127 | 138 | 100% | Період 3 | 100% | 111 | 148 |
| 119 | 126 | 100% | Період 4 | 100% | 122 | 131 |
- • Quezon City Black Bulls найбільше забиває у відрізку Період 1: 132 з 490 (27%).
- • Quezon City Black Bulls найбільше пропускає у відрізку Період 3: 138 з 503.
- • Imus Bandera найбільше забиває у відрізку Період 4: 122 з 420 (29%).
- • Imus Bandera найбільше пропускає у відрізку Період 3: 148 з 532.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.