Iraklis — AEK Larnaca 89:73: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 06.09.2026 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Iraklis0%
- Нічия0%
- AEK Larnaca0%
Огляд
Матч Iraklis — AEK Larnaca (Club Friendlies, 06.09.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 89:73. Перемога — за командою Iraklis.
Iraklis за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. AEK Larnaca за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.
Ще на сайті: статистика Iraklis, статистика AEK Larnaca, таблиця Club Friendlies.
Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 19 | 24 | 25 | 89 | |
| 16 | 22 | 20 | 15 | 73 |
Перебіг матчу
Iraklis +17Найбільший відрив+2 AEK Larnaca
1234
Особисті зустрічі
Iraklis?ППППП
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
AEK Larnaca?ВПВВП
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: Iraklis
Попередні матчі: AEK Larnaca
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: Iraklis
Найближчі матчі: AEK Larnaca
Тренди
Серія поразок: 6100%
Без перемог поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
ТБ 161.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала більше 83.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Iraklis
матчів: 3 · 2
AEK Larnaca
159,3Середній тотал матчу170,5
67%2/3ТБ 149.5—
33%1/3ТМ 149.5—
67%2/3ТБ 154.5—
33%1/3ТМ 154.5—
67%2/3ТБ 159.5—
33%1/3ТМ 159.5—
—ТБ 160.5100%2/2
—ТМ 160.50%0/2
33%1/3ТБ 164.5—
67%2/3ТМ 164.5—
—ТБ 165.5100%2/2
—ТМ 165.50%0/2
0%0/3ТБ 169.5—
100%3/3ТМ 169.5—
—ТБ 170.550%1/2
—ТМ 170.550%1/2
—ТБ 175.50%0/2
—ТМ 175.5100%2/2
—ТБ 180.50%0/2
—ТМ 180.5100%2/2
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 3 · 2
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 69 | 60 | 100% | Період 1 | 100% | 29 | 41 |
| 55 | 70 | 100% | Період 2 | 100% | 51 | 46 |
| 47 | 65 | 100% | Період 3 | 100% | 44 | 40 |
| 56 | 56 | 100% | Період 4 | 100% | 42 | 48 |
- • Iraklis найбільше забиває у відрізку Період 1: 69 з 227 (30%).
- • Iraklis найбільше пропускає у відрізку Період 2: 70 з 251.
- • AEK Larnaca найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 166 (31%).
- • AEK Larnaca найбільше пропускає у відрізку Період 4: 48 з 175.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.