Bandirma Bordo — Bursaspor 83:71: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 05.09.2026 11:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Bandirma Bordo0%
- Нічия0%
- Bursaspor0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Bandirma Bordo 83:71 Bursaspor, Club Friendlies, 05.09.2026 11:00 (UTC). Переможець матчу — Bandirma Bordo.
Форма Bandirma Bordo в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Bursaspor в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Пов'язані сторінки: статистика Bandirma Bordo, статистика Bursaspor, таблиця і результати: Club Friendlies.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 16 | 22 | 22 | 83 | |
| 15 | 18 | 23 | 15 | 71 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Bandirma BordoУсього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
BursasporКоманди ще не зустрічалися
Попередні матчі: Bandirma Bordo
Попередні матчі: Bursaspor
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: Bandirma Bordo
Найближчі матчі: Bursaspor
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 6100%
Без поразок поспіль: 6100%
Пропускала менше 73.5 у 9 з 10 матчів90%
Перемоги в 9 з 10 матчів90%
Без поразок у 9 з 10 матчів90%
Забивала більше 73.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 131 | 108 | 100% | Період 1 | 100% | 107 | 134 |
| 159 | 122 | 100% | Період 2 | 100% | 135 | 137 |
| 149 | 122 | 100% | Період 3 | 100% | 110 | 139 |
| 132 | 111 | 100% | Період 4 | 100% | 112 | 123 |
- • Bandirma Bordo найбільше забиває у відрізку Період 2: 159 з 571 (28%).
- • Bandirma Bordo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 122 з 463.
- • Bursaspor найбільше забиває у відрізку Період 2: 135 з 464 (29%).
- • Bursaspor найбільше пропускає у відрізку Період 3: 139 з 533.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.