GAPA Hradec Kralove — UBC St. Polten 98:76: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 05.09.2026 16:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- GAPA Hradec Kralove0%
- Нічия0%
- UBC St. Polten0%
Огляд
Матч GAPA Hradec Kralove — UBC St. Polten (Club Friendlies, 05.09.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 98:76. Переможець матчу — GAPA Hradec Kralove.
Форма GAPA Hradec Kralove в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма UBC St. Polten в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Ще на сайті: статистика GAPA Hradec Kralove, статистика UBC St. Polten, Club Friendlies.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 29 | 26 | 20 | 98 | |
| 23 | 14 | 18 | 21 | 76 |
Перебіг матчу
GAPA Hradec Kralove +28Найбільший відрив+2 UBC St. Polten
1234
Особисті зустрічі
GAPA Hradec Kralove?ВПВВВ
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
UBC St. Polten?ВППВВ
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: GAPA Hradec Kralove
Попередні матчі: UBC St. Polten
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: GAPA Hradec Kralove
Найближчі матчі: UBC St. Polten
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 7100%
ТБ 2.5 поспіль: 7100%
Забиває поспіль: 7100%
Перемоги в 6 з 7 матчів86%
Без поразок у 6 з 7 матчів86%
ТБ 176.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала менше 94.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 88.5 у 7 з 10 матчів70%
ТМ 172.5 у 5 з 7 матчів71%
За останніми матчами: господарі — 7, гості — 10
Ринки за останніми матчами
GAPA Hradec Kralove
матчів: 5 · 6
UBC St. Polten
169,8Середній тотал матчу187,2
60%3/5ТБ 159.5—
40%2/5ТМ 159.5—
60%3/5ТБ 164.5—
40%2/5ТМ 164.5—
40%2/5ТБ 169.5—
60%3/5ТМ 169.5—
20%1/5ТБ 174.5—
80%4/5ТМ 174.5—
—ТБ 177.583%5/6
—ТМ 177.517%1/6
20%1/5ТБ 179.5—
80%4/5ТМ 179.5—
—ТБ 182.567%4/6
—ТМ 182.533%2/6
—ТБ 187.550%3/6
—ТМ 187.550%3/6
—ТБ 192.533%2/6
—ТМ 192.567%4/6
—ТБ 197.50%0/6
—ТМ 197.5100%6/6
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 5 · 6
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 110 | 103 | 100% | Період 1 | 100% | 132 | 140 |
| 115 | 112 | 100% | Період 2 | 100% | 138 | 158 |
| 117 | 83 | 100% | Період 3 | 100% | 145 | 122 |
| 114 | 95 | 100% | Період 4 | 100% | 139 | 149 |
- • GAPA Hradec Kralove найбільше забиває у відрізку Період 3: 117 з 456 (26%).
- • GAPA Hradec Kralove найбільше пропускає у відрізку Період 2: 112 з 393.
- • UBC St. Polten найбільше забиває у відрізку Період 3: 145 з 554 (26%).
- • UBC St. Polten найбільше пропускає у відрізку Період 2: 158 з 569.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.