UNICS — Parma Perm 90:72: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 07.09.2026 13:30 · Матч завершено

Порівняти команди
UNICS
Матч завершено90 : 7207.09.2026 13:30
Parma Perm

Хто переможе?

Голосів: 0
  • UNICS0%
  • Нічия0%
  • Parma Perm0%

Огляд

07.09.2026 13:30 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч UNICS — Parma Perm закінчилася з рахунком 90:72. Переможець матчу — UNICS.

Форма UNICS в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Parma Perm в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги UNICS — 10, перемоги Parma Perm — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 10.04.2026 14:00: UNICS 104:83 Parma Perm.

Пов'язані сторінки: статистика UNICS, статистика Parma Perm, таблиця Club Friendlies.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
UNICS
1927212390
Parma Perm
1616122872

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

10 / 20
Перемоги
5 / 20
1284 / 2470
Очки
1186 / 2470
Матчі
10.04.2026Матч завершено
UNICS104 : 83Parma Perm
19.03.2026Матч завершено
Parma Perm80 : 77UNICS
12.02.2026Матч завершено
UNICS74 : 72Parma Perm
22.11.2025Матч завершено
Parma Perm90 : 82UNICS
28.09.2025Матч завершено
UNICS103 : 83Parma Perm
08.03.2025Матч завершено
UNICS89 : 71Parma Perm

Попередні матчі: UNICS

10.06.2026Матч завершено
UNICS76 : 102CSKA Moscow
П
08.06.2026Матч завершено
UNICS74 : 86CSKA Moscow
П
04.06.2026Матч завершено
CSKA Moscow102 : 89UNICS
П
02.06.2026Матч завершено
CSKA Moscow91 : 63UNICS
П
28.05.2026Матч завершено
UNICS64 : 55Zenit Saint-Petersburg
В
25.05.2026Матч завершено
Zenit Saint-Petersburg73 : 78UNICS
В

Попередні матчі: Parma Perm

03.05.2026Матч завершено
Parma Perm82 : 87Lokomotiv-Kuban
П
29.04.2026Матч завершено
Lokomotiv-Kuban79 : 76Parma Perm
П
27.04.2026Матч завершено
Lokomotiv-Kuban93 : 80Parma Perm
П
18.04.2026Матч завершено
Lokomotiv-Kuban95 : 88Parma Perm
П
15.04.2026Матч завершено
Avtodor60 : 73Parma Perm
В
11.04.2026Матч завершено
Zenit Saint-Petersburg89 : 95Parma Perm
В

Інформація про матч

Турнір
Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: UNICS

06.11.2026Матч відбудеться
Avtodor15:00UNICS
18.11.2026Матч відбудеться
UNICS16:00Enisey
22.11.2026Матч відбудеться
CSKA Moscow14:00UNICS

Найближчі матчі: Parma Perm

03.11.2026Матч відбудеться
Parma Perm14:30Samara
07.11.2026Матч відбудеться
Lokomotiv-Kuban13:00Parma Perm

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 148.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 79.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 7

Ринки за останніми матчами

UNICSматчів: 3 · 6Parma Perm
152,3Середній тотал матчу169,2
67%2/3ТБ 142.5—
33%1/3ТМ 142.5—
67%2/3ТБ 147.5—
33%1/3ТМ 147.5—
67%2/3ТБ 152.5—
33%1/3ТМ 152.5—
67%2/3ТБ 157.5—
33%1/3ТМ 157.5—
—ТБ 159.567%4/6
—ТМ 159.533%2/6
33%1/3ТБ 162.5—
67%2/3ТМ 162.5—
—ТБ 164.567%4/6
—ТМ 164.533%2/6
—ТБ 169.567%4/6
—ТМ 169.533%2/6
—ТБ 174.550%3/6
—ТМ 174.550%3/6
—ТБ 179.550%3/6
—ТМ 179.550%3/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 6
UNICSParma Perm
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6257100%Період 1100%112166
5176100%Період 2100%123132
5152100%Період 3100%122108
5058100%Період 4100%138114
  • • UNICS найбільше забиває у відрізку Період 1: 62 з 214 (29%).
  • • UNICS найбільше пропускає у відрізку Період 2: 76 з 243.
  • • Parma Perm найбільше забиває у відрізку Період 4: 138 з 495 (28%).
  • • Parma Perm найбільше пропускає у відрізку Період 1: 166 з 520.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: UNICS4 з 6
33%Перемога: Parma Perm2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 168 гола за матч.