U-BT Cluj-Napoca — Tofas 94:93: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 09.09.2026 11:45 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- U-BT Cluj-Napoca0%
- Нічия0%
- Tofas0%
Огляд
Матч U-BT Cluj-Napoca — Tofas (Club Friendlies, 09.09.2026 11:45 UTC) завершився з рахунком 94:93. Переможець матчу — U-BT Cluj-Napoca.
Форма U-BT Cluj-Napoca в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Tofas в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Статистика та результати: U-BT Cluj-Napoca, Tofas, таблиця і результати: Club Friendlies.
Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 25 | 21 | 22 | 94 | |
| 27 | 24 | 21 | 21 | 93 |
Перебіг матчу
U-BT Cluj-Napoca +11Найбільший відрив+11 Tofas
1234
Особисті зустрічі
U-BT Cluj-Napoca?ВВВПВ
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
Tofas?ВППВВ
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: U-BT Cluj-Napoca
Попередні матчі: Tofas
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: U-BT Cluj-Napoca
Найближчі матчі: Tofas
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
Забивала більше 82.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 84.5 у 5 з 6 матчів83%
Перемоги в 5 з 6 матчів83%
Без поразок у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
U-BT Cluj-Napoca
матчів: 3 · 3
Tofas
171,0Середній тотал матчу165,0
—ТБ 155.567%2/3
—ТМ 155.533%1/3
—ТБ 160.567%2/3
—ТМ 160.533%1/3
67%2/3ТБ 161.5—
33%1/3ТМ 161.5—
—ТБ 165.533%1/3
—ТМ 165.567%2/3
67%2/3ТБ 166.5—
33%1/3ТМ 166.5—
—ТБ 170.533%1/3
—ТМ 170.567%2/3
67%2/3ТБ 171.5—
33%1/3ТМ 171.5—
—ТБ 175.533%1/3
—ТМ 175.567%2/3
67%2/3ТБ 176.5—
33%1/3ТМ 176.5—
33%1/3ТБ 181.5—
67%2/3ТМ 181.5—
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 3 · 3
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 72 | 57 | 100% | Період 1 | 100% | 50 | 57 |
| 75 | 53 | 100% | Період 2 | 100% | 60 | 66 |
| 71 | 69 | 100% | Період 3 | 100% | 51 | 61 |
| 62 | 54 | 100% | Період 4 | 100% | 81 | 69 |
- • U-BT Cluj-Napoca найбільше забиває у відрізку Період 2: 75 з 280 (27%).
- • U-BT Cluj-Napoca найбільше пропускає у відрізку Період 3: 69 з 233.
- • Tofas найбільше забиває у відрізку Період 4: 81 з 242 (33%).
- • Tofas найбільше пропускає у відрізку Період 4: 69 з 253.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.