Club Deportes Puente Alto — Universidad de Concepcion 96:97: огляд і статистика матчу

Chile Championship. Clausura (Winners stage) · 14.09.2026 23:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Club Deportes Puente Alto
Матч завершено96 : 9714.09.2026 23:00
Universidad de Concepcion

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Club Deportes Puente Alto0%
  • Нічия0%
  • Universidad de Concepcion0%

Огляд

14.09.2026 23:00 (UTC) у турнірі Chile Championship. Clausura (Winners stage) зустріч Club Deportes Puente Alto — Universidad de Concepcion закінчилася з рахунком 96:97. Матч завершився внічию.

Форма Club Deportes Puente Alto в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Universidad de Concepcion в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Club Deportes Puente Alto — 2, перемоги Universidad de Concepcion — 13, нічиї — 0. Остання зустріч 31.07.2026: Universidad de Concepcion 97:89 Club Deportes Puente Alto.

Club Deportes Puente Alto: 5-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 14. Universidad de Concepcion: 3-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 14.

Пов'язані сторінки: Club Deportes Puente Alto, Universidad de Concepcion, таблиця і результати: Chile Championship. Clausura (Winners stage).

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Club Deportes Puente Alto
272818131096
Universidad de Concepcion
161924271197

Статистика матчу

  • 73 Field goals attempted 88
  • 33 Field goals scored 36
  • 45.21% Field goals 40.91%
  • 42 2-point field goals attempted 46
  • 20 2-point field goals scored 23
  • 47.62% 2-pt 50%
  • 31 3-point field goals attempted 42
  • 13 3-point field goals scored 13
  • 41.94% 3-pt 30.95%
  • 22 Free throws attempted 18
  • 17 Free throws scored 12
  • 77.3% Free throws 66.7%
  • 6 Offensive rebounds 17
  • 35 Defensive rebounds 27
  • 41 Total rebounds 44
  • 15 Assists 23
  • 6 Blocks 0
  • 14 Turnovers 12
  • 6 Steals 8
  • 20 Personal fouls 22

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMP3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Guillermo NavarroPanamaGuillermo Navarro421—3138:04314—22—21074
Jason MurphyUnited StatesJason Murphy—9—3—39:38——14111544941
Pino HernandezChilePino56182226:1742——11—41——
Ignacio AnsaldoChileAnsaldo115164129:39741—5525212
United StatesOcypher Owens22621138:59844189—11456
Isaias Lobos PlazaChileLobos1—2——6:37———————————
Renato MunozChileMunoz—91——23:09921—55—3312
Cristian Urrutia LopezChileCristian Urrutia Lopez210—1122:38——6134—1327

Склади

Перебіг матчу

Club Deportes Puente Alto +29Найбільший відрив+4 Universidad de Concepcion
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
13 / 20
1157 / 2488
Очки
1331 / 2488
Матчі

Попередні матчі: Club Deportes Puente Alto

16.08.2026Матч завершено
Universidade Catolica67 : 80Club Deportes Puente Alto
В
14.08.2026Матч завершено
Club Deportes Puente Alto85 : 72Colo Colo
В
02.08.2026Матч завершено
Club Deportes Puente Alto75 : 88Colegio Los Leones
П
31.07.2026Матч завершено
Universidad de Concepcion97 : 89Club Deportes Puente Alto
П

Попередні матчі: Universidad de Concepcion

13.08.2026Матч завершено
Universidad de Concepcion97 : 76Colegio Los Leones
В
09.08.2026Матч завершено
Universidade Catolica54 : 79Universidad de Concepcion
В
09.08.2026Матч завершено
Colo Colo72 : 93Universidad de Concepcion
В
04.08.2026Матч завершено
Colegio Los Leones86 : 74Universidad de Concepcion
П
31.07.2026Матч завершено
Universidad de Concepcion97 : 89Club Deportes Puente Alto
В

Інформація про матч

Турнір
LNB
Сезон
2026

Найближчі матчі: Universidad de Concepcion

05.11.2026Матч відбудеться
Universidad de Concepcion00:30ABA Ancud

1st leg

Chile Championship. Clausura (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Deportivo Valdivia1412020:0026
2Colegio Los Leones1412020:0026
3Universidad de Concepcion1410040:0024
4Puerto Montt146080:0020
5Club Deportes Puente Alto146080:0020
6ABA Ancud1440100:0018
7Puerto Varas1430110:0017
8Espanol de Osorno1430110:0017
  • Promotion - LNB (Clausura. Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТБ 155.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 78.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Club Deportes Puente Altoматчів: 3 · 4Universidad de Concepcion
167,7Середній тотал матчу160,3
—ТБ 150.575%3/4
—ТМ 150.525%1/4
—ТБ 155.575%3/4
—ТМ 155.525%1/4
67%2/3ТБ 157.5—
33%1/3ТМ 157.5—
—ТБ 160.550%2/4
—ТМ 160.550%2/4
67%2/3ТБ 162.5—
33%1/3ТМ 162.5—
—ТБ 165.525%1/4
—ТМ 165.575%3/4
33%1/3ТБ 167.5—
67%2/3ТМ 167.5—
—ТБ 170.525%1/4
—ТМ 170.575%3/4
33%1/3ТБ 172.5—
67%2/3ТМ 172.5—
33%1/3ТБ 177.5—
67%2/3ТМ 177.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Club Deportes Puente AltoUniversidad de Concepcion
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6463100%Період 1100%10485
6965100%Період 2100%8573
6746100%Період 3100%8767
6465100%Період 4100%7367
  • • Club Deportes Puente Alto найбільше забиває у відрізку Період 2: 69 з 264 (26%).
  • • Club Deportes Puente Alto найбільше пропускає у відрізку Період 2: 65 з 239.
  • • Universidad de Concepcion найбільше забиває у відрізку Період 1: 104 з 349 (30%).
  • • Universidad de Concepcion найбільше пропускає у відрізку Період 1: 85 з 292.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Club Deportes Puente Alto0 з 6
100%Перемога: Universidad de Concepcion6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 179,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +29 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 8