B. Braun Sheffield Sharks — Cheshire Phoenix 80:115: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 11.09.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- B. Braun Sheffield Sharks0%
- Нічия0%
- Cheshire Phoenix0%
Огляд
Підсумковий рахунок: B. Braun Sheffield Sharks 80:115 Cheshire Phoenix, Club Friendlies, 11.09.2026 18:30 (UTC). Перемога — за командою Cheshire Phoenix.
B. Braun Sheffield Sharks за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Cheshire Phoenix за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
В історії очних матчів B. Braun Sheffield Sharks і Cheshire Phoenix: зустрічей — 20, перемог B. Braun Sheffield Sharks — 8, перемог Cheshire Phoenix — 7, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.02.2026 16:00: B. Braun Sheffield Sharks 77:75 Cheshire Phoenix.
Пов'язані сторінки: статистика B. Braun Sheffield Sharks, статистика Cheshire Phoenix, таблиця і результати: Club Friendlies.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 22 | 23 | 14 | 80 | |
| 32 | 31 | 22 | 30 | 115 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Cheshire PhoenixПопередні матчі: B. Braun Sheffield Sharks
Попередні матчі: Cheshire Phoenix
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: B. Braun Sheffield Sharks
Найближчі матчі: Cheshire Phoenix
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Забивала більше 90.5 у 9 з 10 матчів90%
Пропускала менше 105.5 у 8 з 10 матчів80%ТМ 174.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 88.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 117 | 127 | 100% | Період 1 | 100% | 109 | 143 |
| 141 | 122 | 100% | Період 2 | 100% | 140 | 118 |
| 140 | 129 | 100% | Період 3 | 100% | 132 | 103 |
| 135 | 122 | 100% | Період 4 | 100% | 120 | 119 |
| 13 | 10 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • B. Braun Sheffield Sharks найбільше забиває у відрізку Період 2: 141 з 546 (26%).
- • B. Braun Sheffield Sharks найбільше пропускає у відрізку Період 3: 129 з 510.
- • Cheshire Phoenix найбільше забиває у відрізку Період 2: 140 з 501 (28%).
- • Cheshire Phoenix найбільше пропускає у відрізку Період 1: 143 з 483.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 186,67 гола за матч.