Kumamoto Volters — Fukui Blowinds 78:57: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 13.09.2026 05:05 · Матч завершено

Порівняти команди
Kumamoto Volters
Матч завершено78 : 5713.09.2026 05:05
Fukui Blowinds

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kumamoto Volters0%
  • Нічия0%
  • Fukui Blowinds0%

Огляд

13.09.2026 05:05 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч Kumamoto Volters — Fukui Blowinds закінчилася з рахунком 78:57. Переможець матчу — Kumamoto Volters.

Форма Kumamoto Volters в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Fukui Blowinds в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Kumamoto Volters — 1, перемоги Fukui Blowinds — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 02.11.2025 06:05: Fukui Blowinds 57:76 Kumamoto Volters.

Пов'язані сторінки: Kumamoto Volters, Fukui Blowinds, Club Friendlies.

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Kumamoto Volters
3213201378
Fukui Blowinds
142116657

Перебіг матчу

Kumamoto Volters +22Найбільший відрив+1 Fukui Blowinds
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

1 / 4
Перемоги
3 / 4
304 / 633
Очки
329 / 633
Матчі
02.11.2025Матч завершено
Fukui Blowinds57 : 76Kumamoto Volters
01.11.2025Матч завершено
Fukui Blowinds100 : 89Kumamoto Volters
02.02.2025Матч завершено
Fukui Blowinds94 : 69Kumamoto Volters
01.02.2025Матч завершено
Fukui Blowinds78 : 70Kumamoto Volters

Попередні матчі: Kumamoto Volters

12.09.2026Матч завершено
Kumamoto Volters80 : 85Taiwan Beer Leopards
П
03.05.2026Матч завершено
Fukushima Firebonds86 : 79Kumamoto Volters
П
02.05.2026Матч завершено
Fukushima Firebonds94 : 76Kumamoto Volters
П
26.04.2026Матч завершено
Kumamoto Volters94 : 102Kagoshima Rebnise
П
25.04.2026Матч завершено
Kumamoto Volters102 : 80Kagoshima Rebnise
В
19.04.2026Матч завершено
Kobe Storks87 : 74Kumamoto Volters
П

Попередні матчі: Fukui Blowinds

04.05.2026Матч завершено
Shinshu Brave Warriors Nagano90 : 89Fukui Blowinds
П
03.05.2026Матч завершено
Shinshu Brave Warriors Nagano82 : 88Fukui Blowinds
В
02.05.2026Матч завершено
Shinshu Brave Warriors Nagano96 : 82Fukui Blowinds
П
26.04.2026Матч завершено
Fukui Blowinds84 : 81Shinshu Brave Warriors Nagano
В
25.04.2026Матч завершено
Fukui Blowinds65 : 82Shinshu Brave Warriors Nagano
П
19.04.2026Матч завершено
Iwate Big Bulls77 : 68Fukui Blowinds
П

Інформація про матч

Турнір
Friendlies
Сезон
2026

Найближчі матчі: Kumamoto Volters

07.11.2026Матч відбудеться
Kagoshima Rebnise06:05Kumamoto Volters
08.11.2026Матч відбудеться
Kagoshima Rebnise04:05Kumamoto Volters

Найближчі матчі: Fukui Blowinds

07.11.2026Матч відбудеться
Fukui Blowinds06:05TryHoop Okayama
08.11.2026Матч відбудеться
Fukui Blowinds05:05TryHoop Okayama

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 163.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 84.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 80.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kumamoto Voltersматчів: 3 · 4Fukui Blowinds
181,0Середній тотал матчу168,0
—ТБ 158.575%3/4
—ТМ 158.525%1/4
—ТБ 163.575%3/4
—ТМ 163.525%1/4
—ТБ 168.575%3/4
—ТМ 168.525%1/4
67%2/3ТБ 171.5—
33%1/3ТМ 171.5—
—ТБ 173.550%2/4
—ТМ 173.550%2/4
67%2/3ТБ 176.5—
33%1/3ТМ 176.5—
—ТБ 178.525%1/4
—ТМ 178.575%3/4
67%2/3ТБ 181.5—
33%1/3ТМ 181.5—
33%1/3ТБ 186.5—
67%2/3ТМ 186.5—
33%1/3ТБ 191.5—
67%2/3ТМ 191.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Kumamoto VoltersFukui Blowinds
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6866100%Період 1100%9088
6358100%Період 2100%8194
6969100%Період 3100%8183
7674100%Період 4100%7580
  • • Kumamoto Volters найбільше забиває у відрізку Період 4: 76 з 276 (28%).
  • • Kumamoto Volters найбільше пропускає у відрізку Період 4: 74 з 267.
  • • Fukui Blowinds найбільше забиває у відрізку Період 1: 90 з 327 (28%).
  • • Fukui Blowinds найбільше пропускає у відрізку Період 2: 94 з 345.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
25%Перемога: Kumamoto Volters1 з 4
75%Перемога: Fukui Blowinds3 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 158,25 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +22 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 2