MKE Ankaragucu — Mersin Buyuksehir Belediyesi 70:100: огляд і статистика матчу
Turkey. TBL · 19.09.2026 11:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- MKE Ankaragucu0%
- Нічия0%
- Mersin Buyuksehir Belediyesi0%
Огляд
19.09.2026 11:00 (UTC) у турнірі Turkey. TBL зустріч MKE Ankaragucu — Mersin Buyuksehir Belediyesi закінчилася з рахунком 70:100. Переможець матчу — Mersin Buyuksehir Belediyesi.
Форма MKE Ankaragucu в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Mersin Buyuksehir Belediyesi в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 7, перемоги MKE Ankaragucu — 2, перемоги Mersin Buyuksehir Belediyesi — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 06.01.2024 11:45: MKE Ankaragucu 67:92 Mersin Buyuksehir Belediyesi.
MKE Ankaragucu: 15-е місце в таблиці, очки — 11, зіграно матчів — 8. Mersin Buyuksehir Belediyesi: 2-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 8.
Статистика та результати: статистика MKE Ankaragucu, статистика Mersin Buyuksehir Belediyesi, таблиця Turkey. TBL.
Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 23 | 17 | 12 | 70 | |
| 38 | 17 | 29 | 16 | 100 |
Статистика матчу
- 72 Field goals attempted 81
- 24 Field goals scored 45
- 33.33% Field goals 55.56%
- 33 2-point field goals attempted 43
- 12 2-point field goals scored 32
- 36.36% 2-pt 74.42%
- 39 3-point field goals attempted 38
- 12 3-point field goals scored 13
- 30.77% 3-pt 34.21%
- 20 Free throws attempted 6
- 12 Free throws scored 3
- 60% Free throws 50%
- 13 Offensive rebounds 17
- 23 Defensive rebounds 39
- 36 Total rebounds 56
- 11 Assists 37
- 1 Blocks 2
- 8 Turnovers 9
- 8 Steals 3
- 5 Personal fouls 16
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 28 | -30 | 5 | 3 | 40:00 | 27 | 10 | 18 | 6 | 2 | 1 | 8 | 9 | — | — | 9 | 4 | 4 | |
| 2 | 26 | -30 | 1 | 3 | 40:00 | 21 | 9 | 12 | 5 | 3 | 2 | 4 | 6 | — | 3 | 9 | 4 | 4 | |
| 3 | 6 | -33 | — | 1 | 29:10 | 10 | 2 | 1 | — | 2 | 5 | 2 | 7 | — | 1 | 9 | 2 | 4 | |
| — | 7 | -18 | — | — | 31:14 | 3 | 1 | — | — | 5 | 3 | 5 | 8 | — | 1 | 3 | 1 | 8 | |
| 1 | 3 | -37 | — | — | 25:58 | 8 | 1 | 8 | 1 | — | — | 3 | 3 | — | — | — | — | — | |
| — | — | 4 | 1 | — | 20:04 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 1 | — | — | |
| — | — | -6 | 1 | 1 | 13:34 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер

Korhan Aydanarig
Основний склад
Запасні
- 2

Turan Altunbas - 3

Berat Bulut - 7

Orhan Aydin HaciyevaК - 12

Kruize Pinkins - 14

Yesukan Onar - 20

Arca Tuluoglu - 22

Kaan Sariaslan
Тренер

Burak Goren
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
MKE AnkaragucuУсього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 0
Mersin Buyuksehir BelediyesiПопередні матчі: MKE Ankaragucu
Попередні матчі: Mersin Buyuksehir Belediyesi
Інформація про матч
- Турнір
- Turkey. TBL
- Сезон
- 2026/2027
- Суддя
- Abdullah Koputan
Найближчі матчі: MKE Ankaragucu
Найближчі матчі: Mersin Buyuksehir Belediyesi
Turkey. TBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 16 | ВПВВВ | |
| 2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 16 | ВВВВВ | |
| 3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 16 | ВВПВВ | |
| 4 | 8 | 7 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 15 | ВВВПВ | |
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 14 | ПВВВП | |
| 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 13 | ВПВПВ | |
| 7 | 9 | 4 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 13 | ВВППВ | |
| 8 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ППППВ | |
| 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ВВВПВ | |
| 10 | 9 | 3 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 12 | ПВППП | |
| 11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ПВВПП | |
| 12 | 9 | 3 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 12 | ППВПВ | |
| 13 | 8 | 3 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 11 | ПВППП | |
| 14 | 9 | 2 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 11 | ПППВП | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 11 | ППВВВ | |
| 16 | 8 | 2 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 10 | ВПППП | |
| 17 | 9 | 1 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 10 | ППППП |
- Promotion - Superleague
- Promotion - Turkey. TBL (Play-off)
- Promotion - Turkey. TBL (Play-In)
- Relegation
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
ТМ 176.5 у 8 з 10 матчів80%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
Забивала менше 85.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 79.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 165.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 78.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 123 | 104 | 100% | Період 1 | 100% | 152 | 177 |
| 122 | 132 | 100% | Період 2 | 100% | 139 | 207 |
| 104 | 128 | 100% | Період 3 | 100% | 176 | 149 |
| 122 | 114 | 100% | Період 4 | 100% | 163 | 150 |
- • MKE Ankaragucu найбільше забиває у відрізку Період 1: 123 з 471 (26%).
- • MKE Ankaragucu найбільше пропускає у відрізку Період 2: 132 з 478.
- • Mersin Buyuksehir Belediyesi найбільше забиває у відрізку Період 3: 176 з 630 (28%).
- • Mersin Buyuksehir Belediyesi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 207 з 683.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 163,83 гола за матч.