Alba Fehervar — NKA Pecs 99:69: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 15.09.2026 16:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Alba Fehervar0%
- Нічия0%
- NKA Pecs0%
Огляд
Матч Alba Fehervar — NKA Pecs (Club Friendlies, 15.09.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 99:69. Переможець матчу — Alba Fehervar.
Форма Alba Fehervar в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма NKA Pecs в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Alba Fehervar — 3, перемоги NKA Pecs — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 11.04.2026 16:00: NKA Pecs 87:84 Alba Fehervar.
Ще на сайті: результати та розклад Alba Fehervar, результати та розклад NKA Pecs, Club Friendlies.
Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.
Особисті зустрічі
Alba FehervarУсього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0
NKA PecsПопередні матчі: Alba Fehervar
Попередні матчі: NKA Pecs
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: Alba Fehervar
Найближчі матчі: NKA Pecs
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 5100%
Без перемог поспіль: 5100%
Забивала менше 91.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 174.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 169.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 85.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 118 | 109 | 100% | Період 1 | 100% | 109 | 135 |
| 114 | 120 | 100% | Період 2 | 100% | 109 | 114 |
| 100 | 118 | 100% | Період 3 | 100% | 109 | 118 |
| 112 | 89 | 100% | Період 4 | 100% | 103 | 112 |
- • Alba Fehervar найбільше забиває у відрізку Період 1: 118 з 444 (27%).
- • Alba Fehervar найбільше пропускає у відрізку Період 2: 120 з 436.
- • NKA Pecs найбільше забиває у відрізку Період 1: 109 з 444 (25%).
- • NKA Pecs найбільше пропускає у відрізку Період 1: 135 з 496.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 5 · у середньому 170 гола за матч.