Zenit Saint-Petersburg — Uralmash 92:68: огляд і статистика матчу
VTB United League · 25.09.2026 17:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Zenit Saint-Petersburg0%
- Нічия0%
- Uralmash0%
Огляд
Матч Zenit Saint-Petersburg — Uralmash (VTB United League, 25.09.2026 17:00 UTC) завершився з рахунком 92:68. Перемога — за командою Zenit Saint-Petersburg.
Zenit Saint-Petersburg за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Uralmash за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
В історії очних матчів Zenit Saint-Petersburg і Uralmash: зустрічей — 20, перемог Zenit Saint-Petersburg — 12, перемог Uralmash — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 04.05.2026 14:30: Uralmash 61:78 Zenit Saint-Petersburg.
Zenit Saint-Petersburg — 3-й рядок таблиці (0 оч. за 8 ігор). Uralmash — 6-й рядок таблиці (0 оч. за 7 ігор).
Пов'язані сторінки: статистика Zenit Saint-Petersburg, статистика Uralmash, таблиця VTB United League.
Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 19 | 25 | 25 | 92 | |
| 24 | 14 | 13 | 17 | 68 |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Zenit Saint-PetersburgУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
UralmashПопередні матчі: Zenit Saint-Petersburg
Попередні матчі: Uralmash
Інформація про матч
- Турнір
- VTB United League
- Сезон
- 2026/2027
Найближчі матчі: Zenit Saint-Petersburg
Найближчі матчі: Uralmash
VTB United League
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 3 | 8 | 6 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПВ | |
| 4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 7 | 8 | 3 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП | |
| 8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 10 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВП | |
| 11 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
- Promotion - VTB United League (Winners stage)
- Promotion - VTB United League (Losers stage)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Пропускала більше 76.5 у 8 з 9 матчів89%
ТМ 157.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 91 | 99 | 100% | Період 1 | 100% | 111 | 118 |
| 104 | 94 | 100% | Період 2 | 100% | 103 | 91 |
| 97 | 103 | 100% | Період 3 | 100% | 105 | 83 |
| 91 | 107 | 100% | Період 4 | 100% | 93 | 95 |
- • Zenit Saint-Petersburg найбільше забиває у відрізку Період 2: 104 з 383 (27%).
- • Zenit Saint-Petersburg найбільше пропускає у відрізку Період 4: 107 з 403.
- • Uralmash найбільше забиває у відрізку Період 1: 111 з 412 (27%).
- • Uralmash найбільше пропускає у відрізку Період 1: 118 з 387.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 149 гола за матч.