Obradoiro — Unicaja Malaga 84:86: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 20.09.2026 10:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Obradoiro0%
- Нічия0%
- Unicaja Malaga0%
Огляд
Матч Obradoiro — Unicaja Malaga (Club Friendlies, 20.09.2026 10:30 UTC) завершився з рахунком 84:86. Переможець матчу — Unicaja Malaga.
Форма Obradoiro в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Unicaja Malaga в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Obradoiro — 1, перемоги Unicaja Malaga — 14, нічиї — 0. Остання зустріч 10.02.2024 17:00: Obradoiro 78:90 Unicaja Malaga.
Статистика та результати: статистика Obradoiro, статистика Unicaja Malaga, Club Friendlies.
Ще матчі: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Баскетбол.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 20 | 23 | 22 | 84 | |
| 19 | 27 | 26 | 14 | 86 |
Особисті зустрічі
ObradoiroУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Unicaja MalagaПопередні матчі: Obradoiro
Попередні матчі: Unicaja Malaga
Інформація про матч
- Турнір
- Friendlies
- Сезон
- 2026
Найближчі матчі: Obradoiro
Найближчі матчі: Unicaja Malaga
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
ТМ 172.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 83.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 85.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 130 | 111 | 100% | Період 1 | 100% | 73 | 108 |
| 129 | 111 | 100% | Період 2 | 100% | 86 | 91 |
| 118 | 115 | 100% | Період 3 | 100% | 92 | 97 |
| 148 | 112 | 100% | Період 4 | 100% | 71 | 75 |
- • Obradoiro найбільше забиває у відрізку Період 4: 148 з 525 (28%).
- • Obradoiro найбільше пропускає у відрізку Період 3: 115 з 449.
- • Unicaja Malaga найбільше забиває у відрізку Період 3: 92 з 322 (29%).
- • Unicaja Malaga найбільше пропускає у відрізку Період 1: 108 з 371.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 169,83 гола за матч.