Abejas de Leon — Santos del Potosi 92:78: огляд і статистика матчу
Mexico. LNBP · 27.09.2026 02:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Abejas de Leon0%
- Нічия0%
- Santos del Potosi0%
Огляд
27.09.2026 02:00 (UTC) у турнірі Mexico. LNBP зустріч Abejas de Leon — Santos del Potosi закінчилася з рахунком 92:78. Переможець матчу — Abejas de Leon.
Форма Abejas de Leon в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Santos del Potosi в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Abejas de Leon — 7, перемоги Santos del Potosi — 8, нічиї — 0. Остання зустріч 26.09.2026 02:00: Abejas de Leon 86:87 Santos del Potosi.
Abejas de Leon: 8-е місце в таблиці, очки — 40, зіграно матчів — 28. Santos del Potosi: 11-е місце в таблиці, очки — 39, зіграно матчів — 28.
Статистика та результати: Abejas de Leon, Santos del Potosi, Mexico. LNBP.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 27 | 18 | 26 | 92 | |
| 22 | 14 | 23 | 19 | 78 |
Статистика матчу
- 68 Field goals attempted 74
- 33 Field goals scored 27
- 48.53% Field goals 36.49%
- 37 2-point field goals attempted 51
- 21 2-point field goals scored 22
- 56.76% 2-pt 43.14%
- 31 3-point field goals attempted 23
- 12 3-point field goals scored 5
- 38.71% 3-pt 21.74%
- 15 Free throws attempted 25
- 14 Free throws scored 19
- 93.3% Free throws 76%
- 9 Offensive rebounds 21
- 29 Defensive rebounds 25
- 38 Total rebounds 46
- 21 Assists 13
- 7 Blocks 1
- 11 Turnovers 13
- 4 Steals 5
- 26 Personal fouls 20
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 21 | — | 1 | 30:34 | 14 | 8 | 11 | 5 | — | — | 3 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | — | |
| 9 | 13 | 2 | — | 29:57 | 12 | 4 | 7 | 3 | 2 | 1 | 4 | 5 | — | 4 | 5 | 1 | 3 | |
| 8 | 19 | — | — | 32:30 | 9 | 6 | 4 | 2 | 5 | — | 2 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 5 | |
| — | 10 | — | 1 | 23:47 | 7 | 4 | — | — | 2 | 4 | 4 | 8 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 1 | 7 | 2 | — | 23:30 | 12 | 3 | 4 | 1 | — | 2 | 3 | 5 | — | 3 | 8 | 2 | — | |
| 2 | 5 | 1 | — | 21:02 | 5 | 1 | 3 | 1 | 2 | — | 5 | 5 | — | 3 | 2 | — | 2 | |
| 1 | 9 | 2 | — | 17:48 | 4 | 4 | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | |
| — | 2 | 2 | 1 | 4:17 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | |
| — | 4 | — | 1 | 7:54 | 1 | 1 | — | — | 2 | — | 3 | 3 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | |
| — | 2 | 2 | — | 8:41 | 3 | 1 | 2 | — | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Abejas de LeonУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Santos del PotosiПопередні матчі: Abejas de Leon
Попередні матчі: Santos del Potosi
Інформація про матч
- Турнір
- Mexico. LNBP
- Сезон
- 2026
Mexico. LNBP
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 21 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 49 | ПВВПВ | |
| 2 | 28 | 20 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 48 | ВВВПВ | |
| 3 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВППВВ | |
| 4 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВВПВВ | |
| 5 | 28 | 18 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 46 | ВПВВП | |
| 6 | 28 | 17 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 45 | ВВВПП | |
| 7 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 43 | ПВПВВ | |
| 8 | 28 | 12 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 40 | ВВВПВ | |
| 9 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ПППВП | |
| 10 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ППППВ | |
| 11 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ВПВВП | |
| 12 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ПВВВП | |
| 13 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ППППП | |
| 14 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 32 | ППППП |
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 8)
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 16)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Забивала менше 87.5 у 8 з 9 матчів89%
Пропускала більше 79.5 у 8 з 9 матчів89%
ТБ 176.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 157.5 у 7 з 9 матчів78%
Поразки в 7 з 9 матчів78%
Забивала менше 90.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 97 | 113 | 100% | Період 1 | 100% | 148 | 143 |
| 103 | 106 | 100% | Період 2 | 100% | 133 | 147 |
| 102 | 97 | 100% | Період 3 | 100% | 129 | 114 |
| 121 | 113 | 100% | Період 4 | 100% | 133 | 132 |
- • Abejas de Leon найбільше забиває у відрізку Період 4: 121 з 423 (29%).
- • Abejas de Leon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 113 з 429.
- • Santos del Potosi найбільше забиває у відрізку Період 1: 148 з 543 (27%).
- • Santos del Potosi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 147 з 536.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 179,17 гола за матч.