El Calor de Cancun — Lobos Puebla 77:68: огляд і статистика матчу
Mexico. LNBP · 07.10.2026 01:15 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- El Calor de Cancun0%
- Нічия0%
- Lobos Puebla0%
Огляд
Матч El Calor de Cancun — Lobos Puebla (Mexico. LNBP, 07.10.2026 01:15 UTC) завершився з рахунком 77:68. Перемога — за командою El Calor de Cancun.
El Calor de Cancun за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Lobos Puebla за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.
В історії очних матчів El Calor de Cancun і Lobos Puebla: зустрічей — 4, перемог El Calor de Cancun — 2, перемог Lobos Puebla — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 25.07.2026 02:00: Lobos Puebla 80:63 El Calor de Cancun.
El Calor de Cancun — 12-й рядок таблиці (37 оч. за 28 ігор). Lobos Puebla — 5-й рядок таблиці (46 оч. за 28 ігор).
Ще на сайті: статистика El Calor de Cancun, статистика Lobos Puebla, Mexico. LNBP.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 14 | 14 | 24 | 77 | |
| 19 | 18 | 15 | 16 | 68 |
Статистика матчу
- 62 Field goals attempted 65
- 29 Field goals scored 24
- 46.77% Field goals 36.92%
- 37 2-point field goals attempted 39
- 21 2-point field goals scored 16
- 56.76% 2-pt 41.03%
- 25 3-point field goals attempted 26
- 8 3-point field goals scored 8
- 32% 3-pt 30.77%
- 22 Free throws attempted 19
- 13 Free throws scored 12
- 59.1% Free throws 63.2%
- 4 Offensive rebounds 15
- 28 Defensive rebounds 32
- 32 Total rebounds 47
- 19 Assists 12
- 7 Blocks 2
- 7 Turnovers 14
- 8 Steals 3
- 20 Personal fouls 20
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 11 | 1 | 3 | 24:00 | 9 | 5 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 4 | — | 1 | 8 | 5 | 5 | |
| 1 | — | — | — | 6:18 | 1 | — | 1 | — | — | — | 2 | 2 | — | 1 | — | — | 2 | |
| 1 | 28 | — | — | 37:53 | 19 | 9 | 5 | 3 | 7 | — | 2 | 2 | — | 2 | 14 | 6 | 8 | |
| 10 | 12 | 2 | 1 | 33:06 | 9 | 3 | 5 | 2 | 4 | 1 | 5 | 6 | — | 4 | 4 | 1 | 6 | |
| 1 | 6 | 1 | 2 | 37:43 | 8 | 2 | 8 | 2 | — | — | 7 | 7 | 3 | 4 | — | — | — | |
| — | 6 | — | 1 | 19:08 | 3 | 3 | — | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | — | |
| — | — | — | — | 2:27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4 | — | — | — | |
| — | 9 | 1 | 1 | 22:05 | 5 | 4 | — | — | 1 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
El Calor de CancunУсього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0
Lobos PueblaПопередні матчі: El Calor de Cancun
Попередні матчі: Lobos Puebla
Інформація про матч
- Турнір
- Mexico. LNBP
Mexico. LNBP
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 21 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 49 | ПВВПВ | |
| 2 | 28 | 20 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 48 | ВВВПВ | |
| 3 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВППВВ | |
| 4 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВВПВВ | |
| 5 | 28 | 18 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 46 | ВПВВП | |
| 6 | 28 | 17 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 45 | ВВВПП | |
| 7 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 43 | ПВПВВ | |
| 8 | 28 | 12 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 40 | ВВВПВ | |
| 9 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ПППВП | |
| 10 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ППППВ | |
| 11 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ВПВВП | |
| 12 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ПВВВП | |
| 13 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ППППП | |
| 14 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 32 | ППППП |
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 8)
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 16)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Пропускала менше 86.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 158.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 86.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 80.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 163.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала більше 84.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 158 | 161 | 100% | Період 1 | 100% | 153 | 129 |
| 173 | 150 | 100% | Період 2 | 100% | 140 | 119 |
| 120 | 183 | 100% | Період 3 | 100% | 121 | 104 |
| 188 | 154 | 100% | Період 4 | 100% | 120 | 112 |
- • El Calor de Cancun найбільше забиває у відрізку Період 4: 188 з 639 (29%).
- • El Calor de Cancun найбільше пропускає у відрізку Період 3: 183 з 648.
- • Lobos Puebla найбільше забиває у відрізку Період 1: 153 з 545 (28%).
- • Lobos Puebla найбільше пропускає у відрізку Період 1: 129 з 470.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 4 · у середньому 157,75 гола за матч.