Freseras Irapuato — Dorados de Chihuahua 85:105: огляд і статистика матчу
Mexico. LNBP · 07.10.2026 02:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Freseras Irapuato0%
- Нічия0%
- Dorados de Chihuahua0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Freseras Irapuato 85:105 Dorados de Chihuahua, Mexico. LNBP, 07.10.2026 02:00 (UTC). Перемога — за командою Dorados de Chihuahua.
Freseras Irapuato за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Dorados de Chihuahua за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.
В історії очних матчів Freseras Irapuato і Dorados de Chihuahua: зустрічей — 10, перемог Freseras Irapuato — 3, перемог Dorados de Chihuahua — 7, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.07.2026 00:15: Dorados de Chihuahua 89:79 Freseras Irapuato.
Freseras Irapuato — 13-й рядок таблиці (37 оч. за 28 ігор). Dorados de Chihuahua — 6-й рядок таблиці (45 оч. за 28 ігор).
Пов'язані сторінки: Freseras Irapuato, Dorados de Chihuahua, таблиця Mexico. LNBP.
Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 19 | 22 | 26 | 85 | |
| 29 | 25 | 27 | 24 | 105 |
Статистика матчу
- 79 Field goals attempted 73
- 30 Field goals scored 38
- 37.97% Field goals 52.05%
- 44 2-point field goals attempted 38
- 24 2-point field goals scored 23
- 54.55% 2-pt 60.53%
- 35 3-point field goals attempted 35
- 6 3-point field goals scored 15
- 17.14% 3-pt 42.86%
- 28 Free throws attempted 17
- 19 Free throws scored 14
- 67.9% Free throws 82.4%
- 18 Offensive rebounds 9
- 26 Defensive rebounds 36
- 44 Total rebounds 45
- 17 Assists 25
- 2 Blocks 6
- 8 Turnovers 11
- 8 Steals 5
- 22 Personal fouls 25
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 1 | — | 33:15 | 14 | 5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | — | 2 | 8 | 4 | 5 | |
| 2 | 5 | 1 | — | 29:26 | 11 | 1 | 4 | — | 3 | 5 | 8 | 13 | 1 | 2 | 7 | 1 | 4 | |
| — | 15 | 1 | 3 | 34:09 | 15 | 6 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 | — | 1 | 8 | 5 | 3 | |
| 1 | 12 | 1 | — | 19:34 | 8 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | 1 | 5 | 4 | 2 | 2 | |
| 3 | 17 | 1 | 3 | 28:58 | 13 | 7 | 5 | 1 | 2 | — | 2 | 2 | — | 2 | 8 | 6 | 4 | |
| — | — | — | — | 0:51 | 1 | — | — | — | — | 2 | — | 2 | — | — | 1 | — | — | |
| — | — | — | — | 0:50 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | |
| 2 | — | — | — | 13:20 | 1 | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — | 3 | — | — | — | |
| 8 | 20 | 3 | 2 | 32:14 | 13 | 7 | 5 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 4 | 8 | 6 | 8 | |
| — | 2 | — | — | 6:33 | 3 | — | 3 | — | 2 | — | 3 | 3 | — | 2 | — | — | 2 | |
| — | — | — | — | 0:50 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Freseras IrapuatoУсього зіграно матчів: 10
з них нічиїх: 0
Dorados de ChihuahuaПопередні матчі: Freseras Irapuato
Попередні матчі: Dorados de Chihuahua
Інформація про матч
- Турнір
- Mexico. LNBP
Mexico. LNBP
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 28 | 21 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 49 | ПВВПВ | |
| 2 | 28 | 20 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 48 | ВВВПВ | |
| 3 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВППВВ | |
| 4 | 28 | 19 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 47 | ВВПВВ | |
| 5 | 28 | 18 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 46 | ВПВВП | |
| 6 | 28 | 17 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 45 | ВВВПП | |
| 7 | 28 | 15 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 43 | ПВПВВ | |
| 8 | 28 | 12 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 40 | ВВВПВ | |
| 9 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ПППВП | |
| 10 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ППППВ | |
| 11 | 28 | 11 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 39 | ВПВВП | |
| 12 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ПВВВП | |
| 13 | 28 | 9 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 37 | ППППП | |
| 14 | 28 | 4 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 32 | ППППП |
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 8)
- Promotion - Mexico. LNBP (Play-off: Round of 16)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 4100%
Без перемог поспіль: 4100%
Забивала менше 88.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 84.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 167.5 у 7 з 10 матчів70%
Поразки в 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 163 | 192 | 100% | Період 1 | 100% | 122 | 125 |
| 169 | 180 | 100% | Період 2 | 100% | 115 | 134 |
| 143 | 163 | 100% | Період 3 | 100% | 118 | 122 |
| 167 | 166 | 100% | Період 4 | 100% | 132 | 101 |
| 26 | 38 | 100% | Період 5 | 100% | 11 | 18 |
- • Freseras Irapuato найбільше забиває у відрізку Період 2: 169 з 668 (25%).
- • Freseras Irapuato найбільше пропускає у відрізку Період 1: 192 з 739.
- • Dorados de Chihuahua найбільше забиває у відрізку Період 4: 132 з 498 (27%).
- • Dorados de Chihuahua найбільше пропускає у відрізку Період 2: 134 з 500.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 164,5 гола за матч.