Podcetrtek — Zlatorog Lasko: статистика, особисті зустрічі та прев'ю
Slovenian Cup · 07.10.2026 16:30 · Матч відбудеться
Хто переможе?
Голосів: 0Огляд
Матч Podcetrtek — Zlatorog Lasko відбудеться 07.10.2026 16:30 (UTC) у межах турніру Slovenian Cup.
Форма Podcetrtek в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Zlatorog Lasko в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Podcetrtek — 11, перемоги Zlatorog Lasko — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 20.04.2026 15:30: Podcetrtek 79:78 Zlatorog Lasko.
Ще на сайті: статистика Podcetrtek, статистика Zlatorog Lasko, таблиця Slovenian Cup.
Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.
Особисті зустрічі
PodcetrtekУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Zlatorog LaskoПопередні матчі: Podcetrtek
Попередні матчі: Zlatorog Lasko
Інформація про матч
- Турнір
- Slovenian Cup
- Сезон
- 2026/2027
Найближчі матчі: Podcetrtek
Найближчі матчі: Zlatorog Lasko
Slovenian Cup
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Забивала менше 79.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 79.5 у 8 з 10 матчів80%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
ТБ 153.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 146.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 75.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 159 | 203 | 100% | Період 1 | 100% | 125 | 149 |
| 155 | 178 | 100% | Період 2 | 100% | 123 | 154 |
| 133 | 178 | 100% | Період 3 | 100% | 115 | 150 |
| 113 | 159 | 100% | Період 4 | 100% | 121 | 158 |
- • Podcetrtek найбільше забиває у відрізку Період 1: 159 з 560 (28%).
- • Podcetrtek найбільше пропускає у відрізку Період 1: 203 з 718.
- • Zlatorog Lasko найбільше забиває у відрізку Період 1: 125 з 484 (26%).
- • Zlatorog Lasko найбільше пропускає у відрізку Період 4: 158 з 611.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 182,83 гола за матч.