Final Genclik — Kahramanmaras Kipash Istiklal 78:91: огляд і статистика матчу
Turkey. TBL · 07.10.2026 13:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Final Genclik0%
- Нічия0%
- Kahramanmaras Kipash Istiklal0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Final Genclik 78:91 Kahramanmaras Kipash Istiklal, Turkey. TBL, 07.10.2026 13:30 (UTC). Перемога — за командою Kahramanmaras Kipash Istiklal.
Final Genclik за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Kahramanmaras Kipash Istiklal за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
В історії очних матчів Final Genclik і Kahramanmaras Kipash Istiklal: зустрічей — 3, перемог Final Genclik — 2, перемог Kahramanmaras Kipash Istiklal — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 03.09.2026 11:00: Final Genclik 72:89 Kahramanmaras Kipash Istiklal.
Final Genclik — 5-й рядок таблиці (14 оч. за 9 ігор). Kahramanmaras Kipash Istiklal — 1-й рядок таблиці (16 оч. за 9 ігор).
Статистика та результати: результати та розклад Final Genclik, результати та розклад Kahramanmaras Kipash Istiklal, таблиця і результати: Turkey. TBL.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 23 | 21 | 22 | 78 | |
| 33 | 22 | 15 | 21 | 91 |
Статистика матчу
- 74 Field goals attempted 56
- 29 Field goals scored 32
- 39.19% Field goals 57.14%
- 42 2-point field goals attempted 31
- 20 2-point field goals scored 23
- 47.62% 2-pt 74.19%
- 32 3-point field goals attempted 25
- 9 3-point field goals scored 9
- 28.13% 3-pt 36%
- 19 Free throws attempted 24
- 11 Free throws scored 18
- 57.9% Free throws 75%
- 16 Offensive rebounds 6
- 22 Defensive rebounds 32
- 38 Total rebounds 38
- 20 Assists 15
- 1 Blocks 2
- 12 Turnovers 16
- 5 Steals 6
- 24 Personal fouls 23
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 6 | -8 | 1 | — | 30:28 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | — | 3 | 3 | 1 | 1 | |
| 4 | 11 | -11 | 4 | — | 32:41 | 18 | 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 4 | — | 5 | 12 | 1 | 3 | |
| 6 | 13 | -8 | 1 | 2 | 28:06 | 13 | 5 | 4 | — | 3 | 1 | 4 | 5 | — | 4 | 9 | 5 | 5 | |
| 2 | 11 | -17 | 3 | 2 | 27:19 | 9 | 5 | 3 | 1 | — | 2 | 4 | 6 | — | 2 | 6 | 4 | — | |
| 1 | 2 | -5 | — | — | 9:43 | 3 | 1 | — | — | — | — | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 1 | 1 | |
| 4 | 8 | -6 | 2 | 1 | 19:06 | 5 | 3 | 4 | 2 | — | 2 | — | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — | |
| — | 23 | -1 | 1 | — | 30:53 | 16 | 9 | 9 | 3 | 2 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 1 | 4 | -4 | — | — | 15:33 | 5 | 1 | 4 | — | 2 | 2 | — | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 4 | |
| — | — | -7 | — | — | 1:39 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| — | — | 2 | — | — | 4:32 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер

Berat Gok
Основний склад
Запасні
Тренер

Candost Volkan
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Final GenclikУсього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0
Kahramanmaras Kipash IstiklalПопередні матчі: Final Genclik
Попередні матчі: Kahramanmaras Kipash Istiklal
Інформація про матч
- Турнір
- Turkey. TBL
- Сезон
- 2026/2027
- Суддя
- Goksun Oz
Найближчі матчі: Final Genclik
Найближчі матчі: Kahramanmaras Kipash Istiklal
Turkey. TBL
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 16 | ВПВВВ | |
| 2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 16 | ВВВВВ | |
| 3 | 9 | 7 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 16 | ВВПВВ | |
| 4 | 8 | 7 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 15 | ВВВПВ | |
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 14 | ПВВВП | |
| 6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 13 | ВПВПВ | |
| 7 | 9 | 4 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 13 | ВВППВ | |
| 8 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ППППВ | |
| 9 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ВВВПВ | |
| 10 | 9 | 3 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 12 | ПВППП | |
| 11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 12 | ПВВПП | |
| 12 | 9 | 3 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 12 | ППВПВ | |
| 13 | 8 | 3 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 11 | ПВППП | |
| 14 | 9 | 2 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 11 | ПППВП | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 11 | ППВВВ | |
| 16 | 8 | 2 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 10 | ВПППП | |
| 17 | 9 | 1 | 0 | 8 | 0:0 | 0 | 10 | ППППП |
- Promotion - Superleague
- Promotion - Turkey. TBL (Play-off)
- Promotion - Turkey. TBL (Play-In)
- Relegation
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
Поразки в 8 з 10 матчів80%
ТМ 164.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала більше 77.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 153.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 148 | 185 | 100% | Період 1 | 100% | 155 | 140 |
| 162 | 156 | 100% | Період 2 | 100% | 136 | 137 |
| 166 | 148 | 100% | Період 3 | 100% | 136 | 124 |
| 167 | 162 | 100% | Період 4 | 100% | 136 | 162 |
- • Final Genclik найбільше забиває у відрізку Період 4: 167 з 643 (26%).
- • Final Genclik найбільше пропускає у відрізку Період 1: 185 з 651.
- • Kahramanmaras Kipash Istiklal найбільше забиває у відрізку Період 1: 155 з 563 (28%).
- • Kahramanmaras Kipash Istiklal найбільше пропускає у відрізку Період 4: 162 з 563.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 3 · у середньому 151,33 гола за матч.