C' Chartres (Women) — Angers Union (Women) 0:0: огляд і статистика матчу

France. LFB. Women · 10.10.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
C' Chartres (Women)
Матч завершено0 : 010.10.2026 18:00Событие состоится 20.1. 20:00.
Angers Union (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • C' Chartres (Women)0%
  • Нічия0%
  • Angers Union (Women)0%

Огляд

Матч C' Chartres (Women) — Angers Union (Women) відбудеться 10.10.2026 18:00 (UTC) у межах турніру France. LFB. Women.

Форма C' Chartres (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Angers Union (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги C' Chartres (Women) — 3, перемоги Angers Union (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 10.01.2026 19:00: Angers Union (Women) 61:70 C' Chartres (Women).

C' Chartres (Women): 12-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 5. Angers Union (Women): 10-е місце в таблиці, очки — 8, зіграно матчів — 6.

Ще на сайті: результати та розклад C' Chartres (Women), результати та розклад Angers Union (Women), таблиця France. LFB. Women.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

3 / 4
Перемоги
1 / 4
313 / 615
Очки
302 / 615
Матчі
10.01.2026Матч завершено
Angers Union (Women)61 : 70C' Chartres (Women)
11.10.2025Матч завершено
C' Chartres (Women)89 : 78Angers Union (Women)
15.02.2025Матч завершено
C' Chartres (Women)72 : 71Angers Union (Women)
02.11.2024Матч завершено
Angers Union (Women)92 : 82C' Chartres (Women)

Попередні матчі: C' Chartres (Women)

04.10.2026Матч завершено
C' Chartres (Women)72 : 88Charnay (Women)
П
01.10.2026Матч завершено
Levharti Chomutov (Women)46 : 87C' Chartres (Women)
В
27.09.2026Матч завершено
La Tronche (Women)67 : 74C' Chartres (Women)
В
24.09.2026Матч завершено
C' Chartres (Women)80 : 66Levharti Chomutov (Women)
В
11.04.2026Матч завершено
Landes (Women)84 : 47C' Chartres (Women)
П
04.04.2026Матч завершено
C' Chartres (Women)82 : 97Landes (Women)
П

Попередні матчі: Angers Union (Women)

07.10.2026Матч завершено
Angers Union (Women)68 : 79Lattes Montpellier (Women)
П
03.10.2026Матч завершено
Landerneau Bretagne (Women)57 : 66Angers Union (Women)
В
27.09.2026Матч завершено
Angers Union (Women)76 : 81Landes (Women)
П
12.05.2026Матч завершено
Angers Union (Women)88 : 67Roche Vendee (Women)
В
06.05.2026Матч завершено
Toulouse Metropole (Women)69 : 93Angers Union (Women)
В
02.05.2026Матч завершено
Angers Union (Women)58 : 73Union Lyon (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
France. LFB. Women
Сезон
2026/2027

Найближчі матчі: C' Chartres (Women)

15.10.2026Матч відбудеться
Belfius Namur Capitale (Women)18:30C' Chartres (Women)
17.10.2026Матч відбудеться
Tango Bourges (Women)18:00C' Chartres (Women)

Найближчі матчі: Angers Union (Women)

17.10.2026Матч відбудеться
Angers Union (Women)18:00Union Lyon (Women)

France. LFB. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Landes (Women)76010:0013
2Lattes Montpellier (Women)76010:0013
3Flammes Carolo Ardennes (Women)75020:0012
4Villeneuve D'Asco ESB Lille Metropole (Women)74030:0011
5Charnay (Women)74030:0011
6Union Lyon (Women)74030:0011
7Landerneau Bretagne (Women)73040:0010
8Tango Bourges (Women)63030:009
9La Tronche (Women)71060:008
10Angers Union (Women)62040:008
11Toulouse Metropole (Women)71060:008
12C' Chartres (Women)51040:006
  • Promotion - France. LFB. Women (Play-off: Round of 8)
  • France. LFB. Women (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТМ 161.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 73.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 68.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

C' Chartres (Women)матчів: 5 · 6Angers Union (Women)
159,6Середній тотал матчу136,3
—ТБ 126.567%4/6
—ТМ 126.533%2/6
—ТБ 131.567%4/6
—ТМ 131.533%2/6
—ТБ 136.550%3/6
—ТМ 136.550%3/6
—ТБ 141.533%2/6
—ТМ 141.567%4/6
—ТБ 146.533%2/6
—ТМ 146.567%4/6
60%3/5ТБ 149.5—
40%2/5ТМ 149.5—
60%3/5ТБ 154.5—
40%2/5ТМ 154.5—
60%3/5ТБ 159.5—
40%2/5ТМ 159.5—
40%2/5ТБ 164.5—
60%3/5ТМ 164.5—
20%1/5ТБ 169.5—
80%4/5ТМ 169.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 6
C' Chartres (Women)Angers Union (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
99124100%Період 1100%108110
95110100%Період 2100%110103
9785100%Період 3100%8899
10583100%Період 4100%10991
  • • C' Chartres (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 105 з 396 (27%).
  • • C' Chartres (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 124 з 402.
  • • Angers Union (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 110 з 415 (27%).
  • • Angers Union (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 110 з 403.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
75%Перемога: C' Chartres (Women)3 з 4
25%Перемога: Angers Union (Women)1 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 153,75 гола за матч.