BQO Arlans — Astana Tigers 76:87: огляд і статистика матчу
Kazakhstan. Higher League · 13.10.2026 12:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- BQO Arlans0%
- Нічия0%
- Astana Tigers0%
Огляд
13.10.2026 12:00 (UTC) у турнірі Kazakhstan. Higher League зустріч BQO Arlans — Astana Tigers закінчилася з рахунком 76:87. Переможець матчу — Astana Tigers.
Форма BQO Arlans в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Astana Tigers в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.
Особисті зустрічі: всього 4, перемоги BQO Arlans — 2, перемоги Astana Tigers — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 10.10.2026 12:00: BQO Arlans 69:95 Astana Tigers.
BQO Arlans: 9-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 5. Astana Tigers: 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 5.
Пов'язані сторінки: BQO Arlans, Astana Tigers, Kazakhstan. Higher League.
Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 17 | 13 | 18 | 76 | |
| 25 | 30 | 18 | 14 | 87 |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
BQO ArlansУсього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0
Astana TigersПопередні матчі: BQO Arlans
Попередні матчі: Astana Tigers
Інформація про матч



- Турнір
- Higher League
- Сезон
- 2026/2027
- Стадіон
- SC Zhaksy 2 (Shchuchinsk)
- Місто
- Shchuchinsk
- Покриття
- Parquetry
- Карта
- Відкрити карту
Найближчі матчі: BQO Arlans
Найближчі матчі: Astana Tigers
Kazakhstan. Higher League
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВ | |
| 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВ | |
| 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППВ | |
| 5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВП | |
| 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВП | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ПППП |
- Promotion - Higher League (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Забивала менше 77.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 144.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 75.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 137.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 153 | 197 | 100% | Період 1 | 100% | 158 | 175 |
| 155 | 201 | 100% | Період 2 | 100% | 165 | 182 |
| 141 | 181 | 100% | Період 3 | 100% | 160 | 168 |
| 173 | 185 | 100% | Період 4 | 100% | 160 | 153 |
- • BQO Arlans найбільше забиває у відрізку Період 4: 173 з 622 (28%).
- • BQO Arlans найбільше пропускає у відрізку Період 2: 201 з 764.
- • Astana Tigers найбільше забиває у відрізку Період 2: 165 з 643 (26%).
- • Astana Tigers найбільше пропускає у відрізку Період 2: 182 з 678.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 4 · у середньому 157,75 гола за матч.