Strasbourg IG — Chorale Roanne 72:70: огляд і статистика матчу

France. LNB · 16.10.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Rhenus (Strasbourg)
Strasbourg IG
Матч завершено72 : 7016.10.2026 18:00
Chorale Roanne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Strasbourg IG0%
  • Нічия0%
  • Chorale Roanne0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Strasbourg IG 72:70 Chorale Roanne, France. LNB, 16.10.2026 18:00 (UTC). Переможець матчу — Strasbourg IG.

Форма Strasbourg IG в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Chorale Roanne в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Strasbourg IG — 11, перемоги Chorale Roanne — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 02.03.2024 15:00: Strasbourg IG 97:82 Chorale Roanne.

Strasbourg IG: 7-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 7. Chorale Roanne: 8-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 6.

Ще на сайті: результати та розклад Strasbourg IG, результати та розклад Chorale Roanne, таблиця France. LNB.

Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Strasbourg IG
1219132872
Chorale Roanne
1419221570

Статистика матчу

  • 54 Field goals attempted 77
  • 20 Field goals scored 27
  • 37.04% Field goals 35.06%
  • 29 2-point field goals attempted 44
  • 13 2-point field goals scored 17
  • 44.83% 2-pt 38.64%
  • 25 3-point field goals attempted 33
  • 7 3-point field goals scored 10
  • 28% 3-pt 30.3%
  • 31 Free throws attempted 9
  • 25 Free throws scored 6
  • 80.6% Free throws 66.7%
  • 12 Offensive rebounds 27
  • 25 Defensive rebounds 24
  • 37 Total rebounds 51
  • 10 Assists 14
  • 3 Blocks 4
  • 14 Turnovers 14
  • 9 Steals 8
  • 17 Personal fouls 20

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Abdoulaye N'DoyeFranceN'Doye1452230:56621——16712521
Ben GreggUnited StatesGregg—9-61—19:4952314325—1216
Justin MckoyUnited StatesMcCoy1821130:2742213—34—4213
Jaylen HandsUnited StatesHands J.52842233:341981039—44—19511
Samuel AlajikiIrelandAlajiki—854127:0442——462814424
Maxence LemoineFranceMaxence Lemoine22-6——13:546—3—2———1—3—2
Tymu CheneryUnited StatesChenery—4—1115:24412—2—22——212
Neftali DifuidiFranceDifuidi157—123:435231——22—321—
William PfisterFranceМайке—1-1—15:09————1112—1——2

Склади

Перебіг матчу

Strasbourg IG +4Найбільший відрив+11 Chorale Roanne
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

11 / 19
Перемоги
4 / 19
1247 / 2432
Очки
1185 / 2432
Матчі
02.03.2024Матч завершено
Strasbourg IG97 : 82Chorale Roanne
14.10.2023Матч завершено
Chorale Roanne82 : 98Strasbourg IG
16.05.2023Матч завершено
Chorale Roanne88 : 92Strasbourg IG
07.01.2023Матч завершено
Strasbourg IG91 : 83Chorale Roanne
03.05.2022Матч завершено
Chorale Roanne90 : 87Strasbourg IG
06.11.2021Матч завершено
Strasbourg IG93 : 88Chorale Roanne

Попередні матчі: Strasbourg IG

11.10.2026Матч завершено
Paris98 : 84Strasbourg IG
П
06.10.2026Матч завершено
Strasbourg IG100 : 62Legia Warszawa
В
03.10.2026Матч завершено
Strasbourg IG87 : 75Boulazac Dordogne
В
25.09.2026Матч завершено
JDA Dijon Bourgogne81 : 72Strasbourg IG
П
30.05.2026Матч завершено
Paris89 : 75Strasbourg IG
П
28.05.2026Матч завершено
Strasbourg IG87 : 82Paris
В

Попередні матчі: Chorale Roanne

11.10.2026Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne96 : 77Chorale Roanne
П
06.10.2026Матч завершено
Antibes Sharks80 : 78Chorale Roanne
П
02.10.2026Матч завершено
Chorale Roanne93 : 83JSF Nanterre
В
26.09.2026Матч завершено
Boulazac Dordogne79 : 81Chorale Roanne
В
20.09.2026Матч завершено
Chorale Roanne59 : 81Paris
П
19.09.2026Матч завершено
Chorale Roanne73 : 71ASVEL Lyon-Villeurbanne
В

Інформація про матч

Rhenus (Strasbourg) 1Rhenus (Strasbourg) 2Rhenus (Strasbourg) 3
Турнір
France. LNB
Сезон
2026/2027
Стадіон
Rhenus (Strasbourg)
Місто
Strasbourg
Адреса
17 Boulevard de Dresde
Місткість
6 200
Покриття
Parquetry
Відкритий
1974

Найближчі матчі: Strasbourg IG

20.10.2026Матч відбудеться
Galatasaray17:00Strasbourg IG

Найближчі матчі: Chorale Roanne

07.11.2026Матч відбудеться
Chorale Roanne17:00Saint Quentin

France. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Paris66000:000
2JDA Dijon Bourgogne65010:000
3Le Mans Sarthe65010:000
4ASVEL Lyon-Villeurbanne65010:000
5Elan Chalon64020:000
6JSF Nanterre64020:000
7Strasbourg IG74030:000
8Chorale Roanne63030:000
9Cholet62040:000
10Boulazac Dordogne62040:000
11Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez62040:000
12SLUC Nancy62040:000
13JL Bourg62040:000
14Saint Quentin72050:000
15Limoges CSP61050:000
16BCM Gravelines60060:000
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-In)
  • Elite League 2 (Play-off)
  • Relegation - Elite League 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Пропускала більше 79.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 172.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 87.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 82.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 78.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Перемоги в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Strasbourg IGматчів: 6 · 8Chorale Roanne
181,5Середній тотал матчу159,6
—ТБ 149.575%6/8
—ТМ 149.525%2/8
—ТБ 154.575%6/8
—ТМ 154.525%2/8
—ТБ 159.563%5/8
—ТМ 159.538%3/8
—ТБ 164.538%3/8
—ТМ 164.563%5/8
—ТБ 169.525%2/8
—ТМ 169.575%6/8
50%3/6ТБ 171.5—
50%3/6ТМ 171.5—
50%3/6ТБ 176.5—
50%3/6ТМ 176.5—
33%2/6ТБ 181.5—
67%4/6ТМ 181.5—
17%1/6ТБ 186.5—
83%5/6ТМ 186.5—
17%1/6ТБ 191.5—
83%5/6ТМ 191.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 8
Strasbourg IGChorale Roanne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
131121100%Період 1100%170165
150132100%Період 2100%170155
133122100%Період 3100%161156
147110100%Період 4100%159141
1924100%Період 5———
  • • Strasbourg IG найбільше забиває у відрізку Період 2: 150 з 580 (26%).
  • • Strasbourg IG найбільше пропускає у відрізку Період 2: 132 з 509.
  • • Chorale Roanne найбільше забиває у відрізку Період 1: 170 з 660 (26%).
  • • Chorale Roanne найбільше пропускає у відрізку Період 1: 165 з 617.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Strasbourg IG5 з 6
17%Перемога: Chorale Roanne1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 178,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 17