Australia U18 (Women) — Japan U18 (Women) 83:82: огляд і статистика матчу
Asian Cup U18. Girls - Play-off · 10.10.2026 11:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Australia U18 (Women)0%
- Нічия0%
- Japan U18 (Women)0%
Огляд
Матч Australia U18 (Women) — Japan U18 (Women) (Asian Cup U18. Girls - Play-off, 10.10.2026 11:00 UTC) завершився з рахунком 83:82. Перемога — за командою Australia U18 (Women).
Australia U18 (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. Japan U18 (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 2, поразки — 0.
В історії очних матчів Australia U18 (Women) і Japan U18 (Women): зустрічей — 2, перемог Australia U18 (Women) — 1, перемог Japan U18 (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 29.06.2024 08:30: Australia U18 (Women) 68:63 Japan U18 (Women).
Статистика та результати: результати та розклад Australia U18 (Women), результати та розклад Japan U18 (Women), таблиця і результати: Asian Cup U18. Girls - Play-off.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 22 | 21 | 21 | 83 | |
| 23 | 14 | 19 | 26 | 82 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Australia U18 (Women)Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0
Japan U18 (Women)Попередні матчі: Australia U18 (Women)
Попередні матчі: Japan U18 (Women)
Інформація про матч
- Турнір
- Asia Cup U18 Women(Stat)
- Сезон
- 2026
Asian Cup U18. Girls - Play-off
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Переможна серія: 7100%
Без поразок поспіль: 7100%
Переможна серія: 6100%
Без поразок поспіль: 6100%
Забивала більше 74.5 у 8 з 8 матчів100%
Забивала більше 68.5 у 9 з 10 матчів90%
За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 174 | 55 | 100% | Період 1 | 100% | 184 | 106 |
| 153 | 89 | 100% | Період 2 | 100% | 152 | 94 |
| 120 | 101 | 100% | Період 3 | 100% | 166 | 94 |
| 120 | 77 | 100% | Період 4 | 100% | 169 | 84 |
- • Australia U18 (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 174 з 567 (31%).
- • Australia U18 (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 101 з 322.
- • Japan U18 (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 184 з 671 (27%).
- • Japan U18 (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 106 з 378.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.