Slavia Sofia II — Minyor Pernik 1:3: огляд і статистика матчу

Bulgaria. Third League. South-West · 08.11.2023 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Slavia Sofia II
Матч завершено1 : 308.11.2023 12:00
Minyor Pernik

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Slavia Sofia II0%
  • Нічия0%
  • Minyor Pernik0%

Огляд

08.11.2023 12:00 (UTC) у турнірі Bulgaria. Third League. South-West зустріч Slavia Sofia II — Minyor Pernik закінчилася з рахунком 1:3. Перемога — за командою Minyor Pernik.

Slavia Sofia II за останні 5 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 1. Minyor Pernik за останні 5 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 0.

Slavia Sofia II — 14-й рядок таблиці (46 оч. за 38 ігор). Minyor Pernik — 1-й рядок таблиці (97 оч. за 38 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Slavia Sofia II, результати та розклад Minyor Pernik, таблиця і результати: Bulgaria. Third League. South-West.

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Slavia Sofia II
101
Minyor Pernik
213

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Голи
0 / 0
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
07.10.2026Матч завершено
Minyor Pernik5 : 1Slavia Sofia II
01.05.2024Матч завершено
Minyor Pernik2 : 1Slavia Sofia II

Попередні матчі: Slavia Sofia II

04.11.2026Матч завершено
Slavia Sofia II2 : 1Bansko
В
31.10.2026Матч завершено
Slavia Sofia II0 : 2Kyustendil
П
28.10.2026Матч завершено
Septemvri Simitli1 : 1Slavia Sofia II
Н
24.10.2026Матч завершено
Slavia Sofia II1 : 1Strumska Slava
Н
18.10.2026Матч завершено
Oborishte1 : 2Slavia Sofia II
В

Попередні матчі: Minyor Pernik

31.10.2026Матч завершено
Balkan Botevgrad1 : 4Minyor Pernik
В
28.10.2026Матч завершено
Minyor Pernik3 : 0Kostinbrod
В
24.10.2026Матч завершено
Slivnishki geroi0 : 0Minyor Pernik
Н
18.10.2026Матч завершено
Minyor Pernik3 : 0Septemvri II
В
10.10.2026Матч завершено
Levski Sofia II0 : 2Minyor Pernik
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Slavia Sofia II

08.11.2026Матч відбудеться
Botev 1921 Ihtiman12:00Slavia Sofia II

Найближчі матчі: Minyor Pernik

28.02.2026Матч відбудеться
Etar12:00Minyor Pernik
07.03.2026Матч відбудеться
Minyor Pernik13:30Marek Dupnitsa

Bulgaria. Third League. South-West

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Minyor Pernik38314378:29+4997
2CSKA Sofia II38255868:39+2980
3Botev 1921 Ihtiman382071170:52+1867
4Vihren Sandanski382061266:46+2066
5Slivnishki geroi3816101252:47+558
6Levski Sofia II381681461:51+1056
7Rilski Sportist381641858:61-352
8Balkan Botevgrad3813111463:62+150
9CSKA 1948 III Sofia381471757:55+249
10Bansko381391650:54-448
11Septemvri II381391650:46+448
12Vitosha Bistritsa3812111530:35-547
13Kyustendil3812101653:54-146
14Slavia Sofia II381371854:64-1046
15Oborishte381371858:75-1746
16Septemvri Simitli3810151348:50-245
17Pirin Razlog381361938:55-1745
18Kostinbrod3811101740:63-2343
19Hebar Pazardzhik II38962335:63-2833
20Chavdar Etropole381322346:74-2841
  • Promotion - Second League
  • Relegation

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Minyor Pernik · 57%ТБ 2.5 56%Обидві заб'ють 55%
21%Перемога · Slavia Sofia II4.83
22%Нічия4.46
57%Перемога · Minyor Pernik1.76
2,92Очікувані голи
  • Модель очікує 2,92 голів: 1,04 у команди Slavia Sofia II і 1,88 у команди Minyor Pernik.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (11%), далі 0–1 (10%).
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 2, 2-й — 1,34.

Точний рахунок за моделлю

1–110,6%0–110,2%1–29,9%0–29,5%1–36,2%0–36%1–05,6%2–15,5%0–05,4%

Заб'є 4+: Slavia Sofia II — 2%, Minyor Pernik — 12%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%95%1.06
ТБ 1.5100%67%79%1.27
ТБ 2.5100%33%56%1.79
ТБ 3.525%17%33%3.00
ТБ 4.525%17%17%5.86

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (6). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Переможна серія: 7100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Обидві забили в 9 з 10 матчів90%
  • Гол у 1-му таймі в 9 з 10 матчів90%
  • Забивала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • Гол у 1-му таймі в 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 2.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Slavia Sofia IIматчів: 4 · 6Minyor Pernik
3,5Середній тотал матчу2,33
100%4/4ТБ 0.5100%6/6
0%0/4ТМ 0.50%0/6
100%4/4ТБ 1.567%4/6
0%0/4ТМ 1.533%2/6
100%4/4ТБ 2.533%2/6
0%0/4ТМ 2.567%4/6
25%1/4ТБ 3.517%1/6
75%3/4ТМ 3.583%5/6
25%1/4ТБ 4.517%1/6
75%3/4ТМ 4.583%5/6

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Slavia Sofia IIMinyor Pernik
—Забиває першою—
—…і перемагає—
—…і грає внічию—
—…і програє—
—…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

—Пропускає першою—
—…і потім забиває—
—…і виграє (камбек)—
—…і рятує нічию—

Загалом

0%0/3Забиває в обох таймах0%0/3
100%4/4Забиває взагалі83%5/6

Голи за часом

матчів: 4 · 6
Slavia Sofia IIMinyor Pernik
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–150%00
000%16–300%00
000%31–450%00
000%46–600%00
000%61–750%00
000%76–900%00
000%37–перерва0%00
000%87–кінець0%00
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Slavia Sofia IIматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:2 ×21:4 ×12:1 ×1

Minyor Pernikматчів: 6

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В4вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:0 ×22:1 ×11:1 ×10:2 ×14:1 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.