Alessandria Calcio 1912 — Vicenza Calcio: статистика, особисті зустрічі та прев'ю

Italy. Serie C. Group A · 28.04.2024 15:30 · Матч відбудеться

Порівняти команди
Alessandria Calcio 1912
Матч відбудеться28.04.2024 15:30
Vicenza Calcio

Хто переможе?

Голосів: 0

Огляд

Alessandria Calcio 1912 — Vicenza Calcio: матч почнеться 28.04.2024 15:30 (UTC), турнір — Italy. Serie C. Group A.

Форма Alessandria Calcio 1912 в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Форма Vicenza Calcio в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 6, перемоги Alessandria Calcio 1912 — 1, перемоги Vicenza Calcio — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 22.12.2023 19:45: Vicenza Calcio 1:0 Alessandria Calcio 1912.

Alessandria Calcio 1912: 20-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 38. Vicenza Calcio: 3-е місце в таблиці, очки — 71, зіграно матчів — 38.

Ще на сайті: результати та розклад Alessandria Calcio 1912, результати та розклад Vicenza Calcio, таблиця Italy. Serie C. Group A.

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

1 / 6
Перемоги
5 / 6
7 / 19
Голи
12 / 19
6 / 12
Жовті картки
6 / 12
2 / 2
Червоні картки
0 / 2
Матчі
22.12.2023Матч завершено
Vicenza Calcio1 : 0Alessandria Calcio 1912
06.05.2022Матч завершено
Alessandria Calcio 19120 : 1Vicenza Calcio
30.01.2022Матч завершено
Calcio Padova2 : 1Alessandria Calcio 1912
28.03.2015Матч завершено
Calcio Padova3 : 2Alessandria Calcio 1912
09.03.2014Матч завершено
Alessandria Calcio 19122 : 1Vicenza Calcio
03.11.2013Матч завершено
Calcio Padova4 : 2Alessandria Calcio 1912

Попередні матчі: Alessandria Calcio 1912

13.02.2024Матч завершено
Alessandria Calcio 19120 : 1Mantova
П
04.02.2024Матч завершено
Lumezzane2 : 1Alessandria Calcio 1912
П
27.01.2024Матч завершено
Alessandria Calcio 19120 : 0A.S.D. ArzignanoChiampo
Н
20.01.2024Матч завершено
Calcio Padova1 : 0Alessandria Calcio 1912
П
14.01.2024Матч завершено
Alessandria Calcio 19120 : 1Virtus Verona
П
06.01.2024Матч завершено
Novara Calcio1 : 0Alessandria Calcio 1912
П

Попередні матчі: Vicenza Calcio

10.02.2024Матч завершено
Atalanta Bergamo U231 : 2Vicenza Calcio
В
03.02.2024Матч завершено
Pergolettese 19320 : 2Vicenza Calcio
В
28.01.2024Матч завершено
Vicenza Calcio0 : 0Virtus Verona
Н
20.01.2024Матч завершено
Lumezzane2 : 1Vicenza Calcio
П
14.01.2024Матч завершено
Vicenza Calcio3 : 1Giana Erminio
В
06.01.2024Матч завершено
AlbinoLeffe0 : 0Vicenza Calcio
Н

Інформація про матч

Турнір
Serie C - Group A
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Alessandria Calcio 1912

24.02.2024Матч відбудеться
Alessandria Calcio 191217:30AlbinoLeffe
01.03.2024Матч відбудеться
Pergolettese 193219:45Alessandria Calcio 1912
05.03.2024Матч відбудеться
Alessandria Calcio 191217:30Trento

Найближчі матчі: Vicenza Calcio

03.03.2024Матч відбудеться
Vicenza Calcio17:30Fiorenzuola 1922
06.03.2024Матч відбудеться
Calcio Padova19:45Vicenza Calcio

Italy. Serie C. Group A

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Mantova38248672:31+4180
2Calcio Padova382114355:28+2777
3Vicenza Calcio382011752:30+2271
4Triestina Calcio381971261:44+1764
5Atalanta Bergamo U233816111143:36+759
6Legnago Salus S.S.D381317846:39+756
7Giana Erminio381581546:44+253
8Pro Vercelli 18923814111350:47+353
9Lumezzane381581549:48+153
10Trento3813121334:37-351
11Virtus Verona3812111535:43-847
12Aurora Pro Patria 19193812101637:51-1446
13AlbinoLeffe3810151334:37-345
14Pergolettese 1932381361944:50-645
15Renate3811121535:46-1145
16A.S.D. ArzignanoChiampo3810141432:37-544
17Novara Calcio388191139:49-1043
18Fiorenzuola 1922381082038:62-2438
19S.S.D. Pro Sesto387141725:40-1535
20Alessandria Calcio 191238582520:48-2820
  • Promotion - Serie B
  • Promotion - Serie C - Promotion - Play-off
  • Italy. Serie C (Play-out)
  • Relegation

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Vicenza Calcio · 55%ТБ 2.5 39%Обидві заб'ють 41%Пік голів 76-90
19%Перемога · Alessandria Calcio 19125.35
26%Нічия3.82
55%Перемога · Vicenza Calcio1.81
2,25Очікувані голи
4,5Очікувані картки
  • Модель очікує 2,25 голів: 0,75 у команди Alessandria Calcio 1912 і 1,5 у команди Vicenza Calcio.
  • Найімовірніший рахунок 0–1 (16%), далі 0–2 (12%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 4.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,75, 2-й — 1,5.

Точний рахунок за моделлю

0–115,8%0–211,9%1–111,9%0–010,5%1–28,9%1–07,9%0–35,9%2–14,4%1–34,4%

Заб'є 4+: Alessandria Calcio 1912 — 1%, Vicenza Calcio — 7%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.550%100%89%1.12
ТБ 1.550%100%66%1.52
ТБ 2.550%100%39%2.56
ТБ 3.50%0%19%5.25
ТБ 4.50%0%8%12.82

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (2), гості — на виїзді (1). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала менше 1.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 3.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 2.5 у 4 з 5 матчів80%
  • ТМ 4.5 карток у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Alessandria Calcio 1912матчів: 2 · 1Vicenza Calcio
1,5Середній тотал матчу3,0
50%1/2ТБ 0.5100%1/1
50%1/2ТМ 0.50%0/1
50%1/2ТБ 1.5100%1/1
50%1/2ТМ 1.50%0/1
50%1/2ТБ 2.5100%1/1
50%1/2ТМ 2.50%0/1
0%0/2ТБ 3.50%0/1
100%2/2ТМ 3.5100%1/1
0%0/2ТБ 4.50%0/1
100%2/2ТМ 4.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Alessandria Calcio 1912Vicenza Calcio
100%1/1Забиває першою0%0/1
0%0/1…і перемагає—
0%0/1…і грає внічию—
100%1/1…і програє—
100%1/1…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

0%0/1Пропускає першою100%1/1
—…і потім забиває100%1/1
—…і виграє (камбек)100%1/1
—…і рятує нічию0%0/1

Загалом

0%0/2Забиває в обох таймах0%0/1
50%1/2Забиває взагалі100%1/1
  • • Alessandria Calcio 1912 відкривала рахунок у 100% матчів.
  • • Vicenza Calcio відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Vicenza Calcio не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 2 · 1
Alessandria Calcio 1912Vicenza Calcio
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–150%00
000%16–300%00
1050%31–45100%01
000%46–600%00
000%61–750%00
0250%76–90100%20
1050%37–перерва100%01
0250%87–кінець100%20
  • • Alessandria Calcio 1912 найбільше забиває у відрізку 31–45: 1 з 1 (100%).
  • • Alessandria Calcio 1912 найбільше пропускає у відрізку 76–90: 2 з 2.
  • • Vicenza Calcio найбільше забиває у відрізку 76–90: 2 з 2 (100%).
  • • Vicenza Calcio найбільше пропускає у відрізку 31–45: 1 з 1.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Alessandria Calcio 1912матчів: 2

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия1вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:2 ×10:0 ×1

Vicenza Calcioматчів: 1

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П1камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)2:1 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.54 з 6
67%ТБ 2.54 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
17%Перемога: Alessandria Calcio 19121 з 6
33%Перемога: Vicenza Calcio2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.