Lille OSC U19 — Sturm Graz U19 1:1: огляд і статистика матчу

UEFA Youth League · 11.12.2024 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Edgars Malcevs (Latvia)
Lille OSC U19
Матч завершено1 : 111.12.2024 12:00
Sturm Graz U19

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Lille OSC U190%
  • Нічия0%
  • Sturm Graz U190%

Огляд

Підсумковий рахунок: Lille OSC U19 1:1 Sturm Graz U19, UEFA Youth League, 11.12.2024 12:00 (UTC). Переможця в цій зустрічі не виявилося. Голи: Soriba Diaoune 40', Leon Grgic 54'.

Lille OSC U19 за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 4, поразки — 0. Sturm Graz U19 за останні 5 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 1.

Lille OSC U19 — 20-й рядок таблиці (8 оч. за 6 ігор). Sturm Graz U19 — 16-й рядок таблиці (9 оч. за 6 ігор).

Ще на сайті: Lille OSC U19, Sturm Graz U19, UEFA Youth League.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Lille OSC U19
101
Sturm Graz U19
011

Події матчу

Статистика матчу

  • 20 Goal attempts 11
  • 8 Shots on target 5
  • 4 Shots off target 4
  • 8 Shots blocked 2
  • 10 Corners 3
  • 4 Saves 7
  • 3 Offsides 0
  • 12 Fouls 17
  • 3 Yellow cards 3

Склади

Перебіг матчу

Lille OSC U19 +1Найбільший відрив+0 Sturm Graz U19
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Голи
0 / 0
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі

Команди ще не зустрічалися

Попередні матчі: Lille OSC U19

27.11.2024Матч завершено
Bologna 1909 U202 : 2Lille OSC U19
Н
05.11.2024Матч завершено
Lille OSC U190 : 0Juventus U19
Н
23.10.2024Матч завершено
Atletico Madrid U191 : 1Lille OSC U19
Н
02.10.2024Матч завершено
Lille OSC U192 : 1Real Madrid U19
В
17.09.2024Матч завершено
Sporting Clube de Portugal U192 : 2Lille OSC U19
Н
08.12.2021Матч завершено
VfL Wolfsburg U190 : 3Lille OSC U19
В

Попередні матчі: Sturm Graz U19

27.11.2024Матч завершено
Sturm Graz U190 : 0Girona U19
Н
05.11.2024Матч завершено
Borussia Dortmund U192 : 3Sturm Graz U19
В
22.10.2024Матч завершено
Sturm Graz U191 : 3Sporting Clube de Portugal U19
П
02.10.2024Матч завершено
Sturm Graz U191 : 1Club Brugge U19
Н
19.09.2024Матч завершено
Brest U191 : 4Sturm Graz U19
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025
Суддя
Edgars Malcevs

Найближчі матчі: Lille OSC U19

25.11.2026Матч відбудеться
Lille OSC U1914:00Bayern Munich U19

UEFA Youth League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Internazionale Milano U19660019:7+1218
2Sporting Clube de Portugal U19651013:3+1016
3Salzburg U19651017:9+816
4Barcelona U19650117:10+715
5VfB Stuttgart U19641113:6+713
6Real Madrid U19640210:5+512
7Atalanta Bergamo U19640214:12+212
8Atletico Madrid U19632116:8+811
9S.L. Benfica U19632112:7+511
10Juventus U1963219:4+511
11Manchester City U19631216:8+810
12Girona U1962409:5+410
13Bayern Munich U19631211:12-110
14Shakhtar Donetsk U1963129:11-210
15Aston Villa U19630314:11+39
16Sturm Graz U19623110:8+29
17Celtic U19630310:1009
18Borussia Dortmund U19622211:8+38
19Liverpool U1962229:8+18
20Lille OSC U1961508:7+18
21Dinamo Zagreb U1962228:808
22Monaco U1962226:7-18
23Paris Saint-Germain U19621314:13+17
24Bayer 04 Leverkusen U1962137:9-27
25PSV Eindhoven U1961328:9-16
26Arsenal U1962045:12-76
27Milan U2061237:11-45
28Crvena Zvezda U1961237:11-45
29Feyenoord U1961147:14-74
30Young Boys U19610511:17-63
31Club Brugge U1960335:11-63
32RB Leipzig U19610510:18-83
33Bologna 1909 U2060247:14-72
34Brest U1960245:16-112
35Slovan Bratislava U1960246:20-142
36AC Sparta Prague U1960154:15-111
  • Promotion - Youth Champions League (Play-off)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 66%Обидві заб'ють 66%Пік голів 76-90
31%Перемога · Lille OSC U193.26
22%Нічия4.50
47%Перемога · Sturm Graz U192.12
3,4Очікувані голи
9,8Очікувані кутові
5,3Очікувані картки
  • Модель очікує 3,4 голів: 1,5 у команди Lille OSC U19 і 1,9 у команди Sturm Graz U19.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (10%), далі 1–2 (9%).
  • Кутові: близько 9,8 (1,8 — 8).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 5.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,5, 2-й — 1,9.

Точний рахунок за моделлю

1–19,5%1–29%2–17,1%2–26,8%0–16,3%0–26%1–35,7%1–05%2–34,3%

Заб'є 4+: Lille OSC U19 — 7%, Sturm Graz U19 — 13%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.580%100%97%1.03
ТБ 1.560%100%85%1.17
ТБ 2.540%100%66%1.51
ТБ 3.50%100%44%2.26
ТБ 4.50%100%26%3.91

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (5), гості — на виїзді (1). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Забивала першою в 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 9.5 кутових у 6 з 8 матчів75%
  • ТБ 3.5 карток у 6 з 8 матчів75%
  • ТМ 3.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 1.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Lille OSC U19матчів: 5 · 1Sturm Graz U19
1,8Середній тотал матчу5,0
80%4/5ТБ 0.5100%1/1
20%1/5ТМ 0.50%0/1
60%3/5ТБ 1.5100%1/1
40%2/5ТМ 1.50%0/1
40%2/5ТБ 2.5100%1/1
60%3/5ТМ 2.50%0/1
0%0/5ТБ 3.5100%1/1
100%5/5ТМ 3.50%0/1
0%0/5ТБ 4.5100%1/1
100%5/5ТМ 4.50%0/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Lille OSC U19Sturm Graz U19
75%3/4Забиває першою0%0/1
100%3/3…і перемагає—
0%0/3…і грає внічию—
0%0/3…і програє—
33%1/3…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

25%1/4Пропускає першою100%1/1
0%0/1…і потім забиває100%1/1
0%0/1…і виграє (камбек)100%1/1
0%0/1…і рятує нічию0%0/1

Загалом

20%1/5Забиває в обох таймах100%1/1
60%3/5Забиває взагалі100%1/1
  • • Lille OSC U19 відкривала рахунок у 75% матчів.
  • • Lille OSC U19 не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Sturm Graz U19 відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Sturm Graz U19 не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 5 · 1
Lille OSC U19Sturm Graz U19
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–150%00
1140%16–30100%11
2140%31–450%00
0120%46–600%00
000%61–75100%10
2160%76–90100%11
2140%37–перерва0%00
1140%87–кінець0%00
  • • Lille OSC U19 найбільше забиває у відрізку 31–45: 2 з 5 (40%).
  • • Lille OSC U19 найбільше пропускає у відрізку 16–30: 1 з 4.
  • • Lille OSC U19 забиває 40% голів після 60-ї хвилини.
  • • Sturm Graz U19 найбільше забиває у відрізку 16–30: 1 з 3 (33%).
  • • Sturm Graz U19 найбільше пропускає у відрізку 16–30: 1 з 2.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Lille OSC U19Sturm Graz U19
2,6Кутові свої, в середньому10,0
6,0Кутові суперника, в середньому1,0
8,6Кутові в матчі, у середньому11,0
0,6Кутові в 1-му таймі, в середньому5,0

Тотал матчу

80%4/5ТБ 7.5100%1/1
60%3/5ТБ 8.5100%1/1
20%1/5ТБ 9.5100%1/1
0%0/5ТБ 10.5100%1/1
0%0/5ТБ 11.50%0/1

Тотал 1-го тайму

80%4/5ТБ 2.5100%1/1
40%2/5ТБ 3.5100%1/1
20%1/5ТБ 4.5100%1/1
0%0/5ТБ 5.5100%1/1

Індивідуальний тотал

60%3/5ІТБ 2.5 кутових100%1/1
40%2/5ІТБ 3.5 кутових100%1/1
0%0/5ІТБ 4.5 кутових100%1/1
0%0/5ІТБ 5.5 кутових100%1/1
0%0/5ІТБ 6.5 кутових100%1/1

Фора за кутовими

0%0/5Фора -2.5100%1/1
0%0/5Фора -1.5100%1/1
0%0/5Фора -0.5100%1/1
0%0/5Фора +0.5100%1/1
20%1/5Фора +1.5100%1/1
40%2/5Фора +2.5100%1/1

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Lille OSC U19за матчSturm Graz U19
10,0Удари—
11,0Удари суперника—
3,4Удари в площину8,0
4,8У площину в суперника4,0
10%Реалізація—
10,0Ударів на гол—
11,2Фоли22,0
1,0Офсайди3,0

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Lille OSC U19матчів: 5

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В2вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:0 ×12:1 ×11:0 ×10:3 ×12:0 ×1

Sturm Graz U19матчів: 1

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)3:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Профіль матчу