Lovcen — Rudar Pljevlja 1:0: огляд і статистика матчу

Montenegro. Second League · 14.09.2025 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Lovcen
Матч завершено1 : 014.09.2025 14:30
Rudar Pljevlja

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Lovcen0%
  • Нічия0%
  • Rudar Pljevlja0%

Огляд

14.09.2025 14:30 (UTC) у турнірі Montenegro. Second League зустріч Lovcen — Rudar Pljevlja закінчилася з рахунком 1:0. Переможець матчу — Lovcen. Голи: Soc Ivan 5'.

Форма Lovcen в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Rudar Pljevlja в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Lovcen — 2, перемоги Rudar Pljevlja — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 03.05.2025 12:30: Lovcen 2:0 Rudar Pljevlja.

Lovcen: 6-е місце в таблиці, очки — 48, зіграно матчів — 36. Rudar Pljevlja: 8-е місце в таблиці, очки — 45, зіграно матчів — 36.

Пов'язані сторінки: Lovcen, Rudar Pljevlja, таблиця Montenegro. Second League.

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Футбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Lovcen
101
Rudar Pljevlja
000

Події матчу

1-й тайм1 : 0

Статистика матчу

  • 46% Possession 54%
  • 11 Total shots 3
  • 7 Shots on target 2
  • 1 Corners 3
  • 4 Shots off target 1
  • 2 Saves 6

Перебіг матчу

Lovcen +1Найбільший відрив+0 Rudar Pljevlja
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 1

2 / 19
Перемоги
3 / 19
6 / 12
Голи
6 / 12
8 / 23
Жовті картки
15 / 23
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
03.05.2025Матч завершено
Lovcen2 : 0Rudar Pljevlja
16.03.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja0 : 1Lovcen
30.10.2024Матч завершено
Lovcen2 : 3Rudar Pljevlja
07.09.2024Матч завершено
Rudar Pljevlja0 : 0Lovcen
11.05.2019Матч завершено
Lovcen0 : 1Rudar Pljevlja
13.03.2019Матч завершено
Rudar Pljevlja2 : 1Lovcen

Попередні матчі: Lovcen

06.09.2025Матч завершено
Lovcen0 : 3Otrant
П
31.08.2025Матч завершено
OFK Grbalj2 : 0Lovcen
П
23.08.2025Матч завершено
Lovcen1 : 2Iskra Danilovgrad
П
16.08.2025Матч завершено
FK Podgorica0 : 1Lovcen
В
04.06.2025Матч завершено
Arsenal Tivat4 : 0Lovcen
П
30.05.2025Матч завершено
Lovcen0 : 0Arsenal Tivat
Н

Попередні матчі: Rudar Pljevlja

06.09.2025Матч завершено
Kom Podgorica0 : 1Rudar Pljevlja
В
31.08.2025Матч завершено
Internacional Podgorica1 : 2Rudar Pljevlja
В
23.08.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja2 : 1Otrant
В
16.08.2025Матч завершено
OFK Grbalj1 : 1Rudar Pljevlja
Н
04.06.2025Матч завершено
Rudar Pljevlja0 : 1Jezero Plav
П
30.05.2025Матч завершено
Jezero Plav1 : 0Rudar Pljevlja
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Lovcen

08.11.2026Матч відбудеться
Lovcen12:00Iskra Danilovgrad

Найближчі матчі: Rudar Pljevlja

08.11.2026Матч відбудеться
Kom Podgorica12:00Rudar Pljevlja

Montenegro. Second League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Otrant36235881:31+5074
2OFK Grbalj362141163:42+2167
3Iskra Danilovgrad361713651:34+1764
4Berane3612141045:36+950
5Kom Podgorica361551647:43+450
6Lovcen361461634:45-1148
7FK Podgorica361381539:46-747
8Rudar Pljevlja361291547:48-145
9OFK Igalo 192936882021:58-3732
10Internacional Podgorica36582331:76-4523
  • Promotion - First League
  • Promotion - First League (Promotion)
  • Second League. Relegation. Play-offs
  • Relegation

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Rudar Pljevlja · 57%ТБ 2.5 46%Обидві заб'ють 46%Пік голів 46-60
19%Перемога · Lovcen5.36
24%Нічия4.12
57%Перемога · Rudar Pljevlja1.75
2,5Очікувані голи
0,2Очікувані картки
  • Модель очікує 2,5 голів: 0,84 у команди Lovcen і 1,67 у команди Rudar Pljevlja.
  • Найімовірніший рахунок 0–1 (14%), далі 1–1 (11%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 46-60: усього 3.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,17, 2-й — 2,33.

Точний рахунок за моделлю

0–113,7%1–111,4%0–211,4%1–29,5%0–08,2%1–06,9%0–36,3%1–35,3%2–14,8%

Заб'є 4+: Lovcen — 1%, Rudar Pljevlja — 9%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%92%1.09
ТБ 1.5100%67%71%1.40
ТБ 2.5100%33%46%2.19
ТБ 3.50%0%24%4.13
ТБ 4.50%0%11%9.19

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (1), гості — на виїзді (3). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТМ 3.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 5 з 5 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Lovcenматчів: 1 · 3Rudar Pljevlja
3,0Середній тотал матчу2,0
100%1/1ТБ 0.5100%3/3
0%0/1ТМ 0.50%0/3
100%1/1ТБ 1.567%2/3
0%0/1ТМ 1.533%1/3
100%1/1ТБ 2.533%1/3
0%0/1ТМ 2.567%2/3
0%0/1ТБ 3.50%0/3
100%1/1ТМ 3.5100%3/3
0%0/1ТБ 4.50%0/3
100%1/1ТМ 4.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

LovcenRudar Pljevlja
0%0/1Забиває першою67%2/3
—…і перемагає100%2/2
—…і грає внічию0%0/2
—…і програє0%0/2
—…і потім пропускає50%1/2

Пропустивши першою…

100%1/1Пропускає першою33%1/3
100%1/1…і потім забиває100%1/1
0%0/1…і виграє (камбек)0%0/1
0%0/1…і рятує нічию100%1/1

Загалом

0%0/1Забиває в обох таймах0%0/3
100%1/1Забиває взагалі100%3/3
  • • Lovcen відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Lovcen не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Rudar Pljevlja відкривала рахунок у 67% матчів.
  • • Rudar Pljevlja не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 1 · 3
LovcenRudar Pljevlja
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–150%00
000%16–3033%01
000%31–450%00
02100%46–6033%10
10100%61–7533%10
000%76–9067%21
000%37–перерва0%00
000%87–кінець33%01
  • • Lovcen найбільше забиває у відрізку 61–75: 1 з 1 (100%).
  • • Lovcen найбільше пропускає у відрізку 46–60: 2 з 2.
  • • Rudar Pljevlja найбільше забиває у відрізку 76–90: 2 з 4 (50%).
  • • Rudar Pljevlja найбільше пропускає у відрізку 16–30: 1 з 2.
  • • Rudar Pljevlja забиває 75% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

LovcenRudar Pljevlja
—Кутові свої, в середньому3,0
—Кутові суперника, в середньому6,0
—Кутові в матчі, у середньому9,0
—Кутові в 1-му таймі, в середньому2,67

Тотал матчу

—ТБ 7.567%2/3
—ТБ 8.567%2/3
—ТБ 9.567%2/3
—ТБ 10.567%2/3
—ТБ 11.50%0/3

Тотал 1-го тайму

—ТБ 2.5100%3/3
—ТБ 3.5100%3/3
—ТБ 4.567%2/3
—ТБ 5.567%2/3

Індивідуальний тотал

—ІТБ 2.5 кутових67%2/3
—ІТБ 3.5 кутових33%1/3
—ІТБ 4.5 кутових0%0/3
—ІТБ 5.5 кутових0%0/3
—ІТБ 6.5 кутових0%0/3

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Lovcenза матчRudar Pljevlja
—Удари14,3
—Удари суперника14,7
—Удари в площину11,3
—У площину в суперника10,3
—Реалізація9%
—Ударів на гол10,8

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Lovcenматчів: 1

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:2 ×1

Rudar Pljevljaматчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:0 ×12:1 ×11:1 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

50%ТБ 1.53 з 6
33%ТБ 2.52 з 6
17%ТБ 3.51 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
33%Перемога: Lovcen2 з 6
50%Перемога: Rudar Pljevlja3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2 гола за матч.

Профіль матчу