Fluminense — CR Vasco da Gama 1:0: огляд і статистика матчу

Brazil. Campeonato Brasileiro. Serie A · 06.09.2026 00:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Davi de Oliveira Lacerda (Brazil)
Fluminense
Матч завершено1 : 006.09.2026 00:00
CR Vasco da Gama

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fluminense0%
  • Нічия0%
  • CR Vasco da Gama0%

Огляд

06.09.2026 (UTC) у турнірі Brazil. Campeonato Brasileiro. Serie A зустріч Fluminense — CR Vasco da Gama закінчилася з рахунком 1:0. Перемога — за командою Fluminense. Голи: Luciano Acosta 61'.

Fluminense за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 3, поразки — 0. CR Vasco da Gama за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Fluminense і CR Vasco da Gama: зустрічей — 17, перемог Fluminense — 6, перемог CR Vasco da Gama — 5, нічиїх — 4. Остання зустріч 01.03.2026 21:00: Fluminense 1:1 CR Vasco da Gama.

Fluminense — 4-й рядок таблиці (54 оч. за 33 ігор). CR Vasco da Gama — 13-й рядок таблиці (41 оч. за 33 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Fluminense, результати та розклад CR Vasco da Gama, Brazil. Campeonato Brasileiro. Serie A.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Стиль гри команд

Fluminense

Сильні сторони

  • Attacking down the wingsVery Strong
  • Coming back from losing positionsVery Strong
  • Creating chances through individual skillStrong
  • Finishing scoring chancesStrong
  • Attacking set piecesStrong

Слабкі сторони

  • Defending against skillful playersWeak
  • Protecting the leadWeak
  • Avoiding fouling in dangerous areasWeak
  • Stopping opponents from creating chancesVery Weak

Стиль гри

Possession football Short passes Attack through the middle Rotate their first eleven Opponents play aggressively against them

CR Vasco da Gama

Сильні сторони

  • Creating scoring chancesVery Strong
  • Coming back from losing positionsStrong
  • Attacking set piecesStrong
  • Stealing the ball from the oppositionStrong
  • Aerial duelsStrong

Слабкі сторони

  • Finishing scoring chancesWeak
  • Defending against long shotsWeak
  • Defending against skillful playersWeak
  • Avoiding individual errorsWeak

Стиль гри

Control the game in the opposition's half Attacking down the left Attempt crosses often Take a lot of shots Consistent first eleven Non-aggressive

Чого чекати від матчу

  • CR Vasco da Gamawill create many scoring chancesExtremely Likely
  • Fluminensewill score as a result of individual skillLikely
  • Fluminensewill score as a result of an opposition errorLikely
  • CR Vasco da Gamawill make a comeback if they go behindLikely

Оцінки побудовано на статистиці гравців команд за два останні сезони.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fluminense
011
CR Vasco da Gama
000

Події матчу

Статистика матчу

  • 2 Expected goals (xG) 0.79
  • 45% Possession 55%
  • 8 Total shots 15
  • 4 Shots on target 4
  • 4 Big Chances 1
  • 6 Corners 6
  • 83 (356/430)Assists(446/512) 87
  • 4 Yellow cards 4
  • 1.32 xG on target (xGOT) 0.59
  • 3 Shots off target 8
  • 1 Shots blocked 3
  • 7 Shots from inside the penalty area 8
  • 1 Shots from outside the penalty area 7
  • 0 Hit the woodwork 0
  • 14 Touches in opposition box 39
  • 0 Accurate through passes 0
  • 1 Offsides 1
  • 20 Free kicks 11
  • 29 (12/41)Long Balls(23/34) 68
  • 70 (45/64)Passes in final third(195/245) 80
  • 21 (3/14)Crosses(7/34) 21
  • 0.65 Expected assists (xA) 1.25
  • 10 Throw-ins 22
  • 11 Fouls 20
  • 55 (11/20)Tackles(7/14) 50
  • 56 Duels won 49
  • 45 Clearances 18
  • 9 Steals 10
  • 1 Errors leading to shot 0
  • 0 Errors leading to goal 0
  • 4 Saves 3
  • 0.59 xGOT faced 1.32
  • 0.59 Goals prevented 0.32
  • 11 Goal kicks 3
  • 0 Posts and crossbars 0

Склади

Перебіг матчу

Fluminense +1Найбільший відрив+0 CR Vasco da Gama
12

Текстова трансляція

  1. 90:00 +6:03Nothing more will happen in this game as the referee blows for full time.
  2. 90:00 +4:25Marino Hinestroza (Vasco) sets himself up on the edge of the box, but balloons his shot way over the bar.
  3. 90:00 +3:00Andres Gomez (Vasco) receives a precise pass and is given time inside the box to send a promising strike towards the bottom left corner. Fabio guesses his intention and denies him with a fine save.
  4. 90:00 +1:276 min. of stoppage-time to be played.
  5. 89:10Vasco win a direct free kick in a dangerous mid-range position.
  6. 88:16Vasco will have a chance to score from a corner kick.
  7. 88:13Lucas Piton (Vasco) attempts to find one of his teammates with a sweet pass into the box, but one of the defending players reacts well and intercepts the effort.
  8. 87:07Lucas Piton (Vasco) serves up a nice cross, but Fabio punches the ball away.
  9. 84:38Marcao has decided to make a change. Julio Fidelis (Fluminense) replaces Guga.
  10. 84:03Substitution. Hulk makes his way off the pitch and Guilherme Arana (Fluminense) comes on as his replacement.
  11. 83:57Adson (Vasco) is substituted due to injury. Pedro Emanuel gives a chance to Marino Hinestroza.
  12. 83:21The referee stops play so that a substitution can be made and Carlos Cuesta departs the field of play to be replaced by Ramon Rique (Vasco).
  13. 79:44Vasco have been awarded a corner kick. The referee and one of his assistants both point at the corner flag.
  14. 78:19Fluminense have an opportunity from a mid-range free kick.
  15. 75:08Luciano Acosta (Fluminense) latches on to an accurate pass inside the box and immediately unleashes a shot towards goal, but it goes high over the crossbar.

Позиційна статистика

Fluminense

Напрямки атак

Лівий фланг35%
Центр28%
Правий фланг38%

Де йде гра

27%Своя третина
45%Середина
28%Третина суперника

Напрямки ударів

Свої
21% 63% 15%
Суперника
19% 64% 17%
Лівий флангЦентрПравий фланг

Звідки б'ють

Свої
6% 54% 40%
Суперника
6% 52% 42%
Воротарський майданчикШтрафний майданчикЗ-за штрафного

CR Vasco da Gama

Напрямки атак

Лівий фланг40%
Центр26%
Правий фланг34%

Де йде гра

32%Своя третина
43%Середина
25%Третина суперника

Напрямки ударів

Свої
22% 61% 17%
Суперника
19% 65% 17%
Лівий флангЦентрПравий фланг

Звідки б'ють

Свої
8% 51% 41%
Суперника
7% 50% 43%
Воротарський майданчикШтрафний майданчикЗ-за штрафного

Статистика команд за сезон

У середньому за матч
FluminenseCR Vasco da Gama

Загальне

Виграні верхові єдиноборства, %5252
Кутові65
Фоли1313
Голи21
Офсайди11
Удари1518
Жовті картки22
Середній рейтинг6,66,6
Володіння, %5953
Точність передач, %8885

Атака

Втрати м'яча79
Зароблені фоли1112
Голи21
Офсайди11
Удари1518
Успішний дриблінг89
Удари в площину воріт65

Оборона

Виноси21,823,3
Фоли1313
Перехоплення79,7
Відбори1516
Заблоковані удари32,8
Удари суперника12,412,2

Голи за ситуаціями

Голи / Удари (Реалізація)

З гри1 / 9,9 (10%)0,8 / 12,4 (6%)
Зі стандартів0,4 / 4,2 (9%)0,3 / 4,2 (6%)
Контратаки0,1 / 1,1 (7%)— / 0,9 (4%)
Пенальті0,1 / 0,1 (100%)— / — (100%)
Усього1,6 / 15,3 (10%)1,1 / 17,5 (6%)

Передачі за матч

Короткі499398
Довгі3940
Навіси1723
Розрізні——
Усього556463

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 17
з них нічиїх: 4

6 / 17
Перемоги
5 / 17
19 / 32
Голи
13 / 32
44 / 94
Жовті картки
50 / 94
2 / 2
Червоні картки
0 / 2
Матчі
01.03.2026Матч завершено
Fluminense1 : 1CR Vasco da Gama
24.05.2025Матч завершено
Fluminense2 : 1CR Vasco da Gama
20.04.2024Матч завершено
Fluminense2 : 1CR Vasco da Gama
15.02.2024Матч завершено
Fluminense0 : 0CR Vasco da Gama
07.05.2023Матч завершено
Fluminense1 : 1CR Vasco da Gama
12.02.2023Матч завершено
Fluminense2 : 0CR Vasco da Gama

Попередні матчі: Fluminense

08.03.2026Матч завершено
Fluminense0 : 1Flamengo
Н
01.03.2026Матч завершено
Fluminense1 : 1CR Vasco da Gama
Н
07.12.2025Матч завершено
Fluminense2 : 0Bahia
В
27.11.2025Матч завершено
Fluminense6 : 0Sao Paulo
В
23.11.2025Матч завершено
Sociedade Esportiva Palmeiras0 : 0Fluminense
Н
20.11.2025Матч завершено
Fluminense2 : 1Flamengo
В

Попередні матчі: CR Vasco da Gama

03.09.2026Матч завершено
EC Vitoria Salvador0 : 2CR Vasco da Gama
В
30.08.2026Матч завершено
CR Vasco da Gama3 : 1Cruzeiro Esporte Clube
В
27.08.2026Матч завершено
CR Vasco da Gama1 : 0EC Vitoria Salvador
В
23.08.2026Матч завершено
Sociedade Esportiva Palmeiras4 : 1CR Vasco da Gama
П
20.08.2026Матч завершено
Club Olimpia1 : 4CR Vasco da Gama
В
16.08.2026Матч завершено
CR Vasco da Gama0 : 3Santos
П

Інформація про матч

Глядачі
38 750
Суддя
Davi de Oliveira Lacerda

Найближчі матчі: Fluminense

20.09.2026Матч відбудеться
Corinthians Paulista19:00Fluminense
21.11.2026Матч відбудеться
Fluminense00:00Mirassol

Найближчі матчі: CR Vasco da Gama

10.10.2026Матч відбудеться
CR Vasco da Gama20:00Clube do Remo
14.10.2026Матч відбудеться
Boca Juniors00:30CR Vasco da Gama
18.10.2026Матч відбудеться
Sao Paulo00:00CR Vasco da Gama
18.10.2026Матч відбудеться
Sao Paulo20:00CR Vasco da Gama

Brazil. Campeonato Brasileiro. Serie A

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flamengo34237471:29+4276
2Sociedade Esportiva Palmeiras332010356:22+3470
3Cruzeiro Esporte Clube331761052:46+657
4Fluminense33159952:42+1054
5Clube Atletico Paranaense341591051:43+854
6Bahia331411848:42+653
7Clube Atletico Mineiro341481244:40+450
8Red Bull Bragantino341381344:39+547
9Santos3412111150:49+147
10Sao Paulo341281439:39044
11Botafogo de Futebol e Regatas341191446:53-742
12Coritiba341191440:51-1142
13CR Vasco da Gama331181443:50-741
14Mirassol3410101439:48-940
15EC Vitoria Salvador331081535:48-1338
16Sport Club Internacional349111438:42-438
17Corinthians Paulista349101536:42-637
18Gremio Porto Alegrense349101538:47-937
19Clube do Remo336111636:51-1529
20Chapecoense33492033:68-3521
  • Promotion - Copa Libertadores - (Group stage)
  • Promotion - Copa Libertadores (Qualification)
  • Promotion - Copa Sudamericana
  • Relegation - Brazil. Campeonato Brasileiro. Serie B

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 53%Обидві заб'ють 55%Пік голів 76-90
48%Перемога · Fluminense2.07
25%Нічия4.07
27%Перемога · CR Vasco da Gama3.68
2,79Очікувані голи
9,4Очікувані кутові
5,3Очікувані картки
  • Модель очікує 2,79 голів: 1,63 у команди Fluminense і 1,16 у команди CR Vasco da Gama.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (12%), далі 1–0 (10%).
  • Кутові: близько 9,4 (5,4 — 4).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 21.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,94, 2-й — 1,85.

Точний рахунок за моделлю

1–111,6%1–010%2–19,5%2–08,2%0–17,1%1–26,7%0–06,1%2–25,5%3–15,1%

Заб'є 4+: Fluminense — 8%, CR Vasco da Gama — 3%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.590%89%94%1.07
ТБ 1.580%67%77%1.30
ТБ 2.570%44%53%1.89
ТБ 3.530%44%31%3.27
ТБ 4.510%33%15%6.63

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (10), гості — на виїзді (9). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТБ 8.5 кутових у 9 з 9 матчів100%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 0.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Fluminenseматчів: 10 · 9CR Vasco da Gama
2,8Середній тотал матчу2,78
90%9/10ТБ 0.589%8/9
10%1/10ТМ 0.511%1/9
80%8/10ТБ 1.567%6/9
20%2/10ТМ 1.533%3/9
70%7/10ТБ 2.544%4/9
30%3/10ТМ 2.556%5/9
30%3/10ТБ 3.544%4/9
70%7/10ТМ 3.556%5/9
10%1/10ТБ 4.533%3/9
90%9/10ТМ 4.567%6/9

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

FluminenseCR Vasco da Gama
56%5/9Забиває першою25%2/8
80%4/5…і перемагає50%1/2
20%1/5…і грає внічию50%1/2
0%0/5…і програє0%0/2
80%4/5…і потім пропускає50%1/2

Пропустивши першою…

44%4/9Пропускає першою75%6/8
100%4/4…і потім забиває67%4/6
50%2/4…і виграє (камбек)17%1/6
25%1/4…і рятує нічию17%1/6

Загалом

30%3/10Забиває в обох таймах11%1/9
90%9/10Забиває взагалі67%6/9
  • • Fluminense відкривала рахунок у 56% матчів.
  • • Fluminense не програвала, пропустивши першою, у 75% таких матчів.
  • • CR Vasco da Gama відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • CR Vasco da Gama не програвала, пропустивши першою, у 33% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 10 · 9
FluminenseCR Vasco da Gama
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0220%1–1522%02
3140%16–3022%12
4150%31–4522%11
1120%46–6033%14
1220%61–7533%13
8480%76–9067%72
3030%37–перерва11%01
3140%87–кінець33%31
  • • Fluminense найбільше забиває у відрізку 76–90: 8 з 17 (47%).
  • • Fluminense найбільше пропускає у відрізку 76–90: 4 з 11.
  • • Fluminense забиває 53% голів після 60-ї хвилини.
  • • CR Vasco da Gama найбільше забиває у відрізку 76–90: 7 з 11 (64%).
  • • CR Vasco da Gama найбільше пропускає у відрізку 46–60: 4 з 14.
  • • CR Vasco da Gama забиває 73% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

FluminenseCR Vasco da Gama
7,0Кутові свої, в середньому4,4
3,5Кутові суперника, в середньому3,9
10,5Кутові в матчі, у середньому8,3
2,8Кутові в 1-му таймі, в середньому1,56

Тотал матчу

90%9/10ТБ 7.567%6/9
70%7/10ТБ 8.556%5/9
50%5/10ТБ 9.544%4/9
30%3/10ТБ 10.522%2/9
30%3/10ТБ 11.511%1/9

Тотал 1-го тайму

100%10/10ТБ 2.567%6/9
60%6/10ТБ 3.556%5/9
40%4/10ТБ 4.544%4/9
10%1/10ТБ 5.522%2/9

Індивідуальний тотал

100%10/10ІТБ 2.5 кутових89%8/9
80%8/10ІТБ 3.5 кутових56%5/9
80%8/10ІТБ 4.5 кутових44%4/9
70%7/10ІТБ 5.5 кутових44%4/9
60%6/10ІТБ 6.5 кутових11%1/9

Фора за кутовими

60%6/10Фора -2.522%2/9
60%6/10Фора -1.544%4/9
70%7/10Фора -0.567%6/9
80%8/10Фора +0.567%6/9
80%8/10Фора +1.578%7/9
100%10/10Фора +2.589%8/9

Кутові по 10-хвилинках (в середньому)

FluminenseCR Vasco da Gama
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–1050%0,50
000%11–20100%11
10100%21–3050%0,50
10100%31–4050%01
01100%41–перерва0%00
10100%46–55100%10
10100%56–6550%0,50,5
20100%66–7550%0,50,5
10100%76–85100%1,51,5
10100%86–кінець50%0,50
01100%37–перерва0%00
10100%87–кінець50%0,50

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Fluminenseза матчCR Vasco da Gama
1,68xG свої1,32
1,07xG суперника1,04
19,0Удари15,4
11,3Удари суперника12,0
6,9Удари в площину4,8
4,0У площину в суперника4,4
9%Реалізація8%
11,2Ударів на гол12,7
11,5Фоли14,0
1,4Офсайди1,67
  • • Fluminense забиває на 0,02 за матч більше за свій xG — реалізує краще, ніж «належить».
  • • Fluminense пропускає на 0,03 за матч більше за xG суперників.
  • • CR Vasco da Gama забиває на 0,1 за матч менше за свій xG — моменти не реалізує.
  • • CR Vasco da Gama пропускає на 0,52 за матч більше за xG суперників.

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Fluminenseматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В3вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П1камбек1поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)2:1 ×33:2 ×10:0 ×11:1 ×12:2 ×11:2 ×1

CR Vasco da Gamaматчів: 9

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога2нічия2нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:4 ×20:1 ×22:0 ×14:1 ×10:0 ×12:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
33%ТБ 2.52 з 6
0%ТБ 3.50 з 6
67%Обидві заб'ють4 з 6
50%Перемога: Fluminense3 з 6
0%Перемога: CR Vasco da Gama0 з 6
50%Нічия3 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2 гола за матч.

Тиск

За подіями текстової трансляції (атаки, удари, кутові, голи), а не за трекінгом. Вгору — господарі, вниз — гості.

Профіль матчу

Assists
83% 356/430
87% 446/512
Long Balls
29% 12/41
68% 23/34
Passes in final third
70% 45/64
80% 195/245
Crosses
21% 3/14
21% 7/34
Tackles
55% 11/20
50% 7/14