Tadamon Sour — Al-Mabarrah 1:1: огляд і статистика матчу

Lebanon. Premier League · 16.06.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tadamon Sour
Матч завершено1 : 116.06.2026 13:00
Al-Mabarrah

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tadamon Sour0%
  • Нічия0%
  • Al-Mabarrah0%

Огляд

Матч Tadamon Sour — Al-Mabarrah (Lebanon. Premier League, 16.06.2026 13:00 UTC) завершився з рахунком 1:1. Матч завершився внічию. Голи: Hassan Fouani 64', Ali Abbas Kharoubi 85'.

Форма Tadamon Sour в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 2, поразки — 4. Форма Al-Mabarrah в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 18, перемоги Tadamon Sour — 4, перемоги Al-Mabarrah — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 08.11.2025 12:15: Al-Mabarrah 0:3 Tadamon Sour.

Tadamon Sour: 10-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 21. Al-Mabarrah: 8-е місце в таблиці, очки — 22, зіграно матчів — 21.

Пов'язані сторінки: Tadamon Sour, Al-Mabarrah, таблиця Lebanon. Premier League.

Інші ігри: усі матчі дня — Футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Tadamon Sour
011
Al-Mabarrah
011

Події матчу

2-й тайм1 : 1

Перебіг матчу

Tadamon Sour +1Найбільший відрив+0 Al-Mabarrah
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 1

4 / 18
Перемоги
1 / 18
10 / 14
Голи
4 / 14
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
08.11.2025Матч завершено
Al-Mabarrah0 : 3Tadamon Sour
03.05.2014Матч завершено
Tadamon Sour3 : 1Al-Mabarrah
27.10.2013Матч завершено
Al-Mabarrah0 : 1Tadamon Sour
31.03.2012Матч завершено
Tadamon Sour1 : 1Al-Mabarrah
04.12.2011Матч завершено
Al-Mabarrah0 : 2Tadamon Sour
18.02.2011Матч завершено
Al-Mabarrah2 : 0Tadamon Sour

Попередні матчі: Tadamon Sour

27.02.2026Матч завершено
Jwaya1 : 0Tadamon Sour
П
21.02.2026Матч завершено
Al Ahed0 : 0Tadamon Sour
Н
13.02.2026Матч завершено
Al Riyadi Al Abassiya1 : 1Tadamon Sour
Н
31.01.2026Матч завершено
Tadamon Sour1 : 2Shabab Al-Sahel
П
24.01.2026Матч завершено
Al-Safa SC2 : 0Tadamon Sour
П
18.01.2026Матч завершено
Al Ahed3 : 1Tadamon Sour
П

Попередні матчі: Al-Mabarrah

11.06.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 1Al-Mabarrah
В
21.02.2026Матч завершено
Al-Mabarrah0 : 2Jwaya
П
15.02.2026Матч завершено
Al-Mabarrah1 : 0Al Ahed
В
07.02.2026Матч завершено
Al Riyadi Al Abassiya0 : 0Al-Mabarrah
Н
23.01.2026Матч завершено
Al-Mabarrah1 : 0Shabab Al-Sahel
В
17.01.2026Матч завершено
Sagesse2 : 1Al-Mabarrah
Н

Інформація про матч

Найближчі матчі: Tadamon Sour

08.11.2026Матч відбудеться
Tadamon Sour11:15Al-Ansar Beirut

Найближчі матчі: Al-Mabarrah

07.11.2026Матч відбудеться
Al-Mabarrah11:15Shabab Al-Sahel
20.11.2026Матч відбудеться
Al Nejmeh11:15Al-Mabarrah

Lebanon. Premier League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Al-Ansar Beirut21172253:9+4453
2Al Nejmeh21144342:10+3246
3Al Ahed21131734:22+1240
4Jwaya21115531:14+1738
5Al-Safa SC21113730:17+1336
6Sagesse2193929:27+230
7Shabab Al-Sahel2176822:21+127
8Al-Mabarrah2157912:36-2422
9Al Riyadi Al Abassiya21551116:30-1420
10Tadamon Sour21381012:26-1417
11Racing Beirut2101204:61-571
12Al Bourj113178:20-1210
  • Promotion - AFC Challenge League
  • Premier League (Relegation. Play-offs)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 24%Обидві заб'ють 33%Пік голів 76-90
36%Перемога · Tadamon Sour2.79
34%Нічия2.94
30%Перемога · Al-Mabarrah3.31
1,7Очікувані голи
0,1Очікувані картки
  • Модель очікує 1,7 голів: 0,9 у команди Tadamon Sour і 0,8 у команди Al-Mabarrah.
  • Найімовірніший рахунок 0–0 (18%), далі 1–0 (16%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 6.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,8, 2-й — 0,8.

Точний рахунок за моделлю

0–018,3%1–016,4%0–114,6%1–113,2%2–07,4%2–15,9%0–25,8%1–25,3%2–22,4%

Заб'є 4+: Tadamon Sour — 1%, Al-Mabarrah — 1%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.560%80%82%1.22
ТБ 1.560%60%51%1.97
ТБ 2.540%20%24%4.12
ТБ 3.520%0%9%10.73
ТБ 4.50%0%3%33.77

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (5), гості — на виїзді (5). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без перемог поспіль: 9100%
  • ТМ 2.5 поспіль: 5100%
  • ТМ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забивала менше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 9 з 9 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 8 з 8 матчів100%
  • Забивши першою, перемагала в 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 2.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Принаймні одна не забила в 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Tadamon Sourматчів: 5 · 5Al-Mabarrah
1,8Середній тотал матчу1,6
60%3/5ТБ 0.580%4/5
40%2/5ТМ 0.520%1/5
60%3/5ТБ 1.560%3/5
40%2/5ТМ 1.540%2/5
40%2/5ТБ 2.520%1/5
60%3/5ТМ 2.580%4/5
20%1/5ТБ 3.50%0/5
80%4/5ТМ 3.5100%5/5
0%0/5ТБ 4.50%0/5
100%5/5ТМ 4.5100%5/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Tadamon SourAl-Mabarrah
33%1/3Забиває першою25%1/4
0%0/1…і перемагає100%1/1
0%0/1…і грає внічию0%0/1
100%1/1…і програє0%0/1
100%1/1…і потім пропускає0%0/1

Пропустивши першою…

67%2/3Пропускає першою75%3/4
100%2/2…і потім забиває33%1/3
0%0/2…і виграє (камбек)0%0/3
50%1/2…і рятує нічию0%0/3

Загалом

0%0/5Забиває в обох таймах0%0/5
60%3/5Забиває взагалі40%2/5
  • • Tadamon Sour відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • Tadamon Sour не програвала, пропустивши першою, у 50% таких матчів.
  • • Al-Mabarrah відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • Al-Mabarrah не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 5 · 5
Tadamon SourAl-Mabarrah
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1020%1–1520%01
0120%16–3040%02
0120%31–4540%11
1020%46–6020%10
000%61–750%00
1460%76–9020%01
0120%37–перерва20%10
0340%87–кінець20%01
  • • Tadamon Sour найбільше забиває у відрізку 1–15: 1 з 3 (33%).
  • • Tadamon Sour найбільше пропускає у відрізку 76–90: 4 з 6.
  • • Al-Mabarrah найбільше забиває у відрізку 31–45: 1 з 2 (50%).
  • • Al-Mabarrah найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 5.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Tadamon Sourматчів: 5

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия1вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога3нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:0 ×21:2 ×11:3 ×11:1 ×1

Al-Mabarrahматчів: 5

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога1нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:2 ×21:0 ×10:0 ×11:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
33%ТБ 2.52 з 6
17%ТБ 3.51 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
67%Перемога: Tadamon Sour4 з 6
17%Перемога: Al-Mabarrah1 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,33 гола за матч.