Shabab Al-Sahel — Racing Beirut 2:0: огляд і статистика матчу

Lebanon. Premier League · 16.06.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Shabab Al-Sahel
Матч завершено2 : 016.06.2026 13:00
Racing Beirut

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Shabab Al-Sahel0%
  • Нічия0%
  • Racing Beirut0%

Огляд

Матч Shabab Al-Sahel — Racing Beirut (Lebanon. Premier League, 16.06.2026 13:00 UTC) завершився з рахунком 2:0. Переможець матчу — Shabab Al-Sahel. Голи: Hassan Salami 20', Hassan Salami 86'.

Форма Shabab Al-Sahel в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма Racing Beirut в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Shabab Al-Sahel — 6, перемоги Racing Beirut — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 08.11.2025 12:15: Racing Beirut 0:4 Shabab Al-Sahel.

Shabab Al-Sahel: 7-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 21. Racing Beirut: 11-е місце в таблиці, очки — 1, зіграно матчів — 21.

Пов'язані сторінки: Shabab Al-Sahel, Racing Beirut, таблиця і результати: Lebanon. Premier League.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Shabab Al-Sahel
112
Racing Beirut
000

Події матчу

1-й тайм1 : 0
2-й тайм1 : 0

Перебіг матчу

Shabab Al-Sahel +2Найбільший відрив+0 Racing Beirut
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
16 / 19
Голи
3 / 19
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
08.11.2025Матч завершено
Racing Beirut0 : 4Shabab Al-Sahel
20.06.2025Матч завершено
Racing Beirut0 : 2Shabab Al-Sahel
19.05.2025Матч завершено
Racing Beirut1 : 4Shabab Al-Sahel
19.04.2025Матч завершено
Shabab Al-Sahel3 : 1Racing Beirut
18.02.2025Матч завершено
Racing Beirut0 : 1Shabab Al-Sahel
12.11.2023Матч завершено
Racing Beirut1 : 2Shabab Al-Sahel

Попередні матчі: Shabab Al-Sahel

12.06.2026Матч завершено
Shabab Al-Sahel0 : 1Al-Safa SC
П
22.02.2026Матч завершено
Al-Ansar Beirut3 : 0Shabab Al-Sahel
П
16.02.2026Матч завершено
Sagesse2 : 1Shabab Al-Sahel
П
07.02.2026Матч завершено
Shabab Al-Sahel1 : 1Al Nejmeh
Н
31.01.2026Матч завершено
Tadamon Sour1 : 2Shabab Al-Sahel
В
23.01.2026Матч завершено
Al-Mabarrah1 : 0Shabab Al-Sahel
П

Попередні матчі: Racing Beirut

11.06.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 1Al-Mabarrah
П
20.02.2026Матч завершено
Al-Safa SC2 : 0Racing Beirut
П
15.02.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 4Jwaya
П
08.02.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 6Al-Ansar Beirut
П
01.02.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 2Al Ahed
П
23.01.2026Матч завершено
Racing Beirut0 : 2Sagesse
П

Інформація про матч

Турнір
Premier League
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Shabab Al-Sahel

07.11.2026Матч відбудеться
Al-Mabarrah11:15Shabab Al-Sahel

Lebanon. Premier League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Al-Ansar Beirut21172253:9+4453
2Al Nejmeh21144342:10+3246
3Al Ahed21131734:22+1240
4Jwaya21115531:14+1738
5Al-Safa SC21113730:17+1336
6Sagesse2193929:27+230
7Shabab Al-Sahel2176822:21+127
8Al-Mabarrah2157912:36-2422
9Al Riyadi Al Abassiya21551116:30-1420
10Tadamon Sour21381012:26-1417
11Racing Beirut2101204:61-571
12Al Bourj113178:20-1210
  • Promotion - AFC Challenge League
  • Premier League (Relegation. Play-offs)

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Shabab Al-Sahel · 69%ТБ 2.5 34%Обидві заб'ють 27%Пік голів 46-60
69%Перемога · Shabab Al-Sahel1.45
23%Нічия4.44
8%Перемога · Racing Beirut11.85
2,08Очікувані голи
0,1Очікувані картки
  • Модель очікує 2,08 голів: 1,67 у команди Shabab Al-Sahel і 0,41 у команди Racing Beirut.
  • Найімовірніший рахунок 1–0 (21%), далі 2–0 (18%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 46-60: усього 8.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,67, 2-й — 1,41.

Точний рахунок за моделлю

1–020,9%2–017,5%0–012,5%3–09,8%1–18,5%2–17,1%0–15,1%4–04,1%3–14%

Заб'є 4+: Shabab Al-Sahel — 9%, Racing Beirut — 0%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.578%86%88%1.14
ТБ 1.556%86%62%1.63
ТБ 2.511%43%34%2.90
ТБ 3.50%14%16%6.35
ТБ 4.50%14%6%16.62

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (9), гості — на виїзді (7). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • ТМ 3.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала менше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 9 з 9 матчів100%
  • Пропускала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 1.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Гол у 1-му таймі в 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Shabab Al-Sahelматчів: 9 · 7Racing Beirut
1,45Середній тотал матчу2,71
78%7/9ТБ 0.586%6/7
22%2/9ТМ 0.514%1/7
56%5/9ТБ 1.586%6/7
44%4/9ТМ 1.514%1/7
11%1/9ТБ 2.543%3/7
89%8/9ТМ 2.557%4/7
0%0/9ТБ 3.514%1/7
100%9/9ТМ 3.586%6/7
0%0/9ТБ 4.514%1/7
100%9/9ТМ 4.586%6/7

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Shabab Al-SahelRacing Beirut
43%3/7Забиває першою0%0/6
67%2/3…і перемагає—
33%1/3…і грає внічию—
0%0/3…і програє—
33%1/3…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

57%4/7Пропускає першою100%6/6
50%2/4…і потім забиває17%1/6
25%1/4…і виграє (камбек)0%0/6
25%1/4…і рятує нічию0%0/6

Загалом

11%1/9Забиває в обох таймах0%0/7
56%5/9Забиває взагалі14%1/7
  • • Shabab Al-Sahel відкривала рахунок у 43% матчів.
  • • Shabab Al-Sahel не програвала, пропустивши першою, у 50% таких матчів.
  • • Racing Beirut відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Racing Beirut не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 9 · 7
Shabab Al-SahelRacing Beirut
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0111%1–1529%02
0111%16–300%00
1011%31–4543%05
3144%46–6057%04
3144%61–7557%04
0222%76–9043%13
1011%37–перерва43%04
000%87–кінець14%02
  • • Shabab Al-Sahel найбільше забиває у відрізку 46–60: 3 з 7 (43%).
  • • Shabab Al-Sahel найбільше пропускає у відрізку 76–90: 2 з 6.
  • • Shabab Al-Sahel забиває 43% голів після 60-ї хвилини.
  • • Racing Beirut найбільше забиває у відрізку 76–90: 1 з 1 (100%).
  • • Racing Beirut найбільше пропускає у відрізку 31–45: 5 з 18.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Shabab Al-Sahelматчів: 9

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н3нічия → перемога4нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×20:0 ×20:1 ×12:0 ×12:1 ×11:0 ×1

Racing Beirutматчів: 7

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия5поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:2 ×31:2 ×10:0 ×10:7 ×10:3 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
67%ТБ 2.54 з 6
50%ТБ 3.53 з 6
50%Обидві заб'ють3 з 6
100%Перемога: Shabab Al-Sahel6 з 6
0%Перемога: Racing Beirut0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 3,17 гола за матч.