Altay Ust-Kamenogorsk — Irtysh Pavlodar 1:2: огляд і статистика матчу

Kazakhstan. Premier League · 18.09.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sayat Sulikanov (Kazakhstan)
Altay Ust-Kamenogorsk
Матч завершено1 : 218.09.2026 12:00
Irtysh Pavlodar

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Altay Ust-Kamenogorsk0%
  • Нічия0%
  • Irtysh Pavlodar0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Altay Ust-Kamenogorsk 1:2 Irtysh Pavlodar, Kazakhstan. Premier League, 18.09.2026 12:00 (UTC). Переможець матчу — Irtysh Pavlodar. Голи: Yushi Shimamura 7', Seif Popov 34', Ruslan Judenkov 44'.

Форма Altay Ust-Kamenogorsk в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Irtysh Pavlodar в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Altay Ust-Kamenogorsk — 1, перемоги Irtysh Pavlodar — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 04.04.2026 10:00: Irtysh Pavlodar 1:0 Altay Ust-Kamenogorsk.

Altay Ust-Kamenogorsk: 14-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 30. Irtysh Pavlodar: 12-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: статистика Altay Ust-Kamenogorsk, статистика Irtysh Pavlodar, таблиця і результати: Kazakhstan. Premier League.

Інші ігри: усі матчі дня — Футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Altay Ust-Kamenogorsk
101
Irtysh Pavlodar
202

Події матчу

Статистика матчу

  • 57% Possession 43%
  • 25 Total shots 6
  • 6 Shots on target 2
  • 1 Yellow cards 4
  • 0 Red cards 1
  • 9 Shots off target 3
  • 10 Shots blocked 1
  • 4 Offsides 1
  • 14 Fouls 15
  • 4 Corners 3

Склади

Перебіг матчу

Altay Ust-Kamenogorsk +0Найбільший відрив+1 Irtysh Pavlodar
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

1 / 3
Перемоги
1 / 3
3 / 6
Голи
3 / 6
10 / 15
Жовті картки
5 / 15
1 / 1
Червоні картки
0 / 1
Матчі
04.04.2026Матч завершено
Irtysh Pavlodar1 : 0Altay Ust-Kamenogorsk
17.10.2025Матч завершено
Altay Ust-Kamenogorsk1 : 1Irtysh Pavlodar
11.07.2025Матч завершено
Irtysh Pavlodar1 : 2Altay Ust-Kamenogorsk

Попередні матчі: Altay Ust-Kamenogorsk

13.09.2026Матч завершено
Ulytau0 : 3Altay Ust-Kamenogorsk
В
06.09.2026Матч завершено
Altay Ust-Kamenogorsk2 : 0Kaysar
В
29.08.2026Матч завершено
Jenis1 : 0Altay Ust-Kamenogorsk
П
19.08.2026Матч завершено
Altay Ust-Kamenogorsk1 : 2Ordabasy
П
15.08.2026Матч завершено
Ordabasy3 : 1Altay Ust-Kamenogorsk
П
08.08.2026Матч завершено
Altay Ust-Kamenogorsk3 : 0Kyzylzhar
В

Попередні матчі: Irtysh Pavlodar

13.09.2026Матч завершено
Irtysh Pavlodar2 : 1Okzhetpes
В
05.09.2026Матч завершено
Zhetysu1 : 0Irtysh Pavlodar
П
30.08.2026Матч завершено
Irtysh Pavlodar2 : 1Aktobe
В
16.08.2026Матч завершено
Irtysh Pavlodar0 : 2Tobol Kostanay
П
09.08.2026Матч завершено
Elimai3 : 1Irtysh Pavlodar
П
01.08.2026Матч завершено
Irtysh Pavlodar3 : 2Caspiy Aktau
В

Інформація про матч

Турнір
Premier League
Сезон
2026
Глядачі
3 700
Суддя
Sayat Sulikanov

Найближчі матчі: Altay Ust-Kamenogorsk

25.10.2026Матч відбудеться
Altay Ust-Kamenogorsk10:00Elimai
31.10.2026Матч відбудеться
Kairat10:00Altay Ust-Kamenogorsk

Найближчі матчі: Irtysh Pavlodar

10.10.2026Матч відбудеться
Irtysh Pavlodar10:00Kyzylzhar
25.10.2026Матч відбудеться
Atyrau11:00Irtysh Pavlodar
01.11.2026Матч відбудеться
Irtysh Pavlodar14:00Ordabasy

Kazakhstan. Premier League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ordabasy30215459:23+3668
2Kairat30198360:23+3765
3Astana30159648:31+1754
4Okzhetpes30166849:38+1154
5Aktobe30147947:39+849
6Elimai30129943:44-145
7Tobol Kostanay301251342:42041
8Jenis30991232:40-836
9Ulytau30981327:38-1135
10Kyzylzhar30961531:42-1133
11Caspiy Aktau30961532:44-1233
12Irtysh Pavlodar30881431:44-1332
13Atyrau306121227:35-830
14Altay Ust-Kamenogorsk306101431:42-1128
15Zhetysu30691531:49-1827
16Kaysar304131325:41-1625
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - UEFA Conference League (Qualification)
  • Relegation - First League

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 36%Обидві заб'ють 42%Пік голів 76-90
47%Перемога · Altay Ust-Kamenogorsk2.13
29%Нічия3.50
24%Перемога · Irtysh Pavlodar4.10
2,15Очікувані голи
9,7Очікувані кутові
5,8Очікувані картки
  • Модель очікує 2,15 голів: 1,3 у команди Altay Ust-Kamenogorsk і 0,85 у команди Irtysh Pavlodar.
  • Найімовірніший рахунок 1–0 (15%), далі 1–1 (13%).
  • Кутові: близько 9,7 (4,8 — 4,9).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 12.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,9, 2-й — 1,32.

Точний рахунок за моделлю

1–015,1%1–112,9%0–011,6%0–19,9%2–09,8%2–18,4%1–25,5%3–04,3%0–24,2%

Заб'є 4+: Altay Ust-Kamenogorsk — 4%, Irtysh Pavlodar — 1%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.580%80%88%1.13
ТБ 1.560%50%63%1.58
ТБ 2.540%40%36%2.75
ТБ 3.520%20%17%5.85
ТБ 4.520%0%7%14.88

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (10), гості — на виїзді (10). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Забивала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала більше 0.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 2.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Гол у 1-му таймі в 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 3.5 карток у 8 з 10 матчів80%
  • ТМ 3.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 3.5 карток у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 0.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%
  • ТБ 9.5 кутових у 7 з 10 матчів70%
  • ТМ 9.5 кутових у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Altay Ust-Kamenogorskматчів: 10 · 10Irtysh Pavlodar
2,4Середній тотал матчу1,9
80%8/10ТБ 0.580%8/10
20%2/10ТМ 0.520%2/10
60%6/10ТБ 1.550%5/10
40%4/10ТМ 1.550%5/10
40%4/10ТБ 2.540%4/10
60%6/10ТМ 2.560%6/10
20%2/10ТБ 3.520%2/10
80%8/10ТМ 3.580%8/10
20%2/10ТБ 4.50%0/10
80%8/10ТМ 4.5100%10/10

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Altay Ust-KamenogorskIrtysh Pavlodar
38%3/8Забиває першою13%1/8
67%2/3…і перемагає100%1/1
0%0/3…і грає внічию0%0/1
33%1/3…і програє0%0/1
33%1/3…і потім пропускає100%1/1

Пропустивши першою…

63%5/8Пропускає першою88%7/8
80%4/5…і потім забиває43%3/7
20%1/5…і виграє (камбек)0%0/7
40%2/5…і рятує нічию14%1/7

Загалом

11%1/9Забиває в обох таймах0%0/10
70%7/10Забиває взагалі40%4/10
  • • Altay Ust-Kamenogorsk відкривала рахунок у 38% матчів.
  • • Altay Ust-Kamenogorsk не програвала, пропустивши першою, у 60% таких матчів.
  • • Irtysh Pavlodar відкривала рахунок у 13% матчів.
  • • Irtysh Pavlodar не програвала, пропустивши першою, у 14% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 10 · 10
Altay Ust-KamenogorskIrtysh Pavlodar
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2440%1–150%00
0320%16–3020%11
2210%31–4520%13
2240%46–6020%11
3140%61–7530%03
3120%76–9030%35
2210%37–перерва20%12
1010%87–кінець30%12
  • • Altay Ust-Kamenogorsk найбільше забиває у відрізку 61–75: 3 з 12 (25%).
  • • Altay Ust-Kamenogorsk найбільше пропускає у відрізку 1–15: 4 з 13.
  • • Altay Ust-Kamenogorsk забиває 50% голів після 60-ї хвилини.
  • • Irtysh Pavlodar найбільше забиває у відрізку 76–90: 3 з 6 (50%).
  • • Irtysh Pavlodar найбільше пропускає у відрізку 76–90: 5 з 13.
  • • Irtysh Pavlodar забиває 50% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Altay Ust-KamenogorskIrtysh Pavlodar
4,3Кутові свої, в середньому5,0
4,8Кутові суперника, в середньому5,2
9,1Кутові в матчі, у середньому10,2
1,7Кутові в 1-му таймі, в середньому1,67

Тотал матчу

50%5/10ТБ 7.567%6/9
50%5/10ТБ 8.556%5/9
50%5/10ТБ 9.556%5/9
30%3/10ТБ 10.544%4/9
20%2/10ТБ 11.544%4/9

Тотал 1-го тайму

90%9/10ТБ 2.589%8/9
60%6/10ТБ 3.556%5/9
40%4/10ТБ 4.544%4/9
30%3/10ТБ 5.533%3/9

Індивідуальний тотал

80%8/10ІТБ 2.5 кутових78%7/9
50%5/10ІТБ 3.5 кутових78%7/9
30%3/10ІТБ 4.5 кутових56%5/9
20%2/10ІТБ 5.5 кутових33%3/9
20%2/10ІТБ 6.5 кутових11%1/9

Фора за кутовими

10%1/10Фора -2.522%2/9
20%2/10Фора -1.522%2/9
30%3/10Фора -0.533%3/9
50%5/10Фора +0.544%4/9
60%6/10Фора +1.556%5/9
70%7/10Фора +2.578%7/9

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Altay Ust-Kamenogorskза матчIrtysh Pavlodar
8,9Удари9,6
9,8Удари суперника9,7
3,6Удари в площину4,0
3,1У площину в суперника3,8
15%Реалізація6%
6,9Ударів на гол15,9
13,5Фоли11,6
1,8Офсайди1,44

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Altay Ust-Kamenogorskматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В2вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога3нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:0 ×22:0 ×11:2 ×13:0 ×12:4 ×11:0 ×1

Irtysh Pavlodarматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога2нічия5нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:1 ×30:0 ×21:3 ×12:1 ×10:2 ×12:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.52 з 3
33%ТБ 2.51 з 3
0%ТБ 3.50 з 3
67%Обидві заб'ють2 з 3
33%Перемога: Altay Ust-Kamenogorsk1 з 3
33%Перемога: Irtysh Pavlodar1 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 2 гола за матч.

Профіль матчу