Belgium U19 — Cyprus U19 4:0: огляд і статистика матчу

UEFA European U19 Championship (Qualification. Round 1. League A) · 25.03.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Belgium U19
Матч завершено4 : 025.03.2026 18:00
Cyprus U19

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Belgium U190%
  • Нічия0%
  • Cyprus U190%

Огляд

Підсумковий рахунок: Belgium U19 4:0 Cyprus U19, UEFA European U19 Championship (Qualification. Round 1. League A), 25.03.2026 18:00 (UTC). Перемога — за командою Belgium U19. Голи: Ali Camara 30', Wout Gielen 41', Arthur De Kimpe 55', Terry Van De Ven 70'.

Belgium U19 за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 4, поразки — 1. Cyprus U19 за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3.

В історії очних матчів Belgium U19 і Cyprus U19: зустрічей — 1, перемог Belgium U19 — 1, перемог Cyprus U19 — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.10.2010 14:30: Belgium U19 4:1 Cyprus U19.

Belgium U19 — 1-й рядок таблиці (7 оч. за 3 ігор). Cyprus U19 — 4-й рядок таблиці (0 оч. за 3 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Belgium U19, результати та розклад Cyprus U19, таблиця UEFA European U19 Championship (Qualification. Round 1. League A).

Ще матчі: Футбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Belgium U19
224
Cyprus U19
000

Події матчу

Статистика матчу

  • 1 Yellow cards 4

Склади

Перебіг матчу

Belgium U19 +4Найбільший відрив+0 Cyprus U19
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
4 / 5
Голи
1 / 5
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
08.10.2010Матч завершено
Belgium U194 : 1Cyprus U19

Попередні матчі: Belgium U19

25.03.2026Матч завершено
Belgium U190 : 0Denmark U19
Н
18.11.2025Матч завершено
Belgium U191 : 1Portugal U19
Н
15.11.2025Матч завершено
Belgium U191 : 1Estonia U19
Н
12.11.2025Матч завершено
Republic of North Macedonia U190 : 1Belgium U19
В
14.10.2025Матч завершено
USA U192 : 2Belgium U19
Н
11.10.2025Матч завершено
England U194 : 1Belgium U19
П

Попередні матчі: Cyprus U19

19.02.2026Матч завершено
Cyprus U191 : 1Israel U19
Н
17.02.2026Матч завершено
Cyprus U190 : 3Israel U19
П
18.11.2025Матч завершено
Kazakhstan U191 : 1Cyprus U19
Н
15.11.2025Матч завершено
Republic of Ireland U191 : 0Cyprus U19
П
12.11.2025Матч завершено
Cyprus U190 : 7Netherlands U19
П
14.10.2025Матч завершено
Romania U191 : 2Cyprus U19
В

Інформація про матч

Сезон
2026

Найближчі матчі: Belgium U19

11.11.2026Матч відбудеться
Belgium U1914:00Kazakhstan U19

Найближчі матчі: Cyprus U19

11.11.2026Матч відбудеться
Cyprus U1914:00Albania U19

UEFA European U19 Championship (Qualification. Round 1. League A)

Group 1
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Belgium U19321010:3+77
2Sweden U19321011:5+67
3Slovenia U1931022:8-63
4Cyprus U1930031:8-70
Group 2
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Italy U1932106:2+47
2Scotland U1931116:604
3Republic of Ireland U1930215:6-12
4Poland U1930212:5-32
Group 3
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Czech Republic U1932106:2+47
2Finland U1932105:3+27
3Ukraine U1931026:5+13
4Estonia U1930031:8-70
Group 4
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Austria U1932108:3+57
2Israel U1931115:4+14
3Germany U1931115:6-14
4Bosnia and Herzegovina U1930122:7-51
Group 5
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Spain U1933009:1+89
2England U1932017:4+36
3Croatia U1931021:6-53
4Bulgaria U1930031:7-60
Group 6
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Portugal U1931202:1+15
2Greece U1931114:3+14
3Kazakhstan U1931116:604
4Serbia U1931022:4-23
Group 7
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1France U1932104:2+27
2Hungary U1931116:3+34
3Wales U1931112:5-34
4Switzerland U1930125:7-21
  • Promotion - UEFA European U19 Championship (Round 2. League A)
  • UEFA European U19 Championship (Round 2. League B)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 42%Обидві заб'ють 47%Пік голів 16-30
45%Перемога · Belgium U192.20
27%Нічия3.67
27%Перемога · Cyprus U193.66
2,38Очікувані голи
4,8Очікувані картки
  • Модель очікує 2,38 голів: 1,38 у команди Belgium U19 і 1 у команди Cyprus U19.
  • Найімовірніший рахунок 1–0 (13%), далі 1–1 (13%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 16-30: усього 5.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,25, 2-й — 1,13.

Точний рахунок за моделлю

1–012,8%1–112,8%0–09,3%0–19,3%2–08,8%2–18,8%1–26,4%0–24,7%2–24,4%

Заб'є 4+: Belgium U19 — 5%, Cyprus U19 — 2%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.575%100%91%1.10
ТБ 1.575%75%69%1.46
ТБ 2.525%50%42%2.36
ТБ 3.525%25%22%4.63
ТБ 4.525%0%9%10.78

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (4). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • ТМ 2.5 поспіль: 4100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала більше 0.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Гол у 1-му таймі в 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала більше 0.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Пропускала менше 2.5 у 8 з 9 матчів89%
  • Без поразок у 8 з 9 матчів89%
  • ТМ 4.5 карток у 8 з 9 матчів89%
  • Забивала менше 1.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Belgium U19матчів: 4 · 4Cyprus U19
2,25Середній тотал матчу2,5
75%3/4ТБ 0.5100%4/4
25%1/4ТМ 0.50%0/4
75%3/4ТБ 1.575%3/4
25%1/4ТМ 1.525%1/4
25%1/4ТБ 2.550%2/4
75%3/4ТМ 2.550%2/4
25%1/4ТБ 3.525%1/4
75%3/4ТМ 3.575%3/4
25%1/4ТБ 4.50%0/4
75%3/4ТМ 4.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Belgium U19Cyprus U19
33%1/3Забиває першою25%1/4
0%0/1…і перемагає0%0/1
100%1/1…і грає внічию0%0/1
0%0/1…і програє100%1/1
100%1/1…і потім пропускає100%1/1

Пропустивши першою…

67%2/3Пропускає першою75%3/4
100%2/2…і потім забиває67%2/3
50%1/2…і виграє (камбек)33%1/3
50%1/2…і рятує нічию33%1/3

Загалом

25%1/4Забиває в обох таймах0%0/4
75%3/4Забиває взагалі75%3/4
  • • Belgium U19 відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • Belgium U19 не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.
  • • Cyprus U19 відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • Cyprus U19 не програвала, пропустивши першою, у 67% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 4
Belgium U19Cyprus U19
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–1550%02
1150%16–3025%12
2025%31–4525%01
0125%46–6050%20
0125%61–750%00
2150%76–9050%11
2025%37–перерва0%00
000%87–кінець0%00
  • • Belgium U19 найбільше забиває у відрізку 31–45: 2 з 5 (40%).
  • • Belgium U19 найбільше пропускає у відрізку 16–30: 1 з 4.
  • • Belgium U19 забиває 40% голів після 60-ї хвилини.
  • • Cyprus U19 найбільше забиває у відрізку 46–60: 2 з 4 (50%).
  • • Cyprus U19 найбільше пропускає у відрізку 1–15: 2 з 6.
  • • Cyprus U19 забиває 25% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Belgium U19Cyprus U19
1,5Кутові свої, в середньому—
5,5Кутові суперника, в середньому—
7,0Кутові в матчі, у середньому—
0,5Кутові в 1-му таймі, в середньому—

Тотал матчу

50%1/2ТБ 7.5—
50%1/2ТБ 8.5—
50%1/2ТБ 9.5—
0%0/2ТБ 10.5—
0%0/2ТБ 11.5—

Тотал 1-го тайму

100%2/2ТБ 2.5—
50%1/2ТБ 3.5—
50%1/2ТБ 4.5—
0%0/2ТБ 5.5—

Індивідуальний тотал

50%1/2ІТБ 2.5 кутових—
0%0/2ІТБ 3.5 кутових—
0%0/2ІТБ 4.5 кутових—
0%0/2ІТБ 5.5 кутових—
0%0/2ІТБ 6.5 кутових—

Фора за кутовими

0%0/2Фора -2.5—
0%0/2Фора -1.5—
0%0/2Фора -0.5—
0%0/2Фора +0.5—
0%0/2Фора +1.5—
0%0/2Фора +2.5—

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Belgium U19за матчCyprus U19
6,0Удари—
8,5Удари суперника—
2,5Удари в площину—
2,0У площину в суперника—
21%Реалізація—
4,8Ударів на гол—
13,0Фоли—
1,5Офсайди—

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Belgium U19матчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога2нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×20:0 ×13:2 ×1

Cyprus U19матчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П1камбек1поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×10:1 ×12:1 ×11:3 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Профіль матчу