Sagesse — Al Nejmeh 0:1: огляд і статистика матчу

Lebanon. Premier League · 03.07.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Sagesse
Матч завершено0 : 103.07.2026 18:30
Al Nejmeh

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sagesse0%
  • Нічия0%
  • Al Nejmeh0%

Огляд

03.07.2026 18:30 (UTC) у турнірі Lebanon. Premier League зустріч Sagesse — Al Nejmeh закінчилася з рахунком 0:1. Переможець матчу — Al Nejmeh. Голи: Agay Akumu 62'.

Форма Sagesse в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Al Nejmeh в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 19, перемоги Sagesse — 0, перемоги Al Nejmeh — 5, нічиї — 1. Остання зустріч 15.05.2026 13:00: Al Nejmeh 2:1 Sagesse.

Sagesse: 6-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 21. Al Nejmeh: 2-е місце в таблиці, очки — 46, зіграно матчів — 21.

Статистика та результати: Sagesse, Al Nejmeh, таблиця Lebanon. Premier League.

Інші ігри: усі матчі дня — Футбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Футбол.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sagesse
000
Al Nejmeh
011

Події матчу

1-й тайм0 : 0
2-й тайм0 : 1

Перебіг матчу

Sagesse +0Найбільший відрив+1 Al Nejmeh
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 1

0 / 19
Перемоги
5 / 19
3 / 15
Голи
12 / 15
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
15.05.2026Матч завершено
Al Nejmeh2 : 1Sagesse
27.12.2025Матч завершено
Al Nejmeh3 : 0Sagesse
12.07.2025Матч завершено
Sagesse2 : 3Al Nejmeh
14.06.2025Матч завершено
Sagesse0 : 3Al Nejmeh
02.05.2025Матч завершено
Al Nejmeh1 : 0Sagesse
01.02.2025Матч завершено
Al Nejmeh0 : 0Sagesse

Попередні матчі: Sagesse

29.06.2026Матч завершено
Sagesse4 : 1Tadamon Sour
В
25.06.2026Матч завершено
Sagesse4 : 2Al-Mabarrah
В
20.06.2026Матч завершено
Sagesse3 : 3Jwaya
Н
16.06.2026Матч завершено
Al Ahed1 : 0Sagesse
П
12.06.2026Матч завершено
Al Riyadi Al Abassiya0 : 1Sagesse
В
18.05.2026Матч завершено
Jwaya1 : 0Sagesse
П

Попередні матчі: Al Nejmeh

29.06.2026Матч завершено
Al Nejmeh5 : 0Racing Beirut
В
25.06.2026Матч завершено
Al Nejmeh1 : 0Tadamon Sour
В
21.06.2026Матч завершено
Al Nejmeh5 : 0Al-Mabarrah
В
16.06.2026Матч завершено
Jwaya2 : 1Al Nejmeh
П
12.06.2026Матч завершено
Al Nejmeh1 : 0Al Ahed
В
21.05.2026Матч завершено
Al-Ansar Beirut3 : 2Al Nejmeh
Н

Інформація про матч

Турнір
Premier League
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Sagesse

06.11.2026Матч відбудеться
Al Riyadi Al Abassiya11:15Sagesse
29.11.2026Матч відбудеться
Al Nejmeh11:15Sagesse

Найближчі матчі: Al Nejmeh

08.11.2026Матч відбудеться
Al Ahed14:30Al Nejmeh
20.11.2026Матч відбудеться
Al Nejmeh11:15Al-Mabarrah
24.11.2026Матч відбудеться
Al-Safa SC18:45Al Nejmeh
29.11.2026Матч відбудеться
Al Nejmeh11:15Sagesse

Lebanon. Premier League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Al-Ansar Beirut21172253:9+4453
2Al Nejmeh21144342:10+3246
3Al Ahed21131734:22+1240
4Jwaya21115531:14+1738
5Al-Safa SC21113730:17+1336
6Sagesse2193929:27+230
7Shabab Al-Sahel2176822:21+127
8Al-Mabarrah2157912:36-2422
9Al Riyadi Al Abassiya21551116:30-1420
10Tadamon Sour21381012:26-1417
11Racing Beirut2101204:61-571
12Al Bourj113178:20-1210
  • Promotion - AFC Challenge League
  • Premier League (Relegation. Play-offs)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 66%Обидві заб'ють 67%Пік голів 76-90
39%Перемога · Sagesse2.56
23%Нічия4.42
38%Перемога · Al Nejmeh2.61
3,4Очікувані голи
0,3Очікувані картки
  • Модель очікує 3,4 голів: 1,71 у команди Sagesse і 1,69 у команди Al Nejmeh.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (10%), далі 2–1 (8%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 16.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,57, 2-й — 1,78.

Точний рахунок за моделлю

1–19,6%2–18,2%1–28,1%2–27%1–05,7%0–15,6%2–04,9%0–24,8%3–14,7%

Заб'є 4+: Sagesse — 9%, Al Nejmeh — 9%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%89%97%1.03
ТБ 1.590%78%85%1.17
ТБ 2.580%67%66%1.51
ТБ 3.550%44%44%2.26
ТБ 4.540%22%26%3.91

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (10), гості — на виїзді (9). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Забиває поспіль: 8100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • «Сухих» матчів поспіль: 3100%
  • ТМ 3.5 карток у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 3.5 карток у 9 з 9 матчів100%
  • Забивши першою, перемагала в 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Sagesseматчів: 10 · 9Al Nejmeh
3,8Середній тотал матчу3,0
100%10/10ТБ 0.589%8/9
0%0/10ТМ 0.511%1/9
90%9/10ТБ 1.578%7/9
10%1/10ТМ 1.522%2/9
80%8/10ТБ 2.567%6/9
20%2/10ТМ 2.533%3/9
50%5/10ТБ 3.544%4/9
50%5/10ТМ 3.556%5/9
40%4/10ТБ 4.522%2/9
60%6/10ТМ 4.578%7/9

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

SagesseAl Nejmeh
60%6/10Забиває першою50%4/8
83%5/6…і перемагає75%3/4
0%0/6…і грає внічию25%1/4
17%1/6…і програє0%0/4
50%3/6…і потім пропускає75%3/4

Пропустивши першою…

40%4/10Пропускає першою50%4/8
100%4/4…і потім забиває75%3/4
25%1/4…і виграє (камбек)0%0/4
25%1/4…і рятує нічию25%1/4

Загалом

30%3/10Забиває в обох таймах44%4/9
100%10/10Забиває взагалі78%7/9
  • • Sagesse відкривала рахунок у 60% матчів.
  • • Sagesse не програвала, пропустивши першою, у 50% таких матчів.
  • • Al Nejmeh відкривала рахунок у 50% матчів.
  • • Al Nejmeh не програвала, пропустивши першою, у 25% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 10 · 9
SagesseAl Nejmeh
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4440%1–1522%20
3140%16–3033%31
4240%31–4567%24
4240%46–6033%21
5260%61–7522%11
2540%76–9067%63
4240%37–перерва67%24
1330%87–кінець33%40
  • • Sagesse найбільше забиває у відрізку 61–75: 5 з 22 (23%).
  • • Sagesse найбільше пропускає у відрізку 76–90: 5 з 16.
  • • Sagesse забиває 32% голів після 60-ї хвилини.
  • • Al Nejmeh найбільше забиває у відрізку 76–90: 6 з 16 (38%).
  • • Al Nejmeh найбільше пропускає у відрізку 31–45: 4 з 10.
  • • Al Nejmeh забиває 44% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Sagesseматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В4вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога1нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)4:1 ×14:2 ×13:3 ×12:1 ×11:2 ×11:3 ×1

Al Nejmehматчів: 9

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В2вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога2нічия2нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:2 ×12:3 ×11:1 ×10:1 ×14:1 ×10:0 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.54 з 6
67%ТБ 2.54 з 6
17%ТБ 3.51 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
0%Перемога: Sagesse0 з 6
83%Перемога: Al Nejmeh5 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,5 гола за матч.