Fakirapool Young Men's Club — Rahmatganj MFS 0:0: огляд і статистика матчу

Bangladesh. Federation Cup · 28.04.2026 08:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Fakirapool Young Men's Club
Матч завершено0 : 028.04.2026 08:45
Rahmatganj MFS

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Fakirapool Young Men's Club0%
  • Нічия0%
  • Rahmatganj MFS0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Fakirapool Young Men's Club 0:0 Rahmatganj MFS, Bangladesh. Federation Cup, 28.04.2026 08:45 (UTC). Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Fakirapool Young Men's Club за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Rahmatganj MFS за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

В історії очних матчів Fakirapool Young Men's Club і Rahmatganj MFS: зустрічей — 5, перемог Fakirapool Young Men's Club — 1, перемог Rahmatganj MFS — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.03.2026 08:45: Rahmatganj MFS 3:0 Fakirapool Young Men's Club.

Fakirapool Young Men's Club — 5-й рядок таблиці (1 оч. за 4 ігор). Rahmatganj MFS — 2-й рядок таблиці (6 оч. за 4 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Fakirapool Young Men's Club, результати та розклад Rahmatganj MFS, таблиця і результати: Bangladesh. Federation Cup.

Ще матчі: усі матчі дня — Футбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Fakirapool Young Men's Club
000
Rahmatganj MFS
000

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

1 / 5
Перемоги
4 / 5
3 / 21
Голи
18 / 21
6 / 13
Жовті картки
7 / 13
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
13.03.2026Матч завершено
Rahmatganj MFS3 : 0Fakirapool Young Men's Club
19.10.2025Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club0 : 2Rahmatganj MFS
10.05.2025Матч завершено
Rahmatganj MFS1 : 2Fakirapool Young Men's Club
28.12.2024Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club1 : 6Rahmatganj MFS
24.12.2024Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club0 : 6Rahmatganj MFS

Попередні матчі: Fakirapool Young Men's Club

25.04.2026Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club1 : 3Bangladesh Police
П
17.04.2026Матч завершено
Mohammedan Dhaka3 : 0Fakirapool Young Men's Club
П
14.04.2026Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club0 : 1Brothers Union
П
10.04.2026Матч завершено
Fakirapool Young Men's Club0 : 2Brothers Union
П
13.03.2026Матч завершено
Rahmatganj MFS3 : 0Fakirapool Young Men's Club
П
06.03.2026Матч завершено
Arambagh KS1 : 1Fakirapool Young Men's Club
Н

Попередні матчі: Rahmatganj MFS

24.04.2026Матч завершено
Arambagh KS1 : 0Rahmatganj MFS
П
17.04.2026Матч завершено
Rahmatganj MFS1 : 1Bashundhara Kings
Н
14.04.2026Матч завершено
PWD SC0 : 2Rahmatganj MFS
В
10.04.2026Матч завершено
PWD SC2 : 0Rahmatganj MFS
П
13.03.2026Матч завершено
Rahmatganj MFS3 : 0Fakirapool Young Men's Club
В
10.03.2026Матч завершено
Rahmatganj MFS1 : 1Abahani Limited Dhaka
Н

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Bangladesh. Federation Cup

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Brothers Union43105:0+510
2Rahmatganj MFS41303:1+26
3PWD SC42023:5-26
4Abahani Limited Dhaka41125:504
5Fakirapool Young Men's Club40132:7-51
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Bashundhara Kings422010:2+88
2Mohammedan Dhaka42208:3+58
3Bangladesh Police42026:8-26
4Fortis Limited41217:4+35
5Arambagh KS40040:14-140
  • Promotion - Federation Cup (Play-off: Round of 4)
  • Promotion - Federation Cup (Play-off: Round of 8)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 55%Обидві заб'ють 58%Пік голів 76-90
35%Перемога · Fakirapool Young Men's Club2.88
25%Нічия4.02
40%Перемога · Rahmatganj MFS2.48
2,88Очікувані голи
10Очікувані кутові
3,5Очікувані картки
  • Модель очікує 2,88 голів: 1,38 у команди Fakirapool Young Men's Club і 1,5 у команди Rahmatganj MFS.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (12%), далі 1–2 (9%).
  • Кутові: близько 10 (4,3 — 5,8).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 7.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1, 2-й — 1,88.

Точний рахунок за моделлю

1–111,6%1–28,7%0–18,5%2–18%1–07,8%0–26,3%2–26%0–05,6%2–05,3%

Заб'є 4+: Fakirapool Young Men's Club — 5%, Rahmatganj MFS — 7%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%94%1.06
ТБ 1.575%75%78%1.28
ТБ 2.550%25%55%1.82
ТБ 3.550%25%32%3.08
ТБ 4.525%25%16%6.09

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (4). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Без перемог поспіль: 7100%
  • Серія поразок: 5100%
  • ТМ 2.5 поспіль: 4100%
  • Пропускала більше 0.5 у 9 з 9 матчів100%
  • ТБ 1.5 у 8 з 9 матчів89%
  • ТМ 9.5 кутових у 6 з 7 матчів86%
  • Забивала менше 1.5 у 7 з 9 матчів78%
  • ТМ 4.5 карток у 7 з 9 матчів78%
  • ТМ 2.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Забивала менше 1.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Гол у 1-му таймі в 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Fakirapool Young Men's Clubматчів: 4 · 4Rahmatganj MFS
3,3Середній тотал матчу2,5
100%4/4ТБ 0.5100%4/4
0%0/4ТМ 0.50%0/4
75%3/4ТБ 1.575%3/4
25%1/4ТМ 1.525%1/4
50%2/4ТБ 2.525%1/4
50%2/4ТМ 2.575%3/4
50%2/4ТБ 3.525%1/4
50%2/4ТМ 3.575%3/4
25%1/4ТБ 4.525%1/4
75%3/4ТМ 4.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Fakirapool Young Men's ClubRahmatganj MFS
0%0/4Забиває першою25%1/4
—…і перемагає100%1/1
—…і грає внічию0%0/1
—…і програє0%0/1
—…і потім пропускає0%0/1

Пропустивши першою…

100%4/4Пропускає першою75%3/4
50%2/4…і потім забиває33%1/3
0%0/4…і виграє (камбек)0%0/3
25%1/4…і рятує нічию0%0/3

Загалом

0%0/4Забиває в обох таймах0%0/4
50%2/4Забиває взагалі50%2/4
  • • Fakirapool Young Men's Club відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Fakirapool Young Men's Club не програвала, пропустивши першою, у 25% таких матчів.
  • • Rahmatganj MFS відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • Rahmatganj MFS не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 4
Fakirapool Young Men's ClubRahmatganj MFS
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0125%1–1525%01
0225%16–3025%02
0250%31–450%00
1150%46–6075%12
0125%61–7550%11
3275%76–9050%11
0125%37–перерва0%00
2025%87–кінець50%11
  • • Fakirapool Young Men's Club найбільше забиває у відрізку 76–90: 3 з 4 (75%).
  • • Fakirapool Young Men's Club найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 9.
  • • Fakirapool Young Men's Club забиває 75% голів після 60-ї хвилини.
  • • Rahmatganj MFS найбільше забиває у відрізку 46–60: 1 з 3 (33%).
  • • Rahmatganj MFS найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 7.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Fakirapool Young Men's ClubRahmatganj MFS
6,0Кутові свої, в середньому5,5
6,0Кутові суперника, в середньому2,5
12,0Кутові в матчі, у середньому8,0
2,0Кутові в 1-му таймі, в середньому3,8

Тотал матчу

100%1/1ТБ 7.550%2/4
100%1/1ТБ 8.525%1/4
100%1/1ТБ 9.525%1/4
100%1/1ТБ 10.50%0/4
100%1/1ТБ 11.50%0/4

Тотал 1-го тайму

100%1/1ТБ 2.575%3/4
100%1/1ТБ 3.575%3/4
100%1/1ТБ 4.550%2/4
0%0/1ТБ 5.550%2/4

Індивідуальний тотал

100%1/1ІТБ 2.5 кутових100%4/4
100%1/1ІТБ 3.5 кутових100%4/4
100%1/1ІТБ 4.5 кутових75%3/4
100%1/1ІТБ 5.5 кутових50%2/4
0%0/1ІТБ 6.5 кутових25%1/4

Фора за кутовими

0%0/1Фора -2.550%2/4
0%0/1Фора -1.575%3/4
0%0/1Фора -0.5100%4/4
100%1/1Фора +0.5100%4/4
100%1/1Фора +1.5100%4/4
100%1/1Фора +2.5100%4/4

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Fakirapool Young Men's Clubза матчRahmatganj MFS
10,0Удари9,3
14,0Удари суперника8,3
2,0Удари в площину3,5
2,0У площину в суперника4,3
10%Реалізація8%
10,0Ударів на гол12,3

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Fakirapool Young Men's Clubматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия2нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:3 ×10:1 ×10:2 ×13:3 ×1

Rahmatganj MFSматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога0нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:1 ×12:0 ×10:2 ×11:4 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
80%ТБ 2.54 з 5
40%ТБ 3.52 з 5
40%Обидві заб'ють2 з 5
20%Перемога: Fakirapool Young Men's Club1 з 5
80%Перемога: Rahmatganj MFS4 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 4,2 гола за матч.