Stallions 7x7 — Alpak 7x7 6:11: огляд і статистика матчу

ИТАЛИЯ: Kings League - Italy - Плей-офф(Stat) · 18.05.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Stallions 7x7
Матч завершено6 : 1118.05.2026 18:00Сыграно по спец. правилам.
Alpak 7x7

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Stallions 7x70%
  • Нічия0%
  • Alpak 7x70%

Огляд

18.05.2026 18:00 (UTC) у турнірі ИТАЛИЯ: Kings League - Italy - Плей-офф(Stat) зустріч Stallions 7x7 — Alpak 7x7 закінчилася з рахунком 6:11. Переможець матчу — Alpak 7x7. Голи: Samuele Guddo 1', Vittorio Gilli 1', Dennis Stojkovic 2', Vittorio Gilli 3', Мартен Jero 3', Veneroso Мауро 11', Modou Diop 16', Niccolo Marino 21', Christian Ronchi 23', Veneroso Мауро 27', Бенедетти Andrea 31', Мартен Jero 33', Blur 33', Dennis Stojkovic 34', Алессандро Коломбо 34', Бенедетти Andrea 35', Veneroso Мауро 40'.

Форма Stallions 7x7 в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1. Форма Alpak 7x7 в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Stallions 7x7 — 0, перемоги Alpak 7x7 — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 04.05.2026 20:00: Stallions 7x7 2:4 Alpak 7x7.

Статистика та результати: Stallions 7x7, Alpak 7x7, таблиця і результати: ИТАЛИЯ: Kings League - Italy - Плей-офф(Stat).

Ще матчі: матчі дня: Футбол. Дані на сторінці надає API даних Футбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Stallions 7x7
246
Alpak 7x7
5611

Події матчу

Склади

Перебіг матчу

Stallions 7x7 +1Найбільший відрив+6 Alpak 7x7
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
2 / 6
Голи
4 / 6
2 / 3
Жовті картки
1 / 3
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
04.05.2026Матч завершено
Stallions 7x72 : 4Alpak 7x7

Попередні матчі: Stallions 7x7

14.05.2026Матч завершено
Stallions 7x711 : 6Circus 7x7
В
04.05.2026Матч завершено
Stallions 7x72 : 4Alpak 7x7
П
27.04.2026Матч завершено
Stallions 7x78 : 5D-Power 7x7
В
20.04.2026Матч завершено
Boomers 7x73 : 5Stallions 7x7
В
13.04.2026Матч завершено
Stallions 7x76 : 5TRM 7x7
Н
06.04.2026Матч завершено
Bigbro 7x74 : 3Stallions 7x7
Н

Попередні матчі: Alpak 7x7

14.05.2026Матч завершено
Alpak 7x713 : 5Boomers 7x7
В
04.05.2026Матч завершено
Stallions 7x72 : 4Alpak 7x7
В
27.04.2026Матч завершено
Alpak 7x74 : 2Bigbro 7x7
В
20.04.2026Матч завершено
Alpak 7x77 : 4Zeta Como 7x7
В
13.04.2026Матч завершено
Circus 7x73 : 10Alpak 7x7
В
06.04.2026Матч завершено
Alpak 7x77 : 4Gear 7 7x7
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Stallions 7x7

09.11.2026Матч відбудеться
Stallions 7x720:00TRM 7x7

Сыграно по спец. правилам.

Найближчі матчі: Alpak 7x7

09.11.2026Матч відбудеться
Alpak 7x719:00Bigbro 7x7

Сыграно по спец. правилам.

ИТАЛИЯ: Kings League - Italy - Плей-офф(Stat)

З раунду:
Round of 32
Underdogs 7x7
визначиться
Caesar 7x7
визначиться
визначиться
Zeta Como 7x7
Stallions 7x7
визначиться
визначиться
Circus 7x7
Alpak 7x7
визначиться
Round of 16
Underdogs 7x7
визначиться
визначиться
Zeta Como 7x7
визначиться
Circus 7x7
Caesar 7x7
визначиться
Stallions 7x7
визначиться
Alpak 7x7
визначиться

Прогноз матчу

КороткоФаворит: Alpak 7x7 · 57%ТБ 2.5 100%Обидві заб'ють 99%Пік голів 46-60
31%Перемога · Stallions 7x73.27
12%Нічия8.13
57%Перемога · Alpak 7x71.75
10,34Очікувані голи
1,1Очікувані картки
  • Модель очікує 10,34 голів: 4,59 у команди Stallions 7x7 і 5,75 у команди Alpak 7x7.
  • Найімовірніший рахунок 4–5 (3%), далі 4–6 (3%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 46-60: усього 58.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 4, 2-й — 6,26.

Точний рахунок за моделлю

4–53,1%4–63%5–52,9%5–62,8%3–52,7%4–42,7%3–62,6%5–42,5%4–72,5%

Заб'є 4+: Stallions 7x7 — 67%, Alpak 7x7 — 83%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%100%1.00
ТБ 1.5100%100%100%1.00
ТБ 2.5100%100%100%1.00
ТБ 3.5100%100%99%1.01
ТБ 4.5100%100%98%1.02

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (6), гості — на виїзді (3). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Переможна серія: 8100%
  • Без поразок поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала більше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Гол у 1-му таймі в 10 з 10 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Stallions 7x7матчів: 6 · 3Alpak 7x7
11,0Середній тотал матчу9,7
100%6/6ТБ 0.5100%3/3
0%0/6ТМ 0.50%0/3
100%6/6ТБ 1.5100%3/3
0%0/6ТМ 1.50%0/3
100%6/6ТБ 2.5100%3/3
0%0/6ТМ 2.50%0/3
100%6/6ТБ 3.5100%3/3
0%0/6ТМ 3.50%0/3
100%6/6ТБ 4.5100%3/3
0%0/6ТМ 4.50%0/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Stallions 7x7Alpak 7x7
83%5/6Забиває першою67%2/3
80%4/5…і перемагає100%2/2
0%0/5…і грає внічию0%0/2
20%1/5…і програє0%0/2
100%5/5…і потім пропускає100%2/2

Пропустивши першою…

17%1/6Пропускає першою33%1/3
100%1/1…і потім забиває100%1/1
100%1/1…і виграє (камбек)100%1/1
0%0/1…і рятує нічию0%0/1

Загалом

100%6/6Забиває в обох таймах100%3/3
100%6/6Забиває взагалі100%3/3
  • • Stallions 7x7 відкривала рахунок у 83% матчів.
  • • Stallions 7x7 не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.
  • • Alpak 7x7 відкривала рахунок у 67% матчів.
  • • Alpak 7x7 не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 6 · 3
Stallions 7x7Alpak 7x7
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
154100%1–15100%75
1450%16–300%00
000%31–450%00
2219100%46–60100%143
000%61–750%00
000%76–900%00
000%37–перерва0%00
000%87–кінець0%00
  • • Stallions 7x7 найбільше забиває у відрізку 46–60: 22 з 38 (58%).
  • • Stallions 7x7 найбільше пропускає у відрізку 46–60: 19 з 27.
  • • Stallions 7x7 забиває 0% голів після 60-ї хвилини.
  • • Alpak 7x7 найбільше забиває у відрізку 46–60: 14 з 21 (67%).
  • • Alpak 7x7 найбільше пропускає у відрізку 1–15: 5 з 8.
  • • Alpak 7x7 забиває 0% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Даних поки немає

xG і удари

Даних поки немає

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Stallions 7x7матчів: 6

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В3вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога0нічия1нічия → поразкаТайм: П1камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)11:6 ×12:4 ×18:5 ×16:5 ×14:3 ×18:4 ×1

Alpak 7x7матчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н2нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)4:2 ×110:3 ×17:3 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.