CE Europa — Celta Fortuna 1:1: огляд і статистика матчу

Spain. Primera Division RFEF (Promotion) · 31.05.2026 14:15 · Матч завершено

Порівняти команди
CE Europa
Матч завершено1 : 131.05.2026 14:151st Match
Celta Fortuna

Хто переможе?

Голосів: 0
  • CE Europa0%
  • Нічия0%
  • Celta Fortuna0%

Огляд

Матч CE Europa — Celta Fortuna (Spain. Primera Division RFEF (Promotion), 31.05.2026 14:15 UTC) завершився з рахунком 1:1. Матч завершився внічию. Голи: Jordi Cano 44', Andres Antanon 90+9'.

Форма CE Europa в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Celta Fortuna в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Ще на сайті: результати та розклад CE Europa, результати та розклад Celta Fortuna, таблиця і результати: Spain. Primera Division RFEF (Promotion).

Інші ігри: матчі дня: Футбол. Дані на сторінці надає API Футбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
CE Europa
101
Celta Fortuna
011

Події матчу

Статистика матчу

  • 45% Possession 55%
  • 10 Total shots 10
  • 4 Shots on target 4
  • 5 Corners 3
  • 3 Yellow cards 1
  • 6 Shots off target 6

Склади

Перебіг матчу

CE Europa +1Найбільший відрив+0 Celta Fortuna
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Голи
0 / 0
0 / 0
Жовті картки
0 / 0
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
07.06.2026Матч завершено
Celta Fortuna3 : 2CE Europa

1st leg result: 1-1. Aggregate: 4-3

Попередні матчі: CE Europa

23.05.2026Матч завершено
CE Europa3 : 2UD Ibiza
В
16.05.2026Матч завершено
Gimnastic de Tarragona2 : 1CE Europa
П
10.05.2026Матч завершено
CE Europa3 : 3Villarreal II
Н
01.05.2026Матч завершено
AD Alcorcon0 : 1CE Europa
В
26.04.2026Матч завершено
CE Europa0 : 2Real Murcia
П
18.04.2026Матч завершено
Atletico Sanluqueno1 : 3CE Europa
В

Попередні матчі: Celta Fortuna

23.05.2026Матч завершено
Barakaldo1 : 1Celta Fortuna
Н
17.05.2026Матч завершено
Celta Fortuna0 : 1Lugo
П
10.05.2026Матч завершено
Ourense2 : 4Celta Fortuna
В
01.05.2026Матч завершено
Celta Fortuna0 : 1Osasuna II
П
25.04.2026Матч завершено
Pontevedra1 : 1Celta Fortuna
Н
17.04.2026Матч завершено
Celta Fortuna3 : 0CP Cacereno
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: CE Europa

08.11.2026Матч відбудеться
CE Europa11:00Atletico Madrid II
15.11.2026Матч відбудеться
CE Europa16:00Sant Andreu
22.11.2026Матч відбудеться
Aguilas16:00CE Europa
29.11.2026Матч відбудеться
CE Europa16:00Villarreal II
06.12.2026Матч відбудеться
Antequera16:00CE Europa

Найближчі матчі: Celta Fortuna

07.11.2026Матч відбудеться
Burgos13:00Celta Fortuna
15.11.2026Матч відбудеться
Albacete Balompie14:00Celta Fortuna
22.11.2026Матч відбудеться
Celta Fortuna14:00Real Valladolid
29.11.2026Матч відбудеться
Real Oviedo14:00Celta Fortuna
06.12.2026Матч відбудеться
Celta Fortuna14:00Mallorca

Spain. Primera Division RFEF (Promotion)

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 74%Обидві заб'ють 72%Пік голів 16-30
30%Перемога · CE Europa3.34
21%Нічия4.85
49%Перемога · Celta Fortuna2.02
3,83Очікувані голи
10,5Очікувані кутові
5,2Очікувані картки
  • Модель очікує 3,83 голів: 1,67 у команди CE Europa і 2,17 у команди Celta Fortuna.
  • Найімовірніший рахунок 1–2 (8%), далі 1–1 (8%).
  • Кутові: близько 10,5 (7,5 — 3).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 16-30: усього 6.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 2,01, 2-й — 1,84.

Точний рахунок за моделлю

1–28,5%1–17,8%2–27,1%2–16,5%1–36,1%2–35,1%0–25,1%0–14,7%3–23,9%

Заб'є 4+: CE Europa — 9%, Celta Fortuna — 17%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%98%1.02
ТБ 1.5100%100%90%1.12
ТБ 2.567%33%74%1.36
ТБ 3.567%33%53%1.88
ТБ 4.567%33%34%2.96

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (3), гості — на виїзді (3). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • Забиває поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Гол у 1-му таймі в 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 карток у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 9.5 кутових у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 3.5 карток у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 3.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

CE Europaматчів: 3 · 3Celta Fortuna
4,3Середній тотал матчу3,3
100%3/3ТБ 0.5100%3/3
0%0/3ТМ 0.50%0/3
100%3/3ТБ 1.5100%3/3
0%0/3ТМ 1.50%0/3
67%2/3ТБ 2.533%1/3
33%1/3ТМ 2.567%2/3
67%2/3ТБ 3.533%1/3
33%1/3ТМ 3.567%2/3
67%2/3ТБ 4.533%1/3
33%1/3ТМ 4.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

CE EuropaCelta Fortuna
33%1/3Забиває першою67%2/3
100%1/1…і перемагає50%1/2
0%0/1…і грає внічию50%1/2
0%0/1…і програє0%0/2
100%1/1…і потім пропускає100%2/2

Пропустивши першою…

67%2/3Пропускає першою33%1/3
50%1/2…і потім забиває100%1/1
0%0/2…і виграє (камбек)0%0/1
50%1/2…і рятує нічию100%1/1

Загалом

67%2/3Забиває в обох таймах33%1/3
67%2/3Забиває взагалі100%3/3
  • • CE Europa відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • CE Europa не програвала, пропустивши першою, у 50% таких матчів.
  • • Celta Fortuna відкривала рахунок у 67% матчів.
  • • Celta Fortuna не програвала, пропустивши першою, у 100% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 3 · 3
CE EuropaCelta Fortuna
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0267%1–150%00
2167%16–3067%12
1267%31–4533%10
1133%46–6067%11
1133%61–7533%01
1033%76–9033%30
1167%37–перерва33%10
1033%87–кінець33%20
  • • CE Europa найбільше забиває у відрізку 16–30: 2 з 6 (33%).
  • • CE Europa найбільше пропускає у відрізку 1–15: 2 з 7.
  • • CE Europa забиває 33% голів після 60-ї хвилини.
  • • Celta Fortuna найбільше забиває у відрізку 76–90: 3 з 6 (50%).
  • • Celta Fortuna найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 4.
  • • Celta Fortuna забиває 50% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

CE EuropaCelta Fortuna
7,3Кутові свої, в середньому3,0
3,0Кутові суперника, в середньому7,7
10,3Кутові в матчі, у середньому10,7
3,3Кутові в 1-му таймі, в середньому0,33

Тотал матчу

67%2/3ТБ 7.5100%3/3
67%2/3ТБ 8.567%2/3
67%2/3ТБ 9.533%1/3
67%2/3ТБ 10.533%1/3
33%1/3ТБ 11.533%1/3

Тотал 1-го тайму

100%3/3ТБ 2.5100%3/3
100%3/3ТБ 3.5100%3/3
100%3/3ТБ 4.533%1/3
33%1/3ТБ 5.533%1/3

Індивідуальний тотал

100%3/3ІТБ 2.5 кутових67%2/3
100%3/3ІТБ 3.5 кутових33%1/3
67%2/3ІТБ 4.5 кутових0%0/3
67%2/3ІТБ 5.5 кутових0%0/3
67%2/3ІТБ 6.5 кутових0%0/3

Фора за кутовими

33%1/3Фора -2.50%0/3
100%3/3Фора -1.50%0/3
100%3/3Фора -0.50%0/3
100%3/3Фора +0.533%1/3
100%3/3Фора +1.533%1/3
100%3/3Фора +2.533%1/3

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

CE Europaза матчCelta Fortuna
12,0Удари7,0
5,7Удари суперника11,7
6,7Удари в площину4,7
3,3У площину в суперника6,3
17%Реалізація29%
6,0Ударів на гол3,5

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

CE Europaматчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В1вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)3:2 ×13:3 ×10:2 ×1

Celta Fortunaматчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога2нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×24:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Профіль матчу