Ittihad Riadhi de Tanger — Renaissance Zemamra 1:0: огляд і статистика матчу

Morocco. Botola · 21.06.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Mohamed Tounsi (Morocco)
Ittihad Riadhi de Tanger
Матч завершено1 : 021.06.2026 14:00
Renaissance Zemamra

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ittihad Riadhi de Tanger0%
  • Нічия0%
  • Renaissance Zemamra0%

Огляд

Матч Ittihad Riadhi de Tanger — Renaissance Zemamra (Morocco. Botola, 21.06.2026 14:00 UTC) завершився з рахунком 1:0. Переможець матчу — Ittihad Riadhi de Tanger. Голи: Haitam El Bahja 90+2'.

Форма Ittihad Riadhi de Tanger в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма Renaissance Zemamra в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 9, перемоги Ittihad Riadhi de Tanger — 2, перемоги Renaissance Zemamra — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 08.02.2026 15:00: Renaissance Zemamra 1:0 Ittihad Riadhi de Tanger.

Ittihad Riadhi de Tanger: 7-е місце в таблиці, очки — 39, зіграно матчів — 30. Renaissance Zemamra: 11-е місце в таблиці, очки — 33, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: результати та розклад Ittihad Riadhi de Tanger, результати та розклад Renaissance Zemamra, Morocco. Botola.

Дивіться також: матчі дня: Футбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ittihad Riadhi de Tanger
011
Renaissance Zemamra
000

Події матчу

Статистика матчу

  • 56% Possession 44%
  • 7 Total shots 12
  • 3 Shots on target 6
  • 4 Corners 4
  • 3 Yellow cards 2
  • 4 Shots off target 6

Склади

Перебіг матчу

Ittihad Riadhi de Tanger +1Найбільший відрив+0 Renaissance Zemamra
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 1

2 / 9
Перемоги
3 / 9
4 / 9
Голи
5 / 9
16 / 32
Жовті картки
16 / 32
0 / 2
Червоні картки
2 / 2
Матчі
08.02.2026Матч завершено
Renaissance Zemamra1 : 0Ittihad Riadhi de Tanger
23.02.2025Матч завершено
Renaissance Zemamra2 : 0Ittihad Riadhi de Tanger
23.10.2024Матч завершено
Ittihad Riadhi de Tanger0 : 1Renaissance Zemamra
01.06.2024Матч завершено
Renaissance Zemamra0 : 1Ittihad Riadhi de Tanger
03.01.2024Матч завершено
Ittihad Riadhi de Tanger1 : 1Renaissance Zemamra
26.05.2021Матч завершено
Ittihad Riadhi de Tanger2 : 0Renaissance Zemamra

Попередні матчі: Ittihad Riadhi de Tanger

17.06.2026Матч завершено
KAC Marrakech0 : 2Ittihad Riadhi de Tanger
В
14.06.2026Матч завершено
Ittihad Riadhi de Tanger2 : 1Yacoub Al Mansour
В
03.06.2026Матч завершено
Ittihad Riadhi de Tanger2 : 1Wydad Casablanca
В
22.05.2026Матч завершено
MAS Fez0 : 1Ittihad Riadhi de Tanger
В
17.05.2026Матч завершено
KAC Kenitra1 : 2Ittihad Riadhi de Tanger
Н

Попередні матчі: Renaissance Zemamra

17.06.2026Матч завершено
Renaissance Zemamra3 : 4Raja Casablanca
П
12.06.2026Матч завершено
COD Meknes1 : 2Renaissance Zemamra
В
09.06.2026Матч завершено
Renaissance Zemamra0 : 1UTS Rabat
П
03.06.2026Матч завершено
Renaissance Zemamra2 : 1Yacoub Al Mansour
В
24.05.2026Матч завершено
Renaissance Sportive de Berkane1 : 0Renaissance Zemamra
Н
17.05.2026Матч завершено
Wydad Serghini1 : 2Renaissance Zemamra
Н

Інформація про матч

Турнір
Morocco. Botola
Сезон
2025/2026
Суддя
Mohamed Tounsi

Найближчі матчі: Ittihad Riadhi de Tanger

25.06.2026Матч відбудеться
Olympique Dcheira17:00Ittihad Riadhi de Tanger

Найближчі матчі: Renaissance Zemamra

25.06.2026Матч відбудеться
Renaissance Zemamra17:00OC Safi

Morocco. Botola

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1MAS Fez301611340:17+2359
2Renaissance Sportive de Berkane30169544:27+1757
3Raja Casablanca30168639:19+2056
4FAR Rabat301316145:22+2355
5Wydad Casablanca301341339:33+643
6Difaa El Jadida30913830:34-440
7Ittihad Riadhi de Tanger30912927:31-439
8FUS de Rabat309101131:36-537
9KAC Marrakech308121027:26+136
10COD Meknes30991224:33-936
11Renaissance Zemamra30891328:37-933
12Hassania Agadir30891327:39-1233
13UTS Rabat306131132:40-831
14Yacoub Al Mansour30791434:44-1030
15Olympique Dcheira30791429:40-1130
16OC Safi303131424:42-1822
  • Promotion - Champions League (Qualification)
  • Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification)
  • Morocco. Botola (Relegation (Play-off))
  • Relegation - Morocco. Botola 2

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 43%Обидві заб'ють 49%Пік голів 76-90
36%Перемога · Ittihad Riadhi de Tanger2.76
28%Нічия3.62
36%Перемога · Renaissance Zemamra2.76
2,4Очікувані голи
8,5Очікувані кутові
5,2Очікувані картки
  • Модель очікує 2,4 голів: 1,2 у команди Ittihad Riadhi de Tanger і 1,2 у команди Renaissance Zemamra.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (13%), далі 0–1 (11%).
  • Кутові: близько 8,5 (3,8 — 4,7).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 14.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,86, 2-й — 1,6.

Точний рахунок за моделлю

1–113,1%0–110,9%1–010,9%0–09,1%1–27,8%2–17,8%0–26,5%2–06,5%2–24,7%

Заб'є 4+: Ittihad Riadhi de Tanger — 3%, Renaissance Zemamra — 3%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.580%100%91%1.10
ТБ 1.570%80%69%1.45
ТБ 2.540%80%43%2.32
ТБ 3.50%20%22%4.52
ТБ 4.50%10%10%10.43

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (10), гості — на виїзді (10). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • ТМ 3.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Забивала менше 2.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала менше 1.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТБ 7.5 кутових у 8 з 8 матчів100%
  • Без поразок у 9 з 10 матчів90%
  • ТМ 3.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Забивала менше 2.5 у 9 з 10 матчів90%
  • Пропускала менше 1.5 у 9 з 10 матчів90%
  • ТБ 2.5 карток у 8 з 9 матчів89%
  • ТБ 3.5 карток у 7 з 9 матчів78%
  • ТМ 11.5 кутових у 6 з 8 матчів75%
  • Гол у 1-му таймі в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Ittihad Riadhi de Tangerматчів: 10 · 10Renaissance Zemamra
1,9Середній тотал матчу2,9
80%8/10ТБ 0.5100%10/10
20%2/10ТМ 0.50%0/10
70%7/10ТБ 1.580%8/10
30%3/10ТМ 1.520%2/10
40%4/10ТБ 2.580%8/10
60%6/10ТМ 2.520%2/10
0%0/10ТБ 3.520%2/10
100%10/10ТМ 3.580%8/10
0%0/10ТБ 4.510%1/10
100%10/10ТМ 4.590%9/10

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Ittihad Riadhi de TangerRenaissance Zemamra
25%2/8Забиває першою33%3/9
50%1/2…і перемагає100%3/3
50%1/2…і грає внічию0%0/3
0%0/2…і програє0%0/3
50%1/2…і потім пропускає100%3/3

Пропустивши першою…

75%6/8Пропускає першою67%6/9
83%5/6…і потім забиває67%4/6
33%2/6…і виграє (камбек)33%2/6
33%2/6…і рятує нічию0%0/6

Загалом

10%1/10Забиває в обох таймах33%3/9
70%7/10Забиває взагалі70%7/10
  • • Ittihad Riadhi de Tanger відкривала рахунок у 25% матчів.
  • • Ittihad Riadhi de Tanger не програвала, пропустивши першою, у 67% таких матчів.
  • • Renaissance Zemamra відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • Renaissance Zemamra не програвала, пропустивши першою, у 33% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 10 · 10
Ittihad Riadhi de TangerRenaissance Zemamra
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
000%1–150%00
1230%16–3040%13
2130%31–4550%33
1220%46–6020%11
3350%61–7540%41
2240%76–9090%46
1120%37–перерва50%32
2020%87–кінець50%23
  • • Ittihad Riadhi de Tanger найбільше забиває у відрізку 61–75: 3 з 9 (33%).
  • • Ittihad Riadhi de Tanger найбільше пропускає у відрізку 61–75: 3 з 10.
  • • Ittihad Riadhi de Tanger забиває 56% голів після 60-ї хвилини.
  • • Renaissance Zemamra найбільше забиває у відрізку 61–75: 4 з 13 (31%).
  • • Renaissance Zemamra найбільше пропускає у відрізку 76–90: 6 з 14.
  • • Renaissance Zemamra забиває 62% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Ittihad Riadhi de TangerRenaissance Zemamra
3,5Кутові свої, в середньому4,1
5,3Кутові суперника, в середньому4,0
8,8Кутові в матчі, у середньому8,1
1,8Кутові в 1-му таймі, в середньому1,38

Тотал матчу

60%6/10ТБ 7.575%6/8
40%4/10ТБ 8.550%4/8
30%3/10ТБ 9.550%4/8
30%3/10ТБ 10.513%1/8
30%3/10ТБ 11.50%0/8

Тотал 1-го тайму

80%8/10ТБ 2.550%4/8
50%5/10ТБ 3.550%4/8
30%3/10ТБ 4.538%3/8
10%1/10ТБ 5.525%2/8

Індивідуальний тотал

70%7/10ІТБ 2.5 кутових75%6/8
20%2/10ІТБ 3.5 кутових63%5/8
20%2/10ІТБ 4.5 кутових63%5/8
10%1/10ІТБ 5.5 кутових13%1/8
10%1/10ІТБ 6.5 кутових0%0/8

Фора за кутовими

10%1/10Фора -2.50%0/8
10%1/10Фора -1.525%2/8
30%3/10Фора -0.538%3/8
40%4/10Фора +0.563%5/8
60%6/10Фора +1.588%7/8
60%6/10Фора +2.5100%8/8

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Ittihad Riadhi de Tangerза матчRenaissance Zemamra
9,6Удари7,9
8,9Удари суперника7,1
3,4Удари в площину2,75
4,5У площину в суперника2,75
9%Реалізація18%
10,7Ударів на гол5,6
—Фоли3,0
—Офсайди3,0

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Ittihad Riadhi de Tangerматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н3нічия → перемога4нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:1 ×32:1 ×20:0 ×21:2 ×11:0 ×10:3 ×1

Renaissance Zemamraматчів: 10

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В3вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога0нічия1нічия → поразкаТайм: П1камбек0поступалася → нічия3поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)2:1 ×40:1 ×21:2 ×13:1 ×12:3 ×10:3 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

50%ТБ 1.53 з 6
0%ТБ 2.50 з 6
0%ТБ 3.50 з 6
17%Обидві заб'ють1 з 6
33%Перемога: Ittihad Riadhi de Tanger2 з 6
50%Перемога: Renaissance Zemamra3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 1,5 гола за матч.

Профіль матчу