Rochdale — Crawley Town 1:2: огляд і статистика матчу

England. League Two · 22.08.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Zac Kennard-Kettle (England)
Rochdale
Матч завершено1 : 222.08.2026 14:00
Crawley Town

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Rochdale0%
  • Нічия0%
  • Crawley Town0%

Огляд

22.08.2026 14:00 (UTC) у турнірі England. League Two зустріч Rochdale — Crawley Town закінчилася з рахунком 1:2. Переможець матчу — Crawley Town. Голи: Oluwalopemiwa Aderoju 8', Ethan Ebanks-Landell 54', Louie Watson 72'.

Форма Rochdale в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 3, поразки — 3. Форма Crawley Town в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 6, перемоги Rochdale — 2, перемоги Crawley Town — 3, нічиї — 1. Остання зустріч 25.03.2023 15:00: Crawley Town 2:0 Rochdale.

Rochdale: 20-е місце в таблиці, очки — 15, зіграно матчів — 14. Crawley Town: 24-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 12.

Ще на сайті: Rochdale, Crawley Town, таблиця England. League Two.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Футбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Rochdale
011
Crawley Town
112

Події матчу

Статистика матчу

  • 0.79 Expected goals (xG) 2.01
  • 54% Possession 46%
  • 7 Total shots 12
  • 3 Shots on target 2
  • 2 Big Chances 3
  • 5 Corners 3
  • 85 (330/389)Assists(266/338) 79
  • 4 Yellow cards 4
  • 0.96 xG on target (xGOT) 1.34
  • 2 Shots off target 5
  • 2 Shots blocked 5
  • 7 Shots from inside the penalty area 8
  • 0 Shots from outside the penalty area 4
  • 0 Hit the woodwork 0
  • 1 Headed goals 0
  • 12 Touches in opposition box 17
  • 0 Accurate through passes 0
  • 4 Offsides 0
  • 14 Free kicks 12
  • 49 (29/59)Long Balls(19/63) 30
  • 68 (60/88)Passes in final third(64/100) 64
  • 22 (6/27)Crosses(5/12) 42
  • 0.53 Expected assists (xA) 0.39
  • 19 Throw-ins 18
  • 12 Fouls 14
  • 67 (6/9)Tackles(10/17) 59
  • 37 Duels won 41
  • 25 Clearances 30
  • 4 Steals 7
  • 1 Errors leading to shot 0
  • 0 Errors leading to goal 0
  • 0 Saves 2
  • 1.34 xGOT faced 0.96
  • -0.66 Goals prevented -0.04
  • 7 Goal kicks 4

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Ian WatsonIan Watson

Не зіграють

Перебіг матчу

Rochdale +0Найбільший відрив+1 Crawley Town
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 1

2 / 6
Перемоги
3 / 6
9 / 15
Голи
6 / 15
7 / 16
Жовті картки
9 / 16
0 / 1
Червоні картки
1 / 1
Матчі
25.03.2023Матч завершено
Crawley Town2 : 0Rochdale
27.08.2022Матч завершено
Rochdale1 : 1Crawley Town
26.03.2022Матч завершено
Crawley Town1 : 0Rochdale
09.10.2021Матч завершено
Rochdale0 : 1Crawley Town
17.01.2015Матч завершено
Rochdale4 : 1Crawley Town
06.09.2014Матч завершено
Crawley Town0 : 4Rochdale

Попередні матчі: Rochdale

15.08.2026Матч завершено
Newport County3 : 0Rochdale
П
08.08.2026Матч завершено
Bradford City2 : 0Rochdale
П
01.08.2026Матч завершено
Tranmere Rovers2 : 3Rochdale
Н
28.07.2026Матч завершено
Rochdale2 : 3Halifax Town
П
25.07.2026Матч завершено
Rochdale2 : 2Farnham
Н
19.07.2026Матч завершено
Rochdale3 : 3Al Rayyan
Н

Попередні матчі: Crawley Town

15.08.2026Матч завершено
Crawley Town0 : 1Crewe Alexandra
П
08.08.2026Матч завершено
Watford1 : 0Crawley Town
П
03.08.2026Матч завершено
York City0 : 2Crawley Town
В
31.07.2026Матч завершено
Crawley Town0 : 1Reading
П
28.07.2026Матч завершено
Oxford United3 : 1Crawley Town
П
25.07.2026Матч завершено
Eastleigh0 : 1Crawley Town
В

Анонс

Rochdale are enduring a baptism of fire upon their return to the fourth tier. Ian Watson's men were beaten 2-0 by Bradford in the first round of the Carabao Cup, and suffered a heavy 3-0 away defeat to Newport County in their League Two opener last weekend.

Crawley's own poor discipline came back to haunt them in gameweek one as red cards for Malcolm Ebiowei and Kellan Gordon allowed Crewe to snatch all three points at Broadfield Stadium, courtesy of a stoppage-time Josh March strike.

Інформація про матч

Сезон
2026/2027
Глядачі
3 895
Суддя
Zac Kennard-Kettle

Найближчі матчі: Rochdale

29.08.2026Матч відбудеться
Colchester United14:00Rochdale

Найближчі матчі: Crawley Town

29.08.2026Матч відбудеться
Crawley Town14:00Bristol Rovers

England. League Two

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Salford City14101325:15+1031
2Barnet1375128:18+1026
3Walsall1357121:12+922
4Crewe Alexandra1457217:17022
5Cheltenham Town1463523:25-221
6Grimsby Town1455424:18+620
7York City1455424:21+320
8Gillingham1455420:19+120
9Accrington Stanley1447323:17+619
10Chesterfield1454524:21+319
11Tranmere Rovers1447319:17+219
12Exeter City1454511:9+219
13Swindon Town1454515:17-219
14Newport County1446420:17+318
15Shrewsbury Town1453617:22-518
16Fleetwood Town1445518:18017
17Bristol Rovers1451817:23-616
18Oldham Athletic1443715:19-415
19Port Vale1243510:14-415
20Rochdale1443717:26-915
21Northampton Town133559:10-114
22Rotherham United1426618:25-712
23Colchester United1326512:19-712
24Crawley Town1223713:21-89
  • Promotion - First League
  • Promotion - League 2 (Play-off: Round of 4)
  • Relegation - National League

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 68%Обидві заб'ють 68%Пік голів 76-90
35%Перемога · Rochdale2.82
22%Нічия4.50
42%Перемога · Crawley Town2.36
3,5Очікувані голи
1,8Очікувані картки
  • Модель очікує 3,5 голів: 1,67 у команди Rochdale і 1,84 у команди Crawley Town.
  • Найімовірніший рахунок 1–1 (9%), далі 1–2 (8%).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 6.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 1,67, 2-й — 1,83.

Точний рахунок за моделлю

1–19,2%1–28,5%2–17,7%2–27%0–15,5%1–35,2%0–25,1%1–05%2–34,3%

Заб'є 4+: Rochdale — 9%, Crawley Town — 11%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.5100%100%97%1.03
ТБ 1.5100%50%86%1.16
ТБ 2.5100%25%68%1.47
ТБ 3.5100%25%46%2.16
ТБ 4.567%0%27%3.64

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (3), гості — на виїзді (4). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • ТМ 2.5 поспіль: 4100%
  • Пропускала більше 1.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Гол у 1-му таймі в 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 3.5 карток у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 2.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Принаймні одна не забила в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Rochdaleматчів: 3 · 4Crawley Town
5,0Середній тотал матчу2,0
100%3/3ТБ 0.5100%4/4
0%0/3ТМ 0.50%0/4
100%3/3ТБ 1.550%2/4
0%0/3ТМ 1.550%2/4
100%3/3ТБ 2.525%1/4
0%0/3ТМ 2.575%3/4
100%3/3ТБ 3.525%1/4
0%0/3ТМ 3.575%3/4
67%2/3ТБ 4.50%0/4
33%1/3ТМ 4.5100%4/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

RochdaleCrawley Town
33%1/3Забиває першою50%2/4
0%0/1…і перемагає100%2/2
100%1/1…і грає внічию0%0/2
0%0/1…і програє0%0/2
100%1/1…і потім пропускає0%0/2

Пропустивши першою…

67%2/3Пропускає першою50%2/4
100%2/2…і потім забиває50%1/2
0%0/2…і виграє (камбек)0%0/2
50%1/2…і рятує нічию0%0/2

Загалом

33%1/3Забиває в обох таймах25%1/4
100%3/3Забиває взагалі75%3/4
  • • Rochdale відкривала рахунок у 33% матчів.
  • • Rochdale не програвала, пропустивши першою, у 50% таких матчів.
  • • Crawley Town відкривала рахунок у 50% матчів.
  • • Crawley Town не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 3 · 4
RochdaleCrawley Town
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
13100%1–1525%01
1033%16–3050%20
1167%31–4525%10
0267%46–600%00
1267%61–7525%01
3067%76–9075%12
1167%37–перерва0%00
000%87–кінець50%02
  • • Rochdale найбільше забиває у відрізку 76–90: 3 з 7 (43%).
  • • Rochdale найбільше пропускає у відрізку 1–15: 3 з 8.
  • • Rochdale забиває 57% голів після 60-ї хвилини.
  • • Crawley Town найбільше забиває у відрізку 16–30: 2 з 4 (50%).
  • • Crawley Town найбільше пропускає у відрізку 76–90: 2 з 4.
  • • Crawley Town забиває 25% голів після 60-ї хвилини.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

RochdaleCrawley Town
—Кутові свої, в середньому2,0
—Кутові суперника, в середньому9,0
—Кутові в матчі, у середньому11,0
—Кутові в 1-му таймі, в середньому1,0

Тотал матчу

—ТБ 7.5100%2/2
—ТБ 8.5100%2/2
—ТБ 9.550%1/2
—ТБ 10.550%1/2
—ТБ 11.550%1/2

Тотал 1-го тайму

—ТБ 2.5100%2/2
—ТБ 3.5100%2/2
—ТБ 4.5100%2/2
—ТБ 5.550%1/2

Індивідуальний тотал

—ІТБ 2.5 кутових50%1/2
—ІТБ 3.5 кутових0%0/2
—ІТБ 4.5 кутових0%0/2
—ІТБ 5.5 кутових0%0/2
—ІТБ 6.5 кутових0%0/2

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Rochdaleза матчCrawley Town
—xG свої1,58
—xG суперника2,61
—Удари8,5
—Удари суперника23,5
—Удари в площину4,0
—У площину в суперника6,5
—Реалізація12%
—Ударів на гол8,5
—Фоли11,5
—Офсайди1,5
  • • Crawley Town забиває на 0,58 за матч менше за свій xG — моменти не реалізує.
  • • Crawley Town пропускає на 1,61 за матч менше за xG суперників.

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Rochdaleматчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога1нічия1нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)2:3 ×12:2 ×13:3 ×1

Crawley Townматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В2вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия2нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия0поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:1 ×12:0 ×11:3 ×11:0 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

67%ТБ 1.54 з 6
33%ТБ 2.52 з 6
33%ТБ 3.52 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
33%Перемога: Rochdale2 з 6
50%Перемога: Crawley Town3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,5 гола за матч.

Профіль матчу

Assists
85% 330/389
79% 266/338
Long Balls
49% 29/59
30% 19/63
Passes in final third
68% 60/88
64% 64/100
Crosses
22% 6/27
42% 5/12
Tackles
67% 6/9
59% 10/17