Northampton Town — Rotherham United 0:1: огляд і статистика матчу

England. League Two · 19.09.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Will Finnie (England)
Northampton Town
Матч завершено0 : 119.09.2026 14:00
Rotherham United

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Northampton Town0%
  • Нічия0%
  • Rotherham United0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Northampton Town 0:1 Rotherham United, England. League Two, 19.09.2026 14:00 (UTC). Перемога — за командою Rotherham United. Голи: Paul Mullin 73'.

Northampton Town за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3. Rotherham United за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 3, поразки — 2.

В історії очних матчів Northampton Town і Rotherham United: зустрічей — 16, перемог Northampton Town — 3, перемог Rotherham United — 8, нічиїх — 4. Остання зустріч 27.01.2026 19:45: Rotherham United 2:1 Northampton Town.

Northampton Town — 21-й рядок таблиці (14 оч. за 13 ігор). Rotherham United — 22-й рядок таблиці (12 оч. за 14 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Northampton Town, результати та розклад Rotherham United, England. League Two.

Інші ігри: Футбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Стиль гри команд

Northampton Town

Сильні сторони

  • Defending set piecesVery Strong
  • Protecting the leadStrong

Слабкі сторони

  • Keeping possession of the ballWeak
  • Finishing scoring chancesWeak

Стиль гри

Attacking down the right Short passes Play with width Playing in their own half Non-aggressive

Rotherham United

Сильні сторони

  • Creating chances using through ballsVery Strong
  • Coming back from losing positionsVery Strong
  • Creating long shot opportunitiesStrong
  • Counter AttackStrong
  • Defending set piecesStrong

Слабкі сторони

  • Defending counter attacksWeak
  • Aerial duelsWeak
  • Defending against long shotsVery Weak

Стиль гри

Attacking down the left Attempt through balls often Play the offside trap Rotate their first eleven

Оцінки побудовано на статистиці гравців команд за два останні сезони.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Northampton Town
000
Rotherham United
011

Події матчу

Статистика матчу

  • 1.06 Expected goals (xG) 1.27
  • 43% Possession 57%
  • 16 Total shots 11
  • 3 Shots on target 5
  • 1 Big Chances 3
  • 5 Corners 7
  • 58 (154/267)Assists(224/359) 62
  • 2 Yellow cards 2
  • 0.53 xG on target (xGOT) 1.57
  • 6 Shots off target 3
  • 7 Shots blocked 3
  • 10 Shots from inside the penalty area 7
  • 6 Shots from outside the penalty area 4
  • 0 Hit the woodwork 0
  • 31 Touches in opposition box 14
  • 0 Accurate through passes 0
  • 2 Offsides 1
  • 11 Free kicks 14
  • 36 (28/78)Long Balls(16/84) 19
  • 52 (71/136)Passes in final third(55/134) 41
  • 45 (9/20)Crosses(0/15) 0
  • 0.6 Expected assists (xA) 0.2
  • 43 Throw-ins 24
  • 14 Fouls 11
  • 57 (8/14)Tackles(9/13) 69
  • 64 Duels won 53
  • 51 Clearances 42
  • 6 Steals 6
  • 0 Errors leading to shot 0
  • 0 Errors leading to goal 0
  • 4 Saves 3
  • 1.57 xGOT faced 0.53
  • 0.57 Goals prevented 0.53
  • 5 Goal kicks 7

Протокол гравців

ГравецьGSOTBSOFCFSYCRCPSUTIOGCRAWDKPTTTCrLBPA%AccCAccLBThBAccThBSoPSub inSub offGMUnPPSLMTCOTLASNO112115
Zach JeacockEnglandJeacock0000000027000026,9600033002725,90700000000000000
Elliott MooreEnglandMoore0010000037100086,6540048101159,50400000000000000
Max DycheEnglandDyche01102010351020157,160158031068,61600001000000000
Jon GuthrieEnglandGuthrie01001200201000117,1860037005550100000000000101
Joe WormleightonEnglandWormleighton0000310025161046,5630072413440000000000000000
Powell0000000019101036,932005035563,22200000000000101
Tyrese FornahSierra LeoneFornah0010201031021026,773145107761,34300001000000000
Joseph O'Brien-WhitmarshIreland(O'Brien-Whitmarsh)0000110021400036,242003811461,90200000000000000
Owen DaleEnglandDahle IL0000150015141006,61034011273,31200001000000101
Opoku0001300010160015,9713034110700000001000000202
Sam Chambers0001010014010016,630112620178,60100001000000202
Harvey SaundersEnglandSaunders01001000431000630010001500000010000000000
Logan Briggs000000002000006,07000301101000010000000000
Sam HoskinsEnglandHoskins S.000000001100016,2400130001000000010000000000
Connor Lemonheigh-EvansWalesLemonheigh-Evans000000003110006,03000710166,70000010000000000
Matty WarhurstEnglandWarhurst000001003000006,34301400033,30000010000000000
Kamarai Simon-SwyerEnglandSimon-Swyer K.000000000000000000000000000000000000000
Ross FitzsimonsEnglandFitzsimons000000000000000000000000000000000000000

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Chris HoggEnglandChris Hogg

Не зіграють

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Alex BruceUnited StatesAlex Bruce

Не зіграють

Перебіг матчу

Northampton Town +0Найбільший відрив+1 Rotherham United
12

Текстова трансляція

  1. 90:00 +6:07Second half ends
  2. 90:00 +5:38Elliott Moore misses attempt (High to the right, 18-yard box, Right footed, Open play)
  3. 90:00 +5:15Kian Spence blocks a shot
  4. 90:00 +5:14Connor Lemonheigh-Evans has shot blocked (Out of box, Right footed, Open play)
  5. 90:00 +5:13Brandon Cover blocks a shot
  6. 90:00 +5:13Sam Hoskins has shot blocked (Out of box, Right footed, Open play)
  7. 90:00 +1:33Sonny Aljofree blocks a shot
  8. 90:00 +1:33Joe O'Brien-Whitmarsh has shot blocked (Out of box, Right footed, Open play)
  9. 90:00 +1:24Julian Eyestone makes a save (Parried safe, Diving, Feet)
  10. 90:00 +1:24Harvey Saunders has attempt saved (Low to the centre, 18-yard box, Big Chance, Left footed, Open play)
  11. 89:50Jili Buyabu wins a corner (To the left)
  12. 89:49Elliott Moore blocks a shot
  13. 89:49Jili Buyabu has shot blocked (18-yard box, Left footed, Open play)
  14. 89:11Joe O'Brien-Whitmarsh misses attempt (High, Out of box, Right footed, Throw-in set piece)
  15. 88:38Elliott Moore wins a corner (To the left)

Позиційна статистика

Northampton Town

Напрямки атак

Лівий фланг30%
Центр23%
Правий фланг47%

Де йде гра

27%Своя третина
42%Середина
30%Третина суперника

Напрямки ударів

Свої
13% 64% 22%
Суперника
28% 65% 7%
Лівий флангЦентрПравий фланг

Звідки б'ють

Свої
7% 64% 28%
Суперника
6% 59% 35%
Воротарський майданчикШтрафний майданчикЗ-за штрафного

Rotherham United

Напрямки атак

Лівий фланг39%
Центр24%
Правий фланг37%

Де йде гра

30%Своя третина
41%Середина
30%Третина суперника

Напрямки ударів

Свої
22% 64% 14%
Суперника
13% 65% 22%
Лівий флангЦентрПравий фланг

Звідки б'ють

Свої
2% 68% 29%
Суперника
6% 58% 36%
Воротарський майданчикШтрафний майданчикЗ-за штрафного

Статистика команд за сезон

У середньому за матч
Northampton TownRotherham United

Загальне

Виграні верхові єдиноборства, %5042
Кутові54
Фоли1112
Голи—1
Офсайди21
Удари1014
Жовті картки22
Середній рейтинг6,66,6
Володіння, %4750
Точність передач, %7270

Атака

Втрати м'яча99
Зароблені фоли1110
Голи—1
Офсайди21
Удари1014
Успішний дриблінг84
Удари в площину воріт34

Оборона

Виноси39,631
Фоли1112
Перехоплення10,38,3
Відбори1514
Заблоковані удари33,4
Удари суперника9,911,1

Голи за ситуаціями

Голи / Удари (Реалізація)

З гри0,1 / 5,4 (2%)0,6 / 9,3 (6%)
Зі стандартів0,3 / 3,6 (8%)0,3 / 2,1 (13%)
Контратаки— / 0,60,1 / 1,6 (9%)
Пенальті—0,4 / 0,6 (75%)
Усього0,4 / 9,6 (4%)1,4 / 13,6 (10%)

Передачі за матч

Короткі290306
Довгі6377
Навіси1517
Розрізні—1
Усього370402

Найкращі бомбардири

Найкращі асистенти

Найкращі за рейтингом

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 4

3 / 16
Перемоги
8 / 16
17 / 42
Голи
25 / 42
13 / 31
Жовті картки
18 / 31
0 / 0
Червоні картки
0 / 0
Матчі
27.01.2026Матч завершено
Rotherham United2 : 1Northampton Town
11.10.2025Матч завершено
Northampton Town1 : 2Rotherham United
01.04.2025Матч завершено
Northampton Town0 : 2Rotherham United
14.12.2024Матч завершено
Rotherham United3 : 0Northampton Town
17.03.2018Матч завершено
Northampton Town0 : 3Rotherham United
30.09.2017Матч завершено
Rotherham United1 : 0Northampton Town

Попередні матчі: Northampton Town

12.09.2026Матч завершено
Shrewsbury Town2 : 0Northampton Town
П
05.09.2026Матч завершено
Northampton Town1 : 0Newport County
В
01.09.2026Матч завершено
Northampton Town1 : 1Crawley Town
Н
29.08.2026Матч завершено
Gillingham1 : 1Northampton Town
Н
22.08.2026Матч завершено
Crewe Alexandra1 : 0Northampton Town
П
18.08.2026Матч завершено
Northampton Town0 : 3Brighton & Hove Albion U21
П

Попередні матчі: Rotherham United

12.09.2026Матч завершено
Rotherham United3 : 3Salford City
Н
05.09.2026Матч завершено
Bristol Rovers1 : 0Rotherham United
П
01.09.2026Матч завершено
Tranmere Rovers2 : 2Rotherham United
Н
29.08.2026Матч завершено
Rotherham United2 : 1Chesterfield
В
22.08.2026Матч завершено
Rotherham United1 : 1York City
Н
15.08.2026Матч завершено
Cheltenham Town2 : 1Rotherham United
П

Анонс

Northampton were outclassed by a struggling Shrewsbury side in gameweek six as two first-half goals built an insurmountable lead for Salop. Chris Hogg's side have won just one of their eight games in all competitions this season.

Rotherham failed to take advantage of Abraham Odoh's red card last weekend, conceding five minutes later as Salford came back to draw 3-3 in Yorkshire. The Millers are winless in three as they travel to Sixfields Stadium in gameweek seven, but they will fancy their chances on Saturday.

Інформація про матч

Сезон
2026/2027
Глядачі
5 771
Суддя
Will Finnie

Найближчі матчі: Northampton Town

26.09.2026Матч відбудеться
Port Vale14:00Northampton Town
03.10.2026Матч відбудеться
Northampton Town14:00Oldham Athletic
17.10.2026Матч відбудеться
Grimsby Town14:00Northampton Town
20.10.2026Матч відбудеться
Northampton Town18:45Tranmere Rovers

Найближчі матчі: Rotherham United

26.09.2026Матч відбудеться
Rotherham United14:00Crewe Alexandra
17.10.2026Матч відбудеться
Fleetwood Town11:30Rotherham United

England. League Two

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Salford City14101325:15+1031
2Barnet1375128:18+1026
3Walsall1357121:12+922
4Crewe Alexandra1457217:17022
5Cheltenham Town1463523:25-221
6Grimsby Town1455424:18+620
7York City1455424:21+320
8Gillingham1455420:19+120
9Accrington Stanley1447323:17+619
10Chesterfield1454524:21+319
11Tranmere Rovers1447319:17+219
12Exeter City1454511:9+219
13Swindon Town1454515:17-219
14Newport County1446420:17+318
15Shrewsbury Town1453617:22-518
16Fleetwood Town1445518:18017
17Bristol Rovers1451817:23-616
18Oldham Athletic1443715:19-415
19Port Vale1243510:14-415
20Rochdale1443717:26-915
21Northampton Town133559:10-114
22Rotherham United1426618:25-712
23Colchester United1326512:19-712
24Crawley Town1223713:21-89
  • Promotion - First League
  • Promotion - League 2 (Play-off: Round of 4)
  • Relegation - National League

Прогноз матчу

КороткоРівні шансиТБ 2.5 35%Обидві заб'ють 42%Пік голів 76-90
37%Перемога · Northampton Town2.69
30%Нічия3.33
33%Перемога · Rotherham United3.05
2,09Очікувані голи
8,7Очікувані кутові
4,2Очікувані картки
  • Модель очікує 2,09 голів: 1,09 у команди Northampton Town і 1 у команди Rotherham United.
  • Найімовірніший рахунок 1–0 (13%), далі 1–1 (13%).
  • Кутові: близько 8,7 (5,8 — 2,9).
  • Найбільше голів у матчах обох команд — у відрізку 76-90: усього 4.
  • Очікувані голи за таймами: 1-й — 0,88, 2-й — 1,21.

Точний рахунок за моделлю

1–013,5%1–113,5%0–012,4%0–112,4%2–07,3%2–17,3%1–26,7%0–26,2%2–23,7%

Заб'є 4+: Northampton Town — 2%, Rotherham United — 2%

РинокісторіяісторіяМодельСправ. коеф.
ТБ 0.575%100%88%1.14
ТБ 1.550%67%62%1.62
ТБ 2.525%67%35%2.89
ТБ 3.50%33%16%6.31
ТБ 4.50%0%6%16.49

Модель Пуассона за останніми матчами: господарі — вдома (4), гості — на виїзді (3). Історія — частка матчів кожної команди, де лінія зайшла.

Тренди

  • ТМ 2.5 поспіль: 5100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 1.5 у 7 з 7 матчів100%
  • Пропускала більше 0.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Гол у 1-му таймі в 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 2.5 у 6 з 7 матчів86%
  • ТМ 10.5 кутових у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 1.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 0.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Обидві забили в 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 2.5 карток у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 1.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 7, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Northampton Townматчів: 4 · 3Rotherham United
1,5Середній тотал матчу2,67
75%3/4ТБ 0.5100%3/3
25%1/4ТМ 0.50%0/3
50%2/4ТБ 1.567%2/3
50%2/4ТМ 1.533%1/3
25%1/4ТБ 2.567%2/3
75%3/4ТМ 2.533%1/3
0%0/4ТБ 3.533%1/3
100%4/4ТМ 3.567%2/3
0%0/4ТБ 4.50%0/3
100%4/4ТМ 4.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Перший гол і що далі

Забивши першою…

Northampton TownRotherham United
67%2/3Забиває першою0%0/3
50%1/2…і перемагає—
50%1/2…і грає внічию—
0%0/2…і програє—
50%1/2…і потім пропускає—

Пропустивши першою…

33%1/3Пропускає першою100%3/3
0%0/1…і потім забиває67%2/3
0%0/1…і виграє (камбек)0%0/3
0%0/1…і рятує нічию33%1/3

Загалом

0%0/4Забиває в обох таймах0%0/3
50%2/4Забиває взагалі67%2/3
  • • Northampton Town відкривала рахунок у 67% матчів.
  • • Northampton Town не програвала, пропустивши першою, у 0% таких матчів.
  • • Rotherham United відкривала рахунок у 0% матчів.
  • • Rotherham United не програвала, пропустивши першою, у 33% таких матчів.

Голи за часом

матчів: 4 · 3
Northampton TownRotherham United
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
0225%1–150%00
000%16–3067%02
1025%31–4533%01
0125%46–600%00
0125%61–7533%11
1025%76–9033%21
1025%37–перерва0%00
1025%87–кінець33%11
  • • Northampton Town найбільше забиває у відрізку 31–45: 1 з 2 (50%).
  • • Northampton Town найбільше пропускає у відрізку 1–15: 2 з 4.
  • • Rotherham United найбільше забиває у відрізку 76–90: 2 з 3 (67%).
  • • Rotherham United найбільше пропускає у відрізку 16–30: 2 з 5.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Кутові та картки

Середні за матч

Northampton TownRotherham United
6,0Кутові свої, в середньому4,0
1,75Кутові суперника, в середньому5,7
7,8Кутові в матчі, у середньому9,7
3,0Кутові в 1-му таймі, в середньому1,0

Тотал матчу

75%3/4ТБ 7.567%2/3
50%2/4ТБ 8.567%2/3
50%2/4ТБ 9.533%1/3
25%1/4ТБ 10.533%1/3
0%0/4ТБ 11.533%1/3

Тотал 1-го тайму

50%2/4ТБ 2.5100%3/3
50%2/4ТБ 3.533%1/3
50%2/4ТБ 4.50%0/3
25%1/4ТБ 5.50%0/3

Індивідуальний тотал

75%3/4ІТБ 2.5 кутових100%3/3
75%3/4ІТБ 3.5 кутових100%3/3
50%2/4ІТБ 4.5 кутових0%0/3
50%2/4ІТБ 5.5 кутових0%0/3
50%2/4ІТБ 6.5 кутових0%0/3

Фора за кутовими

50%2/4Фора -2.50%0/3
75%3/4Фора -1.533%1/3
75%3/4Фора -0.533%1/3
100%4/4Фора +0.533%1/3
100%4/4Фора +1.567%2/3
100%4/4Фора +2.567%2/3

Кутові за хвилинами рахуємо лише для матчів із повною текстовою трансляцією.

xG і удари

Northampton Townза матчRotherham United
0,75xG свої1,5
1,05xG суперника0,71
9,8Удари13,3
8,5Удари суперника10,0
3,3Удари в площину3,3
2,5У площину в суперника4,0
5%Реалізація8%
19,5Ударів на гол13,3
9,3Фоли10,3
2,5Офсайди1,0
  • • Northampton Town забиває на 0,25 за матч менше за свій xG — моменти не реалізує.
  • • Northampton Town пропускає на 0,05 за матч менше за xG суперників.
  • • Rotherham United забиває на 0,5 за матч менше за свій xG — моменти не реалізує.
  • • Rotherham United пропускає на 0,96 за матч більше за xG суперників.

Тайм / матч

Рядок — після 1-го тайму, стовпець — підсумок матчу

Northampton Townматчів: 4

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла1вела, нічия0вела, програлаТайм: Н1нічия → перемога1нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек0поступалася → нічия1поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)1:0 ×11:1 ×10:3 ×10:0 ×1

Rotherham Unitedматчів: 3

Матч: ВМатч: НМатч: ПТайм: В0вела й виграла0вела, нічия0вела, програлаТайм: Н0нічия → перемога0нічия0нічия → поразкаТайм: П0камбек1поступалася → нічия2поступалася й програла
Часті рахунки (свої : чужі)0:1 ×12:2 ×11:2 ×1

З погляду команди: В — перемагала, Н — нічия, П — програвала.

Ринки в очних зустрічах

83%ТБ 1.55 з 6
67%ТБ 2.54 з 6
0%ТБ 3.50 з 6
33%Обидві заб'ють2 з 6
0%Перемога: Northampton Town0 з 6
100%Перемога: Rotherham United6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 2,5 гола за матч.

Профіль матчу

Assists
58% 154/267
62% 224/359
Long Balls
36% 28/78
19% 16/84
Passes in final third
52% 71/136
41% 55/134
Crosses
45% 9/20
0% 0/15
Tackles
57% 8/14
69% 9/13